BHP-Center

Kraków

BHP-Center

Opinie o BHP-Center

BHP-owiec

Praca w porządku, elastyczny czas pracy i pewne pieniądze co miesiąc. Polecam :)

Sylwia
@BHP-owiec 23.10.2018 10:31

Czy oprócz wspomnianego przez Ciebie wynagrodzenia, możecie liczyć na pozapłacowe benefity? Pracodawcy, aby urozmaicić system motywacyjny dla pracowników, dodają do niego różnego rodzaju dofinansowania do kart sportowych, prywatnej opieki medycznej czy wyjazdów integracyjnych. Myślę że, użytkownicy forum są ciekawi tej kwestii w BHP-Center.

Gosc

Profesjonalizm i świetna atmosfera - polecam pracodawcę!

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się poziom wynagrodzeń w BHP-Center?

obserwator

To portal od ocen pracodawców a nie marketingu firmy!! A firma jak każda inna tylko ta, jak widać strasznie dmuchana marketingiem...

olkka

tak, oni generalnie mają bardzo pozytywne opinie, hejterami się nie martwimy.poza tym, firmy ciągle muszą organizować kursy bhp i ten biznes to żyła złota

Spec. Spraw Admin.

na szkoleniu można o wszystko dopytać, bardzo fajni, ludzcy inspektorzy ! Omawiają dokładnie przypadki !

małgo

Profesjonalna firma, polecam.

Ala

Poziom szkoleń mizerny, nuda i czytanie slajdów. Takie krakowskie cwaniaki, byle wyciągnać kasę. ODRADZAM TĄ FIRMĘ !!!

Zostaw opinię o BHP-Center - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BHP-Center