RONDA Sp. z o.o. SKLEP INTERMARCHE

Września

Opinie o RONDA Sp. z o.o. SKLEP INTERMARCHE

Jik

Poprostu katastrofa, nie da sie tam praciwac, ty sie starasz a oni cie strasza nie doslownie zwolnieniem i jeszcze mowia ze cie obserwuja, taka praca pod stresem, gdyby ludzia kasa nie byla potrzeban juz by nas.. Na inter

Torreto

Prawda, wymagają nie wiem czego, każą robić prace za pięciu, a a same siedzą w swoich czterech kątach i innym pracowniką rozkazuja aby robili za nich. . A jaki problem jak nie jest po ich myśli

mloda

nie obrazajcie kierowniczek bo to bardzo fajne kobietki druga sprawa taka najlepiej by bylo gdyby na glowe daly sobie wchodzic wtedy kazdy by robil co by chcial a w sklepie zrobilby sie niezly sajgon kierownik ma byc twardy i i potrafiacy zarzadac grupa pracownkow a one potrafia to robic

rysiek

Do sciemniania to one sa pierwsze tylko im miotly dac i na zlot czarownic,zwlaszcza ta blond. Wykanczaja ludzi psychicznie i kto moze to stamtad ucieka a ci co przychodza do pracy to vzasami po jednym dniu tez ida w...

antek

masakra umowy zlecenia inwentury do 1-2 a nawet 5 wnocy a rano na 6 do pracy i jeszcze wyzwiska kierowniczki pani [k] powinna zabrac sie do pracy anie gadac przez prywatny telefon

pik

bardzo slaba kadra kierowniczek potrafia tylko krzyczec i straszyc a same tylko czekaja zeby posciemniac gdy niema prezeski

Zostaw opinię o RONDA Sp. z o.o. SKLEP INTERMARCHE - Września

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RONDA Sp. z o.o. SKLEP INTERMARCHE