M.A.S sp. z o.o.

Starachowice

Opinie o M.A.S sp. z o.o.

aniko

no a to oni maja jakas rekrutacje teraz? bo przyznam ze nic nie widze chyba ze może u siebie na stornie cos maja..poza tym to przecież wiadomo ze jk ktoś chce zaaplikować to i tak to zrobi bez względu na opinie

maciej

wiecie co to za firma m.a.s sp.z o.o. czym się zajmuje i wogóle

Maciej

Witam mam zamiar złożyć papiery do M.A.S sp.z o.o. o pracę co możecie mi oniej powiedz

pracuś

MAS Mikołów - rozmowa kwalifikacyjna wręcz śmieszna. Najpierw ankieta rekrutacyjna gdzie dosłownie przepisujesz swoje CV, następnie rozmowa z jedynym i drugim prezesem który nie widział nawet mojego CV. W końcu zażenowanie, bo ogłoszenie z wymaganą znajomością j. ros. okazało się być ściemą i mieć niewiele wspólnego z rzeczywistością. Nie polecam, szkoda waszego czasu!

Ok

ogólnie ok. Jest spokój, zarobki całkiem niezłe. Jak ktoś nie umie się dogadać z szefem to może i zarabia niewiele. Wtedy żali się tutaj zamiast pójść i pogadać.

kali

Prezio nadal wcina mielone od mamci?

Hermes Wielki

Polska ludowa upadła.W tej firmie sa tacy co zarabiaja wiecej jak 1200.Jest ich sporo.MAS nie jest "obozem pracy" z którym dziś mamy doczynienia coraz częściej.Warunki schludne.Cisza i mili ludzie.Niektórym 1200 psuje nastrój,ale cóż,sami sie na to godzą.Główna zaleta tej firmy:brak stojacego nad tobą kapo.

Eryka

podobno to nadal aktualne jest

dupa biskupa

Jeśli ktoś by jeszcze szukał opinii n/t firmy. Nie wiem czy to nadal aktualne, ale poszukują (poszukiwali) elektromechanika i hydraulika. Przyjęli jakiś czas temu dwóch młodych elektryków, prosto po technikum. Chłopaki uczą się roboty. Zapewne bardziej doświadczeni albo się nie znaleźli, albo nie chcieli za marne pieniądze pracować... Powiem tak, nie znam w Starachowicach firmy, w której jest taki luz. Jest to czwarta firma, w której pracuję i puki co, jak do tej pory więcej nie zarabiałem. Owszem, prezes chciał mnie zrobić w wała, ale powiedziałem, że za mniej niż się umawialiśmy nie będę pracował. No i puki co, pracuję... Owszem, jest parę wrednych, narzekaczy na wszystko i wszystkich. Byli i tacy, co odchodzili i wracali z podkulonym ogonem... W porównaniu z większością obozów pracy na strefie, wyciągając średnią że tak powiem, tu jest całkiem ok... To że zawsze jest jakaś menda, albo dwie... to już chyba tak musi po prostu być... Kasa... Na ile się zgodzisz, tyle masz, a że daje się płacić tak mało, bo jest bezrobocie... Z resztą ostatnimi czasy wygląda na to, że idzie ku lepszemu... W sensie, że coraz bardziej nie ma kto pracować, więc trzeba będzie lepiej płacić...

hahaha
@dupa biskupa 14.08.2015 16:58

z podkulonym ogonem to ty wracasz nieudaczniku bo kto odszedł to miał godność i nie wraca do tego syfu.

cichy wielbiciel

OLA WRÓĆ!!!

po co
@cichy wielbiciel 28.01.2015 09:10
OLA WRÓĆ!!!

