REMES SP.Z.O.O

Opalenica

Opinie o REMES SP.Z.O.O

Alex

Praca w tej firmie to czysta przyjemność, oczywiście trzeba lubić właśnie taki charakter pracy,gdyż jest zupełnie inny niż inni przedstawiciele. Pracowalem tam 9 miesięcy gdyż nastąpila redukcja etatów w woj. kujawsko-pomorskim i tak to bywa. Firma profesjonalnie podchodzi do nowego pracownika. Przez jeden miesiąc podpisują z Tobą umowę zlecenie do ręki otrzymujesz a następnie jedziesz na 2 tygodnie szkolenia do Opalenicy, nocleg przez firmę masz aapewniony. Po zdanym ggzaminie wyjezdzasz nowiutkim autem i sprzedajesz placa podstawa plus prowizja od sprzedaży. Nie mylić z akwizycją gdyż każde spotkanie jest umówione telefonicznie.

Zostaw opinię o REMES SP.Z.O.O - Opalenica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REMES SP.Z.O.O