BHP Center Sp. z o.o.

Opinie o BHP Center Sp. z o.o.

Mnie interesuje stanowisko kierownika obsługi bhp. Serio płacą tu 4000 zł brutto miesięcznie? Bo niedawno w sieci było takie ogłoszenie i zastanawiam się, czy to błąd, aby tyle płacić koordynatorowi. Może jakieś super premie dają, które to rekompensują?

Zawiedziona

Współpraca z tą firmą to jakiś żart. O ile zarząd nie ma sobie nic do zarzucenia tak pracownicy tej firmy to jedna wielka fałszywa zgraja. Jeśli chcesz być obgadywany za plecami przez współpracowników, nie mieć życia prywatnego i być stalkowany przez przełożonego to idealne miejsce dla ciebie :) wymyślanie niestworzonych rzeczy jest na porządku dziennym choćbyś właził kolegom w (usunięte przez administratora) to i tak będziesz najgorszy :) Ciągle zastraszanie i brak miłego słowa. Jest wiele firm które traktują pracownika lepiej :) A "rodzinna, zgrana firma" zawsze oznacza nieciekawe towarzystwo.

Peace&love
@Zawiedziona

W zespole jak i w rodzinie oczywiście zgrzyty się zdarzają. Należy jednak pamiętać, że to praca i wszyscy pracujemy na nasz wspólny sukces. Poza tym, że jesteśmy behapowcami to również nasza praca wymaga umiejętności dostosowania się do zasad i procedur klientów. Czasem warto przyjąć konstruktywna krytykę od współpracowników lub przełożonego, zamiast uważać się za wszechwiedzącą. W firmie pracują specjaliści o ogromnej wiedzy, którzy chętnie się nią dzielą i pomagają we wdrożeniu nowym pracownikom, ale trzeba potrafić tę szansę wykorzystać i docenić. Współpracuje z firmą od kilku lat i polecam tę prace każdemu. Życzę więcej dystansu i mniej jadu w sobie, a energii proszę poświecić na pracę w jednej z tych wielu firmy.

Ruda
@Peace&love

Czyli ta konstruktywna krytyka jest tak komunikowana, że nikt nie uważa tego za atak itp tylko jako chęć pomocy? Sama z siebie wiem że ludzie mogą różnie takie rzeczy odbierać. Tak poza tym to jest fajna atmosfera u was? Szefostwo w porządku?

A nie jest czasem tak, że jak klient chcę wyrazić opinię o firmie, to wali bez ogródek, czy ma rację, czy nie? A jak pisze się o pracy w firmie, to właśnie to ma się na myśli i nie ma w tym żadnego drugiego, trzeciego i ntego dna? Ale mniejsza o to. Tym bardziej, że mam pytanie do pracowników firmy o kwestie z pracą związane. Dokładnie to chcę się dowiedzieć, czy jest tu umowa o pracę? Bo w ofercie zatrudnienia dla specjalisty ppoż, wspomina się o zleceniu lub kontrakcie b2b. I na czym polega atrakcyjność oferowanego tu wynagrodzenia, jaka to kwota? To może sam ocenię, jakiego przymiotnika użyć?

Oko Nowy wpis
@Peace&love

Nie widać w efektach ich pracy tych specjalności, wiedzy i doświadczenia.

elka Nowy wpis

Ja mam doświadczenie z tą firmą bardzo dobre. Pomogła mi się rozwinąć zawodowo. W sumie tu największą role odegrał zespol, który był doświadczony i chętny by wdrażać mnie i od nich nauczyłam się najwięcej. W kwestii harmonogramu pracy zawsze można się dogadać więc to też kolejny plus. Korzystałam i korzystam z wielu szkoleń które proponują, mam prywatną opiekę zdrowotną i język angielski. Dla mnie też system stałych godzin pracy tak jak tu jest ok i nie narzekam póki co.