ten kto odszedł to dobrze zrobił

hehehee

Jestem szczęśliwym człowiekiem, że już tam nie pracuję .... lata mijają a po zamieszczanych tu postach atmosfera w firmie taka sama. Dla szukających pracy w MAS dobra rada od byłego pracownika - zastanów się co chcesz osiągnąć tu przychodząc? Jeśli nie jesteś zbyt ambitny, chcesz mieć niezbyt wymagającą pracę za niskie pieniądze z marnymi szansami na podwyżki bo prezes ma węza w kieszeni TO Praca Dla Ciebie. Jeśli chodzi o atmosferę na hali to bywało całkiem zabawnie i to ludzie właśnie byli największym plusem tej pracy. Pracuje tam jeszcze Janek hydraulik, Andrzej (ten co po lasach latał), Hubert piroman ?

prysznic

a kiedy w końcu będzie prysznic

ciekawe

(usunięte przez administratora) Rozmowy kwalifikacyjne w M.A.S sp. z o.o. (Starachowice) Byłeś w M.A.S sp. z o.o. na rozmowie? Opisz swoje wrażenia i pomóż komuś zdobyć wymarzoną pracę! lomba - 2013-04-11 12:07:41 pomocny raport: +1 (0) Stanowisko: inż. produkcji Przebieg rekrutacji: żenująca, prezes cwaniaczek , a pojęcia o wielu sprawach nie ma , zaproponował 1500 netto hahahahah Pytania: poniżej krytyki Czy dostałeś pracę? tak, ale nie przyjąłem Stopień trudności: bardzo łatwy

xxx

tak dobrze MAS placi, ze te oogloszenia wisza od kilku lat , taka jest rotacja pracownikow :) Urzadzenia to zwykly montaz z gotowych elementow w dodatku na plastiku nie na miedzi.

kibel
@xxx 20.08.2014 11:07

a mi brakuje wciąż papieru w kiblu,a na górze mają i s.r.a.j.ą

nick
@xxx 20.08.2014 11:07

Polską firmą składającą z gotowych komponentów włoskich ale głównie chińskich. schładzacze kupują od włochów i zmieniają naklejki na swoje. Większość klientów da się nabrać tylko raz potem szerokim łukiem omijają firmę M.A.S. Urządzenia mają cenę konkurencyjną ale za to obowiązkowy serwis co 3 miesiące słono płatny w przeciwnym razie stracą gwarancję. Co do pozycji lidera w Polsce i Europie to się chwalą, jedno czy dwa urządzenia sprzedane za granice kraju w ciągu ostatnich lat nie czyni liderem. Rekrutacje prowadzą przynajmniej od 2 lat może trafi się jakiś frajer co przyjdzie pracować za najniższą krajową.W sumie jaka praca taka płaca, ludzie nie napinają się z pracą zarówno dotyczy to biura jak i hali produkcyjnej a firma nie napina się żeby płacić za pracę. Pozdrawiam wszystkich z którym miałem przyjemność tam pracować.

wygodny

jedyna rzecz jakiej mi brakuje to prysznica.

Robotny

jakoś wasze prognozy się nie sprawdzają. firma działa, ma zamówienia. nie znam ani jednego pracownika co miałby 1200 na ręke. Te bzdety wypisuje chyba niejaki MP bo snuje się po tej firmie, nie ma co robic i buntuje. Niejeden szukał roboty ale nic nie znalazł lepszego, ty MP też.

Zadowolony

piszecie bzdury. Tak naprawdę w tej firmie jest luz. Zarobki jak na Starachowice całkiem niezłe. Szukałem innej roboty ale nie znalazłem nic lepszego. Te stare pryki ciągle narzekają ale tak naprawdę to nic innego nie szukają bo gdzie im będzie lepiej. Nikt ich nie pilnuje robia co chcą. A kasa co miesiąc leci.

aswa
@Zadowolony 15.01.2014 19:53

Masz rację jak na Starachowice 1200 netto co naprawdę całkiem nieźle ! Tylko dziękować Łukaszece za ten dobrobyt. Nie pisz takich bzdur b.a.r.a.n.i.e fundamentem tej firmy są starzy pracownicy, bo nikt inny nie ma pojecia,(usunięte przez administratora)

feegeg

Nie polecam, jedni na drugich patrzą jak ich (usunięte przez administratora) , A to wszytko wprowadził spod radomia warchoł, bo dawnej tego nie było Zwolnił ludzi z doświadczeniem, pensje zaniżył i oczekuje, że będziemy pracować !

