Opinie o M.A.S sp. z o.o. w Starachowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy M.A.S sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w M.A.S sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.A.S sp. z o.o. w Starachowice

Ja się zastanawiam czemu tam jeszcze pracujecie skoro jest tam tak źle. no chyba że pracuje tam 3 prawie emerytów (bo kto zatrudni dziadka do pracy) tych rozumiem, 3 totalnych gamoni tym wiadomo czemu zależy na pracy (bo nie mają pojęcia o tym co robią i nie bardzo wiedzą o czym mówią) ale reszcie się dziwię!!!! I TO BARDZO. panowie trochę odwagi by poszukać pracy tam gdzie was docenią jako ludzi i fachowców i nie tylko finansowo, ale od czasu do czasu ktoś was pochwali i podziękuje wam za dobrze wykonaną prace.

Lumbago

(usunięte przez administratora) zaczął pracę w 2009 roku , a od tamtej pory przewinęło się dziesiątki ludzi przez firmę na różnych stanowiskach co znaczy iż w tej firmie działa się na wariackich papierach co wróży tylko szybką agonię.

Ja.

Jasne ze tak.A myslałeś że będzie odwrotnie??

wer

(usunięte przez administratora) zysk jest dla niego a dla pracowników grosze

logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Lakiernik samochodowy/przemysłowy DE
DWL Job Sp. z o.o.

Ja na jego miejscu brałbym procenty.W zależności od zysku jaki wypracowała firma.Zapewne tak jest.Wówczas warto sie starać aby zysk był jak największy.Pozatym 15 czy 18 tysięcy nawet 3 lata temu za jego stanowisko to nie są wielkie pieniądze.

siera

nie wiecie ale prezes jak zaczoł pracować to na łapę dostał 15 000, po pół roku 18 000 ale to było trzy lata temu i firma nie miała pensji dla zwykłych pracowników, ale dla prezesa było, było wydruk listy płac ujawnił to wszystko a obecnie ? (usunięte przez administratora) sam się bogaci a nam pensje zaniża

a

obserwując to wszytko wygląda to tak agregatów, zespołów sprężarkowych, urządzeń na rynek morski - tego już się nie robi, a zakład żył z rynku morskiego ostatnimi czasy proste wywalić kierownika produkcji bo się postawił prezesowi i zwinoł interes do konkurencji odszedł też projektant i chillery to już tylko kwestia czasu kiedy wypadną z runku bo nie ma kto nad tym pracować co zostanie ? wielkie plany i plastiki, a może amoniak ? ale to tylko słowa, nic poza tym rynek plastików nie trwa wiecznie bo inni też w to wchodzą to tylko kwestia czasu

sam

ludzie o czym tu mowa jak nie ma specjalistów to (usunięte przez administratora) z rozwoju firmy a na młodych i nie doświadczonych nie da się nic zbudować ile można ciągnąć na starych rozwiązaniach, a nowe ? byłem i widziałem zadowolenie "byłych" pracowników mas ! i teraz swoją wiedzę i doświadczenie sprzedają innym brawo panie właścicielu G. !!!

taki jeden

a któż inny jak nie biedny student połasi się na taką marną pensję???? jak płaca taka praca.... motywacji ZERO Więc po co się wisilać kiedy i tak tego nikt nie doceni...

śmiech

patrzę w ogłoszenia o pracy i widać, że wszystkie stanowiska są do obsadzenia a co do wymagań - to studenci ostatniego roku ale JAJA ! (usunięte przez administratora) jak można dać stanowisko czy też (usunięte przez administratora) łepkowi co jeszcze pije mleko ! brawo panie prezesie jak widać kto to będzie zarządzał i konstruował to napewno niezawodność urządzeń będzie osiągnięta w 2023 roku bo 10 lat to najmarniej aby zdobyć wiedzę no chyba, że wcześniej jak zaczną kopiować gotowce z metrówką w ręce i aparatem

były konstruktor

pracowałem i nie dało się z tym człowiekiem współpracować, a jak wdrażało się nowe pomysły i liczyło na podwyżkę to NIE W TEJ FIRMIE !

Luki

Ciekawe dlaczego ten (usunięte przez administratora) złożył wypowiedzenie, jeżeli tak dobrze płacą? Pewnie zarabiał tyle co proponują w ogłoszeniu.