Jadzia

Ja już tu nie pracuję od kilku miesięcy, ale chciałam się podzielić opinią może ktoś skorzysta na tym i pomoże mu to podjąc decyzje. Pracowałam prawie 4 lata i generalnie byłam zadowolona. Zarobki były dla mnie wystarczające i adekwatne do doświadczenia. Wszystko oczywiście wypłacane w terminie ale dzisiaj to już raczej wszędzie standard. Dodatkowo benefity takie jak angielski, dodatkowe kursy, prywatna opieka. Raz za czas firma organizowała integracje pracownicze. Co było fajne to otwarty zespół. Wiadomo jak wszędzie jest rotacja pracowników ale zawsze jk ktoś nowy przychodził to miał odpowiednie wprowadzenie i miał się od kogo uczyć. Także generalnie firma nie jest zła, na pewno da się tu sporo nauczyć i rozwijać, może nie każdemu odpowiadają warunki finansowe ale na tą kwestię to zawsze można narzekać :) Ja teraz postanowiłam się przebranżowić dlatego zdecydowałam się zwolnić, ale nikt nie robił problemów i nawet miałam miłe pożegnanie.

Ooo
@Jadzia

A na jakim stanowisku pracowałaś i ile na końcu zarabiałaś? Bo czy tu są podwyżki wynagrodzeń, wraz z rosnącym stażem pracowniczym?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w BHP Center Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Asystent/ka ds. BHP?
Natala

Trochę się spóźniłam, 6 MSC, żeby dostać się na stanowisko Asystentki ds. BHP ale i tak zostawię firmie po sobie ślad. Widziałam w ogłoszeniu, że po okresie próbnym zarobki wynoszą 4500 zł brutto. Ile wynosi okres próbny 3 msc? Potem można liczyć, że do wynagrodzenia dojdą jeszcze jakieś premie?

Wanda

Ja nie narzekam. Robota spokojna, fajny zespół, wyrozumiałe kierownictwo. Dobry dojazd firmy, stałe godziny pracy. Szansa na rozwój jest. Generalnie dosc często zmieniałam pracę, a tu pracuje juz prawie 4 lata. Fajne jest to że firma dba o integracje pracowników.

karo

Solidna firma, wypłaty na czas, benefity jak w większości firm czyli prywatna opieka medyczna, multisport, język. Polecam pracę zwłaszcza osobom, które zaczynają droge w tej branży bo mozna sie wiele nauczyć od długoletnich pracowników (niektórzy pracują tu 6, 8 lat).

Krystyna
@karo

Benefity które wymieniasz to firma w pełni opłaca? Czy trzeba coś dorzucić od siebie, np na opiekę medyczną? A czy do wypłat jakieś premie dochodzą?

Lidia

Powie ktoś właśnie, jak działają te premie na stanowisku specjalista ds. Bhp? Teraz ogłaszają nabór i jestem gotowa aplikować, tylko jednak wolałabym mieć czarno na białym, na co się piszę. A tutaj czytałam dosyć pochlebne komentarze o tych warunkach finansowych. Na jakim etapie rekrutacji ewentualnie informują o tym, jak to wygląda?

Kandydatka

Aplikowałam do tej firmy parę miesięcy temu. Gdybym miała ocenić caly proces, to to co było na plus to sprawna i otwarta komunikacja z osobami rekrutującymi i spokojna miła atmosfera. Byłam na 2 rozmowach. Pierwsze rozmowa online, a potem zaprosili mnie na rozmowę do firmy. Raczej nic mnie nie zaskoczyło podczas rekrutacji, pytano mnie o doświadczenie, kierunki rozwoju, oni opisywali stanowisko, warunki pracy itp. Niestety o samej pracy sie nie wypowiem, bo zanim dostałam informacje zwrotną to sama musiałam zrezygnować, bo dostałam pracę bliżej siebie (nie jestem z Krakowa). W każdym razie pierwsze wrażenie firma na mnie zrobiła pozytywne, więc polecam spróbować tam aplikować.

