Opinie o M.A.S sp. z o.o. w Starachowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy M.A.S sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w M.A.S sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.A.S sp. z o.o. w Starachowice

Scareface Nowy wpis

Dno!!!!! Firma usuwa negatywne opinie Dziwi mnie ze work daje pozwolenie na takie ruchy (pewnie płatnie) W skrócie jeśli ktoś ma plany na rozwój czy to finansowy czy pod wzgledem doswiadczenia to NIE TA DROGA Płaca ZENADA lata 2010 podejscie (usunięte przez administratora) (pan wielki prezes a tak na prawde zwykly prokurent) Wspólczuje tym co spróbują wejść w ten układ rodzinny

Jakie są warunki zatrudnienia w M.A.S sp. z o.o.?

Czy nowo zatrudnione osoby w M.A.S sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Desperado Nowy wpis

Firma non-stop podmienia umowy, żeby pracownik nie otrzymał stalej

Jaki dress code obowiązuje w M.A.S sp. z o.o.?

Dresik

Hello Już odpowiadam: Obowiązkowe są sandały na gołą stopę - nawet w zimie. Spodnie dresowe Kresz, top to koszlula flanelowa w kratę, w Pandemii obowiązkowa maseczka jednorazowa wielokrotnie używana...

logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Starachowice
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Lakiernik samochodowy/przemysłowy DE
DWL Job Sp. z o.o.
Czarek

Dobry pracodawca jest dla dobrego pracownika a ponieważ nie każdy stara się tylko narzeka to niestety swoje frustracje zostawia na forum!

Jak jest z pakietem medycznym w M.A.S sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Czy M.A.S sp. z o.o. zatrudnia studentów?

bytana

byłam tam kiedyś na stażu jeszcze w trakcie studiów i z tego co pamiętam to akurat wtedy zatrudnili chłopaka po studiach. Miewam z nimi kontakt nadal i pracuje tam kilka osób już kilka lat jako pierwsza praca prosto po studiach. a jaka praca Cię interesuje?

Teresa
@bytana

A czemu dalej u nich nie pracujesz? Chciałaś tylko odbyć tam staż, czy coś Ci u nich nie odpowiadało? Chyba że w ogóle nie zatrudniają w M.A.S na stałe po stażach?

bytana
@Teresa

Pochodzę ze Starachowic i podczas studiów byłam tam na stażu. Po studiach wyjechałam za mężem na Śląsk i nie pracowałam tam ale mam kontakt z czasów stażu. Jakiego Ty szukasz stażu czy pracy, co chciałabyś robić?

Julita

@anonymous, czy jesteś zainteresowany pracą na stanowisku, które opisałeś? A może jesteś już pracownikiem firmy M.A.S? Mógłbyś doprecyzować swoją opinie tak, by zainteresowani użytkownicy tego forum mogli uzyskać jak największą ilość merytorycznych informacji? @Wiktor, czy jesteś aktualnie pracownikiem M.A.S? Czy posiadasz informacje na temat aktualnej sytuacji finansowej w firmie?

Wiktor

Konkurencja próbuje oczernić firmę?

Widzę już kolejne ogłoszenie tej firmy na stanowisko "Projektant/Konstruktor Urządzeń Chłodniczych" O co chodzi, może wypowiedzą się Ci, którzy pracowali, czemu taka roszada? Czy właściciel chciałby finansowo traktować jedną z najważniejszych osób w firmie produkcyjnej jak sprzączkę na 1/4 etatu? A może ma ciężki charakter, człowiek autorytarny bez wiedzy merytorycznej stosujący zarządzanie siłowe? Wedle Polskiej zasady "najtańsze to najlepsze" nakazuje stosować własne wymyślone przez siebie rozwiązania, które są bezmyślne i przynoszą w efekcie tylko szkodę firmie? Większość starachowickich pseudo biznesmenów którzy z reguły dziedziczą dorobek po ojcach tak się właśnie zachowuje. Liczą na to, że zatrudnią sobie fachowca, który zaprojektuje im asortyment na którym będą zbijać krocie a jemu dadzą marne 3 - 3.500 zł i będą wymagać cudów i oczekiwać pełnej dyspozycyjności i zaangażowania. Z góry dzięki za szczerą odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich kumatych.

Niki

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Może trzeba zacząć doceniać, że pracujemy w dobrej firmie?

Grzesiek Spawacz.

