P.T. "Łysogóry" Sp. z o.o.

Kielce

Opinie o P.T. "Łysogóry" Sp. z o.o.

Aaanonim

PT Łysogóry- kiedyś potęga w branży turystycznej. Biuro podróży- wspaniała sprawa sami fachowcy, super lokal, oferta, to była marka...Dziś upadły moloch, który pięknie wygląda owszem, ale przerósł chyba oczekiwania właściciela..Praca w tej firmie krótko: nie podoba ci sie - spadaj jest tylu chętnych..podejście, polityka działania firmy, ciągłe zmiany i śmieszne zarobki... mimo to uważam że spróbować warto...piszę to z sentymentu do Łysogór. Pozdrawiam

Zostaw opinię o P.T. "Łysogóry" Sp. z o.o. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.T. "Łysogóry" Sp. z o.o.