Kate

Ja pracuję tu 5 lat i nie narzekam. Pracuję w grupie przyjaznych ludzi, ale wiadomo, że zdarzają się też tacy, z którymi ciężej sie dogadać - jak wszędzie. Najważniejsze, że firma nie odstaje od stawek rynkowych i benefitów, jakie proponują inne firmy tego typu. Są tu dopłaty do szkoleń, język, opieka medyczna. Można też mieć też sfinansowany kurs, ja pamiętam kurs inspektora PPOŻ i kwalifikowaną pierwszą pomoc.

Samanta
@Kate

Teraz masz uop? Jaki % dopłacają do szkoleń, nie ma szans na pokrycie całych kosztów? Z szefostwem dobrze się Wam żyje?

Mila

Pracuję tu niedługo bo niecały rok ale od poczatku widzę, że jeżeli ktoś chce i potrafi pracować + zależy mu na rozwoju to z pewnością przełożeni to docenią. Fajne jest też to, że starsi stażem pracownicy chętnie pomagają i dzielą sie wiedzą. Uważam, że firma jest przyjazna i chętnie inwestuje w swoich pracowników. Z tego co wiem firma finansuje wiele szkoleń, więc na pewno wielu pracowników korzysta z tego. Z benefitow to ja na start dostałam możliwość prywatnej opieki medycznej, multisporta, ubezpieczenia na życie i angielskiego.

Henia
@Mila

Z tą nauką języka to płacą 100%, no i czy lekcje odbywają się w godzinach pracy? Bardzo fajnie, że firma inwestuje w swoich ludzi, a powiedz mi czy łatwo tu dostać awans, szefostwo trochę w tym pomaga?

Karol

Pracuje od dawna w BHP Center i wszystko jest ok. Wypłata na czas, kontakt z zespołem i przełożonym bezproblemowy, da się dogadać jak potrzebuję np. wyjść wcześniej czy w zakresie innych potrzeb. Jeśli chodzi o benefity to na przestrzeni lat zdecydowanie się poprawiło, jest opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie na życie i język angielski, a oprócz tego wpadają ciekawe szkolenia.

Sylwia
@Karol

Ciekawi mnie do którego dnia każdego miesiąca macie kasę na koncie. Z tego co piszesz to musi się tu fajnie pracować, a ten angielski to w godzinach pracy jest prowadzony? Jeśli zdarzy się potrzeba wyjścia wcześniej to czas nieobecności jest jakoś rozliczany?

Irenka

BHP Center to moja 3 praca i mogę stwierdzić, że najprzyjemniejsza pod względem początków. Zostałam naprawdę dobrze i profesjonalnie przyjęta, a to nie jest takie oczywiste, nie każda firma przywiązuje wagę do odpowiedniego wdrożenia pracownika. Firma daje też dosyć fajne benefity typu angielski, wyjazdy kilkudniowe, szkolenia. Nie pracuję tu długo, ale raczej nie zamierzam szybko się stąd ewakuować. Jest stabilnie, mam umowę o pracę, fajną ekipę, zarobki też nienajgorsze.

@Irenka

Długo trwa tutaj okres wdrożenia? Kto szkoli? Współpracownicy czy jakiś zespół trenerski? Piszesz że ekipa jest fajna - w każdym dziale można trafić na taką?

Krystyna

Zarobki bardzo fajne, od początku jest umowa o prace. Jest to stabilna firma, na rynku działa od 10 lat. Atmosfera też fajna, rodzinna, dlatego jestem tu już 6 lat. Firma sfinansowała mi kilka kursów m.in kurs inspektora PPOŻ i kwalifikowaną pierwszą pomoc. Dbają też o benefity dla pracowników, na to nie można narzekać.

@Krystyna

Znalazłam ogłoszenie na specjalistę BHP i mam pytanie - czy taki specjalista sprzedaje usługi czy tylko wykonuje szkolenia w formach które już ktoś umówił? Mam kwalifikacje ale nie czuje się można w sprzedaży i trochę się obawiam

nowa_pracownica

Zatrudniłam się do tej firmy parę miesięcy temu. Pozytywnie oceniam proces rekrutacji, na wszystkich etapach byłam informowana co będzie dalej, jak będą przebiegały następne etapy. Pierwsze dostałam zaproszenie na spotkanie online, potem była rozmowa w firmie i po niej odbyła się jeszcze jedna rozmowa w sprawie warunków. Zawsze było profesjonalnie i kulturalnie no i mogłam poznać firmę na żywo przed podjęciem decyzji. Z benefitów najbardziej dla mnie na plus lekcje angielskiego i karta Multisport, niestety kilka poprzednich firm nie oferowało mi tego.