hamas

firma beznadziejna, minimalna placa , a wymagania ma szefostwo takie jakby placili ze 4k pm

nie polecam

1. co sami odeszli - to ludzie z doświadczeniem gdzie teraz ich praca jest doceniana 2. tych co zwolnił - to prosto z ulicy co nie mieli wiedzy a wymagania te same nie polecam, były pracownik

masowiec

firma dziod i tyle

Tak.

Właśnie!Tak jak piszesz odwagi której nie ma,ani w firmie ani przed prezesem.Odwaga w tym przypadku występuje tylko wtedy jak pewne osoby nie widzą i nie słyszą,przed kolegami albo na forum kiedy jest się inkognito.Jakby ktoś przyszedł do mnie ,ładnie się uśmiechał i błagał mnie o pracę,godząc się na warunki podpisane własnoręcznie na umowie a potem obrabiał mi plecy na forum czy w pracy;jakbym takiego człowieka traktował i jakie bym miał o nim zdanie?Niech każdy sam sobie odpowie.Dlatego się nie dziwcie.Czy nie nazywa się to dwulicowością?

prawda

[usunięte przez administratora] z grójca widocznie miał już dosyć szarpania się ze wszystkim bo prezes wywalił doświadczonych ludzi i ciągle podrzucał mu do pomocy łby prosto po studiach jak [usunięte przez administratora] wywaliły to siadła produkcja, urządzenia na statki, zespoły sprężarkowe i całe chłodnictwo było tylko mówione, że się nie opłaci ! a jednak się opłaci panie właścicielu [usunięte przez administratora]. razem na czele z prezesiną [usunięte przez administratora] bo [usunięte przez administratora] u konkurencji rozruszał produkcję zespołów sprężarkowych i urządzenia na statki nie wierzę, że [usunięte przez administratora] tylko siedzi i sprzedaje sprężarki i armaturę z darkiem, takiego doświadczenia jak mają nikt nie puści mimo uszu, tylko patrzyć jak zaczną produkcję chillerów wszelkiego typu i te na plastiki też panie prezesie !!!!! tylko patrzeć kiedy mikołaja zwiną do siebie, bo to kwestia czasu serwisant - potwierdzam jeden na polskę, nie ma innego gościa w tej firmie bo sami odeszli jak prezes obcioł pensję jeden został dlatego bo ma prawie 50-siątkę i już nie ma odwagi aby rzucić to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w końcu i prezes na tym żeruje i nie ma wstydu ponieważ to prawdziwy cham i prostak bić tylko brawa panie właścicielu [usunięte przez administratora]

tedy

To [usunięte przez administratora] z grojca juz nie pracuje? Firma ma w ofercie nowe urzadzenia-czy to tlyko sciema reklamowa?

jędrek

To widzę że ciekawie się dzieje w tej firmie. Miałem składać papiery ale widzę, że nie ma bardzo sensu. Ja się dziwie jednemu jak można proponować stanowiska kierownicze(inżynier produkcji) osobom zaraz po studiach albo jeszcze lepiej ostatniego roku studiów :)))

Kto Ci się przyzna ile tak naprawdę zarabia?Myślisz że ktoś Ci powie prawdę?Ten kto tak uważa albo jest upośledzony,albo wierzy w przyjazń i miłość wśród kolegów MAS-owców na wzór hipisowskiej.Jakby mogli to jeden drugiego utopił by w łyżce wody dla pięciu złotych.Ich solidarność to kpina i kiepski żart.1500-niezłe.

