Restauracja Orientalna A DONG

Katowice

Opinie o Restauracja Orientalna A DONG

JON

Byliśmy na obiedzie w walentynki, zamówiliśmy kaczkę sama w sobie bardzo dobra miękka i soczysta natomiast wielki minus za to z czym ja podano, mianowicie na cebuli i tylko cebuli, która była strasznie gorzka i przez to niejadalna. Kolejny minus za desery, kelnerka powiedziała, ze maja tylko lody z czego zamówienie ich będzie problemem, ponieważ to ona je przyrzadza, a nie ma na to czasu, o kawie nie wspomnę, bo również powiedziała, ze nie mają ekspresu. Kolejny minus za barierki strach puscic dziecko, bo jest obawa, ze spadnie i zrobi wielka krzywde, dorosły czlowiek moze nawet zlamac noge, jesli przez nie uwage wpadnie mu w szczeline. Dziwne, ze sanepid na to pozwolił. To byloby na tyle, zdecydowanie juz tam nie wrocimy !!!

Zostaw opinię o Restauracja Orientalna A DONG - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Orientalna A DONG