@nowa_pracownica

Chciałabym dopytać o te warunki. Czy przy tej trzeciej rozmowie można bardzo negocjować? Firma otwarta jest na takie rozmowy? Czy raczej z góry narzucone są warunki i nie ma możliwości żeby coś negocjować?

andrzej

Pracuję dopiero rok, ale myślę zostać tu dłużej. Uczciwe wynagrodzenie wypłacane na czas, stałe godziny pracy, możliwość dokształcania się, fajni ludzie. Na razie nie zauważyłem żadnych sytuacji, gdzie firma miałaby się zachowywać nie fair w stosunku do pracownika.

Olga
@andrzej

Powiesz coś więcej o możliwościach dokształcania się? Firma organizuje jakieś szkolenia pracownikom czy jak to wygląda? Czy wraz ze wzrostem kwalifikacji na jakieś podwyżki można liczyć?

Wiktoria

Ale co pan prezes ma do szkoleń. Pisali, że są. to prawda? Pisali też o fajnych ludziach. Jak to z tą atmosfera? Zgrany zespół jest?

Kris

Spotkałem w firmie wielu specjalistów ds. BHP z ogromną wiedzą i doświadczeniem, którzy chętnie dzielili sie swoją wiedzą. Z benefitów to wspomniane wcześniej w komentarzach szkolenia,  lekcje angielskiego, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.

Klient
@Kris

To oby ktoś sensowny, bo nam się trafiła starsza, ale nie specjalistka… jej zdaniem ocena ryzyka zawodowego w firmie nie jest potrzebna. Obraziła się, jak zwróciliśmy uwagę, że w dokumentach jesteśmy szpitalem, a nie jesteśmy szpitalem… certyfikaty szkoleń błędnie wystawione, ale to inny dział. Nie zostały poprawione mimo próśb. Wiceprezes uważa, że wszystko ok. Przepraszam nie padło.

@Klient

WC- Prezes @Klient Szanowny kliencie. Niestety na podstawię przedstawionych we wpisie informacji nie jestem w stanie odnieść się do twojego komentarza. Nie trafiła do mnie ( WC prezesa ) żadna reklamacja o przedstawionych parametrach. Na co dzień korzystam ze słów przepraszam oraz dziękuje. Te słowa towarzyszą mi od samego początku prowadzenia firmy . Reklamacje u nas to temat sporadycznie spotykany , więc tym bardziej bym sprawę kojarzył i bym się nią zajął . Zespół mamy wspaniały i możemy na nim polegać w 100 % . Zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Jeżeli sprawę wyjaśnimy to osobiście zrobię zadośćuczynienie i pokryje ze swojej kieszeni szkodę. Jeżeli nie to uznaję że doszło do pomyłki i pomyliły ci się firmy. Godzina 3:09 na tego typu wpisy może cię zamroczyła. Spoko nie obrażam się. Moje namiary p.mroczek@bhp-centr.pl tel. 790515631. Pozdrawiam Piotr Mroczek ( a nie jakiś anonim )

Klient
@WC Prezes BHP Center

O widzicie Państwo odpowiedź - pora ( inna w tamtym momencie strefa czasowa dla mnie) i sugestia „zamroczenia”. Nic dodać nic ująć. Każdy może sam wyrobić sobie zdanie. Dziękuję za uwagę.

@Klient

Dalej zachęcam do kontaktu i dalej chciałbym pomóc wyjaśnić sytuację natomiast konwersacja przez portale na pewno to uniemożliwia i dalej rozmawiam z anonimem. Nie trzeba już nić więcej dodawać tylko proszę zadzwonić lub napisać. Z moje strony tyle mogę zaproponować . Pozdrawiam.

