BHP-Center

Kraków

Opinie o BHP-Center

obserwator

To portal od ocen pracodawców a nie marketingu firmy!! A firma jak każda inna tylko ta, jak widać strasznie dmuchana marketingiem...

olkka

tak, oni generalnie mają bardzo pozytywne opinie, hejterami się nie martwimy.poza tym, firmy ciągle muszą organizować kursy bhp i ten biznes to żyła złota

Spec. Spraw Admin.

na szkoleniu można o wszystko dopytać, bardzo fajni, ludzcy inspektorzy ! Omawiają dokładnie przypadki !

małgo

Profesjonalna firma, polecam.

Ala

Poziom szkoleń mizerny, nuda i czytanie slajdów. Takie krakowskie cwaniaki, byle wyciągnać kasę. ODRADZAM TĄ FIRMĘ !!!

Zostaw opinię o BHP-Center - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BHP-Center