B-D-S

Kościerzyna

Opinie o B-D-S

ko_ala

Z wszystkimi negatywnymi ocenami muszę się zgodzić, szkoda przede wszystkim czasu i zdrowia na pracę w tej firmie, zarobki marne... a takich ludzi jak właściciel najlepiej omijać z daleka... ODRADZAM! Lepiej szukać porządnej pracy, w której nas docenią i będą traktować z szacunkiem!

PaaGaa

W 100% potwierdzam opinię Xkościerzaka! Dajcie sobie spokój i spożytkujcie czas, który byscie miały u niego zmarnować, na szukanie uczciwszej pracy.

Greys

Dwa razy sprzątałam jego biuro. Przy wypłacie nie dostałam za to ani grosza. (usunięte przez administratora). O rozwiązaniu umowy poinformował o 6.00 rano, a do pracy musiałam dojechać prawie 40 km. Tak się nie robi!

Magda

Praca fajna, ale przy rozstaniu z pracownikiem zachowuje się jak smarkacz.

Mantra

Kościerzak ma rację i w pełni podzielam jego opinię. [usunięte przez moderatora]

kKościerzak

Witam. Wszystko tylko nie to!!! Znam kolesia bardzo dobrze i mogę powiedzieć tylko to : [usunięte przez moderatora], CWANIAK[usunięte przez moderatora]. CIEKAWE DLACZEGO JESZCZE PROKURATURA NIE ZINTERESOWAŁA SIĘ TYM [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o B-D-S - Kościerzyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B-D-S