Pracowałem tam sporo nawet lat,jak na moje standardy.Nie ma tragedii choć irytuje bezwładztwo,wieczna fucha,niekompetencja i pozerstwo kierownictwa.Wszelakie niedociągnięcia w organizacji pracy przerzuca sie na barki pracownika.Czyli olewka wszystkiego w biurze a potem zostań na noc,przyjedź w sobotę czy niedzielę,albo rób 24 i więcej aby było dobrze.Nie warto.Kierownik broniąc się przed prezesem i tak Cie spuści w kanał.I nie masz na to wpływu.Do tego lenistwo.Załatwienie czegokolwiek jest wiecznym problemem,nawet kupna zwykłych kluczy.Bezmyślność.Brak planowania.Oczywiście wszystko odbija się na tych,którym na czymkolwiek zależy,jeśli jeszcze tacy tam są.Projekty na łapu capu.Nie przemyślane,brak wiedzy.(pękające zbiorniki-oczywiście nie wszystkie,zastępowanie stali kriogenicznej,czarną itp.Jak nie masz wiedzy,marnie z tobą.Wina będzie Twoja.Dla tego jest tam potrzebna wykwalifikowana kadra która zamiast flirtować z sekretarkami,będzie uznawała za priorytet właściwe wykonywanie własnych obowiązków,lecz do tego potrzebna jest wiedza.Samo cwaniactwo nie wystarczy.(Oczywiście nie tyczy się to wszystkich.)Więc drogi rekrucie.Jeśli zależy Ci nie tylko na pieniądzach ale także na tym aby coś tworzyć,to idź tam śmiało.Jednak wiedz że będzie Ci ciężko.Ten zakład mentalnie zatrzymał się w erze komuny.Wiecznie coś się oczekuje nie dając nic od siebie,a nawet jak będziesz próbował coś dać,to i tak możesz zostać zniszczony przez cwaniaków i pozerów.Musisz mieć oczy w D...e i wszystko widzieć aby ktos inny nie podłozył Ci świni.Ich wesołość i żartobliwość jest iluzoryczna.Zmienia się zaraz za Twoimi plecami.Mimo wszystko same warunki pracy,są warte zabiegów.Płaca zależy tylko od tego jak zagadasz z prezesem i o nią nie miej pretensji do nikogo poza sobą.Osobiscie potrafiłem z firmy wyciągnąć i powyżej 5 000 zł miesięcznie.Jest to sprawą indywidualną.I żeby nie było tak pesymistycznie,sa tam ludzie też w porządku,jak wszędzie.Prezes,pomimo ze już tam nie pracuje nie jest idiotą.Jeśli Ty nim nie będziesz,to się dogadacie.Na koniec pozdrawiam Janka(pracocholika) i Roberta którego bardzo lubię.

Maja

Wiem, że firma potrzebuje do pracy w dziale handlowym. Czy możecie coś podpowiedzieć? Jak się pracuje , dawno nikt nie pisał!!!

aniko

no a to oni maja jakas rekrutacje teraz? bo przyznam ze nic nie widze chyba ze może u siebie na stornie cos maja..poza tym to przecież wiadomo ze jk ktoś chce zaaplikować to i tak to zrobi bez względu na opinie

maciej

wiecie co to za firma m.a.s sp.z o.o. czym się zajmuje i wogóle

Maciej

Witam mam zamiar złożyć papiery do M.A.S sp.z o.o. o pracę co możecie mi oniej powiedz

pracuś

MAS Mikołów - rozmowa kwalifikacyjna wręcz śmieszna. Najpierw ankieta rekrutacyjna gdzie dosłownie przepisujesz swoje CV, następnie rozmowa z jedynym i drugim prezesem który nie widział nawet mojego CV. W końcu zażenowanie, bo ogłoszenie z wymaganą znajomością j. ros. okazało się być ściemą i mieć niewiele wspólnego z rzeczywistością. Nie polecam, szkoda waszego czasu!

Ok

ogólnie ok. Jest spokój, zarobki całkiem niezłe. Jak ktoś nie umie się dogadać z szefem to może i zarabia niewiele. Wtedy żali się tutaj zamiast pójść i pogadać.

kali

Prezio nadal wcina mielone od mamci?

Hermes Wielki

Polska ludowa upadła.W tej firmie sa tacy co zarabiaja wiecej jak 1200.Jest ich sporo.MAS nie jest "obozem pracy" z którym dziś mamy doczynienia coraz częściej.Warunki schludne.Cisza i mili ludzie.Niektórym 1200 psuje nastrój,ale cóż,sami sie na to godzą.Główna zaleta tej firmy:brak stojacego nad tobą kapo.

Zostaw merytoryczną opinię o M.A.S sp. z o.o. - Starachowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy M.A.S sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w M.A.S sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

M.A.S sp. z o.o.