tam

jak ci zależy na straceniu czasu i zarobieniu 1500 na rękę to droga otwarta co do specjalistów jak piszą na stronie to już ich dawno nie ma i sami się pozwalniali kiedy nastąpił nowy prezes, bo gdzie się dotknie to tylko smród pozostaje np. kierownika produkcji już nie ma, projektanta z ogromnym doświadczeniem też nie ma, serwisu też nie ma jak myślisz gdzie są ? wrócił dawny projektant ale rozwija własny biznes z torebkami do g.ó.w.n.a. i tak nie wiadomo kiedy i on się zwinie

doświadczony

widzę, że szukają na wszystkie co możliwe stanowiska pracy i to faktycznie nawet na szafa produkcji czy konstruktora ludzi proso po studiach kto tam pracuje bo jak czytam, to się większość samych "specjalistów" pozwalniała ! czy warto składać swoje cv - mam wykształcenie chłodnicze ?

Ja się zastanawiam czemu tam jeszcze pracujecie skoro jest tam tak źle. no chyba że pracuje tam 3 prawie emerytów (bo kto zatrudni dziadka do pracy) tych rozumiem, 3 totalnych gamoni tym wiadomo czemu zależy na pracy (bo nie mają pojęcia o tym co robią i nie bardzo wiedzą o czym mówią) ale reszcie się dziwię!!!! I TO BARDZO. panowie trochę odwagi by poszukać pracy tam gdzie was docenią jako ludzi i fachowców i nie tylko finansowo, ale od czasu do czasu ktoś was pochwali i podziękuje wam za dobrze wykonaną prace.

Lumbago

(usunięte przez administratora) zaczął pracę w 2009 roku , a od tamtej pory przewinęło się dziesiątki ludzi przez firmę na różnych stanowiskach co znaczy iż w tej firmie działa się na wariackich papierach co wróży tylko szybką agonię.

Ja.

Jasne ze tak.A myslałeś że będzie odwrotnie??

wer

(usunięte przez administratora) zysk jest dla niego a dla pracowników grosze

Ja

Ja na jego miejscu brałbym procenty.W zależności od zysku jaki wypracowała firma.Zapewne tak jest.Wówczas warto sie starać aby zysk był jak największy.Pozatym 15 czy 18 tysięcy nawet 3 lata temu za jego stanowisko to nie są wielkie pieniądze.

siera

nie wiecie ale prezes jak zaczoł pracować to na łapę dostał 15 000, po pół roku 18 000 ale to było trzy lata temu i firma nie miała pensji dla zwykłych pracowników, ale dla prezesa było, było wydruk listy płac ujawnił to wszystko a obecnie ? (usunięte przez administratora) sam się bogaci a nam pensje zaniża

a

obserwując to wszytko wygląda to tak agregatów, zespołów sprężarkowych, urządzeń na rynek morski - tego już się nie robi, a zakład żył z rynku morskiego ostatnimi czasy proste wywalić kierownika produkcji bo się postawił prezesowi i zwinoł interes do konkurencji odszedł też projektant i chillery to już tylko kwestia czasu kiedy wypadną z runku bo nie ma kto nad tym pracować co zostanie ? wielkie plany i plastiki, a może amoniak ? ale to tylko słowa, nic poza tym rynek plastików nie trwa wiecznie bo inni też w to wchodzą to tylko kwestia czasu

sam

ludzie o czym tu mowa jak nie ma specjalistów to (usunięte przez administratora) z rozwoju firmy a na młodych i nie doświadczonych nie da się nic zbudować ile można ciągnąć na starych rozwiązaniach, a nowe ? byłem i widziałem zadowolenie "byłych" pracowników mas ! i teraz swoją wiedzę i doświadczenie sprzedają innym brawo panie właścicielu G. !!!

taki jeden

a któż inny jak nie biedny student połasi się na taką marną pensję???? jak płaca taka praca.... motywacji ZERO Więc po co się wisilać kiedy i tak tego nikt nie doceni...

