Pinto Agro

Prusice

Opinie o Pinto Agro

nkko

fajnie wlasnie ze jest tutaj premia @moj :d a mnie chyba bardziej zainteresowala oferta na stanowisko area sales manager oferuja pracę w młodym i dynamicznym zespole,zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)

Trzewik

Mnie również zastanawia czy ta firma funkcjonuje, szukałem tego i owego na ich temat, lecz dużo informacji nie udało mi się niestety zaczerpnąć, jednak mam do was pytanie czy Pinto Agro i Pinto Agro Export Import to są te same firmy ? Bo takiego czegoś jak Pinto Agro to jednak z chiny znaleźć nie mogę.

janek

no wartościowe informacje, zalezy jakie, moze kolego @Luzik sprecyzuj troche to, bo nie wiadomo o co tak naprawde pytasz, czy o to czym firma się zajmuje, od ilu lat działa czy na przykład o to jakie sa warunki pracy u nich i ile można zarobić.. bo mnie osobiście to właśnie ta druga kwestia bardziej by interesowała.

acond

coz moge powiedziec... firma w ktorej pracowalem wspolpracowala z ta wlasnie firma kilka lat temu (kiedy byly jeszcze granice) w temacie odpraw i dokumentacji granicznej (wywozili ogorki i cebule do niemiec i austrii). jedno wiem na pewno-ten szef chyba(usunięte przez administratora) Partnerki zyciowej nie stwierdzono. Normalny ? Watpie. Wspolczuje tym ludziom ktorzy tam pracuja. Darek Zgorzelec Polska

oszukana

witam mojim zdaniem nikt nie powinien tam pracować poniewarz,nie ma warunków traktują ludzi jak zwierzeta nie ma toitoi żeby zrobić swojej potrzeby o pieniądze trzeba walczyć i sie prosić a i tak dostaje sie zaliczkowo,młodziesz jest zawiedziona z roku na rok jest gorzej.

(usunięte przez administratora).na terenie niemiec takich cyrków nie ma maja normalne warunki do pracy a unas tego nie ma.

Kto tam nie pracował,niech lepiej siedzi w domu,odradzam tam pracy.

niewidzialna

ODRADZAM TAM PRACE. PO 4DNIACH ZOSTAŁAM ZWOLNIONA ZA TO ZE NIECHCIALAM SIE POLOZYC NA MOKRA GABKE. A ROWNIESZ PO PUJSCIU DO SZEFA DOWIEDZIALAM SIE ZE JA MAM ZABEZPIECZAC SWOJE MIEJSCE PRACY. MIEDZY INNYMI W SWOIM ZAKRESIE KUPIC FOLIE ZABESPIECZAJACA.JEST TO PARANOJ. NIE DAWAJA REKAWICZEK ANI W TEMPERATURZE 30STOPNI WODU MUSIMY SAMI SOBIE JAK KUPIC. WYPLATY TEZ NIE SA PLACONE NA CZAS A POZATYM OSZUKUJA Z NIMI. DZIWIE SIE ZE JESZCZE GAZETA TYM SIE NIE ZAINTERESOWAŁA

ola

a ja tam nie narzekam...pracuję juz trzeci sezon i jest ok.

... anonim...

Dziadostwo dziadostwo dziadostwo! Jedynie co w tej pracy jest fajnego to (usunięte przez administratora) Jeszcze wypłaty nie dostałam i cały czas się zastanawiam czy w ogóle ją dostanę :/ (usunięte przez administratora) jak ich mało! Cieszyła bym się nawet nie wiecie jak bardzo jakby zbankrutował! Wróciłby sobie do swojego kraju albo sam by tutaj u nas(usunięte przez administratora) w polu na chleb. Odrazdzam tę pracę!!!!!!!!!

dropek

beznadzieja fatalne warunki.nie płacą i zwalniają za byle co dwa dni temu wyrzucił (usunięte przez administratora) 48 osób wyzywając ich od polskich(usunięte przez administratora)itp odradzam praca po 14 godz i z nieuczciwą zapłatą.

OSZUKANY

BEZNADZIEJA. NAJPIERW CIĘ GŁASKAJĄ A POTEM WYRZUCAJĄ.NIGDY NIE PŁACĄ TAK JAK POWINNI. A POTEM SIĘ SĄDZĄ .ALBO WZYWAJĄ TELEWIZJĘ . A ILE MAJĄ SPRAW SĄDOWYCH???? PRAWIE 99% PRACOWNIKÓW ODCHODZIŁO Z PRACY ROZLICZAJĄC SIĘ SĄDOWNIE . KONTRAHENCI RÓWNIEŻ. WIĘKSZOŚĆ SPRAW PINTO PRZEGRAŁO!!!

Zostaw opinię o Pinto Agro - Prusice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pinto Agro