PPHU WIĄZARY Projektowanie i Wykonawstwo, Łukasz Krysiak

Łomnica

Opinie o PPHU WIĄZARY Projektowanie i Wykonawstwo, Łukasz Krysiak

minia

wypłata powinna zawsze być w terminie u każdego pracodawcy, dobrze, że pamietają o tym.

młody23

Potwierdzam, nie wywiązują się z umowy, nie można na niego liczyć, płace w terminie ale na poziomie płac w biedronce.

mirek,sydoryk

jago tylko spotkam na ulicy i jego brata jgora krysiaka to jm ręce połamie??????????ZŁDZJEJE robiłem u nich świnie nie rzanujom ludzi???????????????/

młodych ludzi wykorzystywuje>>>>>>>>>>>>>>.

mirek,sydoryk

mało brakowało a w biurze bym mu jebnoł znęcał sie na demną palant????????????????????????????????

mirek,sydoryk

łukasz krysiak krent ,pastuch [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] palant,wykorzystywacz,???????????????????????///

Zostaw opinię o PPHU WIĄZARY Projektowanie i Wykonawstwo, Łukasz Krysiak - Łomnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU WIĄZARY Projektowanie i Wykonawstwo, Łukasz Krysiak