Są specjaliści i dobrzy pracownicy.Niektórych nie da się zastąpić pierwszym lepszym z ulicy.Siedzą na miejscu bo zakładu o podobnym profilu trzeba by szukać poza Starachowicami.Poza tym gdzie w Starachowicach dostaniesz więcej niż 2 tysie?Napisz to sie przeniose.

dobra rada

piszą na stronie, że zakład ma samych specjalistów a taka jak rozmawiałem ze znajomym to pracują tam dwa rodzaje ludzi: pierwsi to po 50 -tce co są wdzięczni za pracę tak jak białorusini łukaszence za emeryturę, że ojciec narodów im dał drudzy to nie mają odwagi ruszyć głową i (usunięte przez administratora) aby w końcu odciąć się od poniżania i patrzenia czy w tym miesiącu będzie pensja czy znowu coś prezes utopił

awa

a kogo on wywali z roboty jak nikt za marneeeeeeeee gorsze nikt nie przyjdzie ?

Ja.

To jak w końcu."Traktuje pracowników jak śmieci" a pomimo to w razie niepowodzenia można liczyć na jego wyrozumiałość.Jedno przecież przeczy drugiemu.

taki jeden

i opinia o MAS-ie wśród użytkowników i klientów to potwierdza w 100% Jakość marna, niezawodność - to marzenie ściętej głowy a obsługa i traktowanie klienta.... szkoda gadać

WARS

potwierdzam potwierdzam kierownika produkcji NIE MA, odpowiedzialności NIE MA, kompetentnych ludzi NIE MA

Ja.

Pomijając wypowiedzi frustratów którym w życiu coś nie wyszło i którzy nie potrafią odnalezć się w nowej rzeczywistości,tryskających jadem i pretensjami do wszystkich i wszystkiego tylko nie samego siebie. Komunistów tęskniących po cichu za "starymi dobrymi czasami" z wiecznym przekonaniem że coś im się należy jako najważniejszych z klas,klasie pracującej należy przedstawić fakty.Firma cały czas dynamicznie się rozwija,wprowadza nowe produkty i technologie aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku, dlatego potrzebuje kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników.Prezes jaki by nie był,i co by o nim nie pisano spełnia swoją role,zamówień z każdym rokiem jest coraz więcej.Dlatego nowy pracowniku.Jeżeli chcesz pracować,wiedz że jeśli tu przyjdziesz pracy dla Ciebie starczy na długie lata.Nie będziesz musiał w okresie zimowym,czy podczas jakiegoś tam przestoju szukać innego zajęcia.Co do pieniędzy to też ich nie słuchaj,bo jeżeli jesteś normalny to wiesz że są one sprawą indywidualną i uzgadnianą w 4 oczy a nie zbiorowo jak w kołchozie.Do tego warunki pracy komfortowe.Nie wiedzą tego Ci których zycie od stu lat toczyło się między M.A.S. a swoim cichym domkiem na wsi, nie mają skali porównawczej i nie znają realiów obowiązujących gdzie indziej które są standardem.Po prostu tak na prawdę nie mieli odwagi pracować gdzie indziej.I jeszcze jedno.Nawet jak coś Ci nie wyjdzie np.zaprojektujesz kolektor ze zwykłego(usunięte przez administratora) do pracy w minus 50 stopni,czy podstawe pod zbiornik z blachy trójki który ważyć będzie 2 tony nie poniesiesz praktycznie żadnych konsekwencji bo taki jest Prezes co jest niespotykane praktycznie w całym świecie.Wal śmiało,firma potrzebuje nowego ducha,jak coś dasz od siebie,na pewno zostanie to zauważone bo prezes nie jest(usunięte przez administratora) jak to niektórym mogłoby się wydawać.

Poszukiwacz pracy

Widzę że praca w tej firmie musi być ciekawa czytając te wpisy, a pracodawca w ogłoszeniach pisze: Inżynier Produkcji Zakres obowiązków: • planowanie produkcji • zarządzanie podległym zespołem produkcji i jego efektywne motywowanie • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie produkcji zgodne z polityką firmy i obowiązującymi procedurami • nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych • redukcja poziomu braków i zakłóceń procesu produkcyjnego • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych • zabezpieczenie prac pod kontem bezpieczeństwa pracy • współpraca z pozostałymi działami firmy • raportowanie do Zarządu firmy (czyli donoszenie do prezesa) Wymagania: • wykształcenie wyższe techniczne lub student/tka ostatnich lat studiów • rozwinięte zdolności komunikacyjnych • umiejętność analitycznego myślenia (czyli jak orżnąć klienta i pracownika) • samodzielność i odpowiedzialność • dobrej organizacji pracy • terminowości w wykonywanych zadaniach • umiejętności pracy zespołowej • dobra znajomość języka angielskiego • doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem produkcji • mile widziana znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją Oferujemy: • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • współpracę z profesjonalnym, doświadczonym zespołem • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych • pracę pełną wyzwań. Źródło strona www.mas-sp.pl Pełne wyzwań musi być dogadanie się z Prezesem waszej firmy. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o M.A.S sp. z o.o. - Starachowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy M.A.S sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w M.A.S sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

M.A.S sp. z o.o.