Stacja Paliw LOTOS

Jasionka

Opinie o Stacja Paliw LOTOS

Mateusz

Wiadomo może co jest przyczyną aż tak duże rotacji pracowników na stacji paliw LOTOS? Kiedyś było dużo ich stacji dlatego się dziwie

Juśka

Pracowałam na Lotosie chwile czasu niestety nie było mi dane zostać na dłużej. To co się tam dzieje to istny śmiech na sali, rekrutują ciągle nowych pracowników nikt nie zostaje na dłużej, kierowniczka zamiast zająć się swoją praca kompletnie się do tego nie nadaje, niewiem kto ja wybrał tym kierownikiem, patrzy na wygląd dziewczyn i jest zazdrosna, nie skończyła żadnej poczciwej szkoły a nosi miano kierownika, prezes nie ma szacunku wogóle do pracowników traktuje tam ludzi jak śmieci.Wypłaty nie wypłacane na czas!Zastanówcie sie zanim złożycie tam cv!

Zostaw opinię o Stacja Paliw LOTOS - Jasionka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stacja Paliw LOTOS