KPM KATARZYNA STĘPCZAK

Długołęka

Opinie o KPM KATARZYNA STĘPCZAK

kam.an

Na początku wszystko super, wszystkim zależy na pracowniku. Jak juz dłużej pracujesz to widać, że menagerowie się starają, że z nimi jest super, natomiast kierownicy restauracji, osoby odpowiedzialne za trzy restauracje(Serek, Korona i Długołęka) są bardzo fałszywe, do Ciebie się uśmiechają a za plecami szydzą i mówi przykre rzeczy. Awansują tylko niechorujących, ludzi dostępnych dla nich 24/7, jak czasem zachorujesz (nieważne jak długo pracujesz i jak sumiennym pracownikiem jesteś) jak chorujesz to juz Cię nie potrzebują. Albo porozumienie stron każą podpisać albo nie przedłużą umowy. Awans na instruktora albo menagera jest tylko po to żeby kogoś zatrzymać a nie po to żeby docenić. Nie polecam. Praca ciężka a i tak nikt tego nie docenia.

ojejujeju

premia wynosi 1zł za każdą przepracowaną godzinę w przypadku zrealizowanego średniego czeku na dany miesiąc. przyjmują teraz, ale zwykłych pracowników restauracji

Najgorszy pracodawca z jakim miałem okazję współpracować. Wykupują McDonaldy z okolic północy Wrocławia. Po "podwyżkach" o całe 1,10zł brutto dla sportu zwalniają tylu pracowników ile im się podoba. Potem w ich miejsce wrzucają swoich pionków. Generalnie wprowadzają do pracy atmosferę podchodzącą pod mobbing, traktują ludzi przedmiotowo, a kiedy powinie im się noga witają z otwartymi ramionami i udają że nic się nie stało. Cenią sobie donosicielstwo i wymagają rzeczy wychodzących ponad czyjeś obowiązki. Nigdy więcej tam nie wrócę nawet przy podwojeniu zarobków.

@0032 19.03.2015 15:53
Najgorszy pracodawca z jakim miałem okazję współpracować. Wykupują McDonaldy z okolic północy Wrocławia. Po "podwyżkach&qu...

a ja tam pracuje i zupełnie nie wiem o co ci chodzi. jasne że praca nie jest lekka ale pani Kasia jest najlepszym pracodawca jakiego miałam. normalnie sie odzywa do zwykłych pracowników, możesz dostać zaliczkę jak potrzebujesz i nawet pomaga jak jest ruch. co do zarobków to każdy chciałby większe, ale jak ci było za mało to po co się tu zatrudniałeś? na rekrutacji mówią jaka jest stawka. no i na pewno nie zwalniają tak sobie pracowników, może napisz co przskrobałeś...

byłem tam
@pracownik 02.05.2015 22:26

zgadzam sie z tobą. Praca jest czasem cieżka, są nerwy, ale najgorsi to są klienci a nie menedżerowie... Z mobbingiem też sie tu nie spotkałem. Stawka jest własciwie taka jak wszedzie, ale tu mam przynajmniej umowe o prace, pilnuja kodeksu pracy i płacą za nadgodziny. I tez czesto widzialem jak wlaścicielka pracuje tak jak wszyscy, to normalnie szok:)Nie podoba mi sie tylko to, że trzymają czasem osoby ktore do niczego sie nienadają i cięzko z nimi pracowac

Zostaw opinię o KPM KATARZYNA STĘPCZAK - Długołęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KPM KATARZYNA STĘPCZAK