Nie
@WC Prezes BHP Center

Ale wszystko napisane. Wiedział Pan. Ten portal służy wyrażeniu opinii, a nie dyskusji o rozlanym mleku.

@Nie

Szanowny @NIE ( kandydat ) . Wiem tyle ile jest przedstawione w tej informacji. Czyli brak danych osoby która pisze, brak nazwy firmy, brak jakiś ram czasowych a działalność jest prowadzona ponad 12 lat. Mimo szczerych chęci na bazie ogólników nie jestem w stanie się odnieść do umieszczonego komentarza dlatego piszę osobowo , zostawiam do siebie mail oraz również telefon ponieważ każdą taką sytuację wyjaśniam skrupulatnie i na korzyść klienta. Popieram twoje zdanie nie ma sensu pisać po portalach tylko bezpośrednio się do mnie zgłosić a jak sprawę wyjaśnimy to osobiście napisze w tym portalu opinię . Pozdrawiam Piotr Mroczek p.mroczek@bhp-center.pl tel. 790515631

Opinia
@WC Prezes BHP Center

No też nie zgodzę się, przedstawione 4 fakty - konkrety. Napisane wprost, że o zdarzeniach Pan wiedział. Teraz co Pan chce naprawiać? Wtedy był czas na to, a nie teraz, jak ktoś opowiada swoje doświadczenie z Panem i Pana pracownikiem. Może Pan minusować ile chce. Ja jestem czuję wdzięczność, że mogę też takie informacje przeczytać.

Krakus

Dobra, rozwijająca się firma, która inwestuje w rozwój pracowników. Co do rekrutacji to nie pamiętam dokładnych pytań, bo było to 5 lat temu, ale wspominam dobrze atmosferę podczas rozmów. Warto spróbować i wysłać CV. Można pracować zdalnie w wyjątkowych sytuacjach. Firma na szczęście znajduje się w optymalnym miejscu w Krakowie, więc dojazd nie taki straszny ;)

@Krakus

Na czym polegają inwestycje firmy w rozwój pracowników, jeśli się orientujesz? Jakie relacje między pracującymi i szefostwem i dlaczego już tu nie robisz?

Margola

Mój staż w firmie to 5 lat. Myślę, że po tym czasie moja opinia może być wiarygodna. W każdym zakładzie pracy jest coś co można zmienić, tu akurat to szczęście, że kierownictwo wysłuchuje uwag pracowników. Gdyby było tak źle, to nie byłoby pracowników ze stażem 5-8 lat. Atmosfera w firmie jest przyjemna, bardzo rodzinnie. Ja osobiście odbyłam kilka szkoleń i dostałam dopłatę do studiów, więc benefity, które proponuje firma to nie jest ściema. Praca w BHP Center jest od 8-16, ale jeśli ktoś ma pilną sprawę do załatwienia, to nie ma problemu, żeby wyjść wcześniej czy przyjść później. Tak samo jak ktoś ma zobowiązania np. odebranie dzieci ze szkoły może dogadać się z przełożonymi żeby przychodzić wcześniej i wychodzić wcześniej. Wszystko jest tu do dogadania :)

Mario

Pracowałem w podobnej firmie ale w mniejszym od Krakowa mieście i bez porównania. Tutaj kierownictwo zna się na rzeczy i potrafi zarządzać zespołem. Do komunikacji w firmie nie mogę się przyczepić. Zależy jakie kto ma oczekiwania, ale zatrudniani są tu zarówno młodzi bez większego doświadczenia oraz osoby z dużą wiedzą w obszarze BHP. Śmiało polecam spróbować i wziąć udział w rekrutacji. Ja swoje początku w BHP Center mile wspominam. Rozmowy przebiegały w bardzo przyjaznej atmosferze, potem miał mnie kto wdrożyć i wszystkiego na spokojnie się uczyłem.

Zostaw merytoryczną opinię o BHP Center Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w BHP Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BHP Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BHP Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 25 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BHP Center Sp. z o.o.