śmiech

patrzę w ogłoszenia o pracy i widać, że wszystkie stanowiska są do obsadzenia a co do wymagań - to studenci ostatniego roku ale JAJA ! (usunięte przez administratora) jak można dać stanowisko czy też (usunięte przez administratora) łepkowi co jeszcze pije mleko ! brawo panie prezesie jak widać kto to będzie zarządzał i konstruował to napewno niezawodność urządzeń będzie osiągnięta w 2023 roku bo 10 lat to najmarniej aby zdobyć wiedzę no chyba, że wcześniej jak zaczną kopiować gotowce z metrówką w ręce i aparatem

były konstruktor

pracowałem i nie dało się z tym człowiekiem współpracować, a jak wdrażało się nowe pomysły i liczyło na podwyżkę to NIE W TEJ FIRMIE !

Luki

Ciekawe dlaczego ten (usunięte przez administratora) złożył wypowiedzenie, jeżeli tak dobrze płacą? Pewnie zarabiał tyle co proponują w ogłoszeniu.

Są specjaliści i dobrzy pracownicy.Niektórych nie da się zastąpić pierwszym lepszym z ulicy.Siedzą na miejscu bo zakładu o podobnym profilu trzeba by szukać poza Starachowicami.Poza tym gdzie w Starachowicach dostaniesz więcej niż 2 tysie?Napisz to sie przeniose.

dobra rada

piszą na stronie, że zakład ma samych specjalistów a taka jak rozmawiałem ze znajomym to pracują tam dwa rodzaje ludzi: pierwsi to po 50 -tce co są wdzięczni za pracę tak jak białorusini łukaszence za emeryturę, że ojciec narodów im dał drudzy to nie mają odwagi ruszyć głową i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] aby w końcu odciąć się od poniżania i patrzenia czy w tym miesiącu będzie pensja czy znowu coś prezes utopił

awa

a kogo on wywali z roboty jak nikt za marneeeeeeeee gorsze nikt nie przyjdzie ?

Ja.

To jak w końcu."Traktuje pracowników jak śmieci" a pomimo to w razie niepowodzenia można liczyć na jego wyrozumiałość.Jedno przecież przeczy drugiemu.

taki jeden

i opinia o MAS-ie wśród użytkowników i klientów to potwierdza w 100% Jakość marna, niezawodność - to marzenie ściętej głowy a obsługa i traktowanie klienta.... szkoda gadać

WARS

potwierdzam potwierdzam kierownika produkcji NIE MA, odpowiedzialności NIE MA, kompetentnych ludzi NIE MA

Ja.

Pomijając wypowiedzi frustratów którym w życiu coś nie wyszło i którzy nie potrafią odnalezć się w nowej rzeczywistości,tryskających jadem i pretensjami do wszystkich i wszystkiego tylko nie samego siebie. Komunistów tęskniących po cichu za "starymi dobrymi czasami" z wiecznym przekonaniem że coś im się należy jako najważniejszych z klas,klasie pracującej należy przedstawić fakty.Firma cały czas dynamicznie się rozwija,wprowadza nowe produkty i technologie aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku, dlatego potrzebuje kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników.Prezes jaki by nie był,i co by o nim nie pisano spełnia swoją role,zamówień z każdym rokiem jest coraz więcej.Dlatego nowy pracowniku.Jeżeli chcesz pracować,wiedz że jeśli tu przyjdziesz pracy dla Ciebie starczy na długie lata.Nie będziesz musiał w okresie zimowym,czy podczas jakiegoś tam przestoju szukać innego zajęcia.Co do pieniędzy to też ich nie słuchaj,bo jeżeli jesteś normalny to wiesz że są one sprawą indywidualną i uzgadnianą w 4 oczy a nie zbiorowo jak w kołchozie.Do tego warunki pracy komfortowe.Nie wiedzą tego Ci których zycie od stu lat toczyło się między M.A.S. a swoim cichym domkiem na wsi, nie mają skali porównawczej i nie znają realiów obowiązujących gdzie indziej które są standardem.Po prostu tak na prawdę nie mieli odwagi pracować gdzie indziej.I jeszcze jedno.Nawet jak coś Ci nie wyjdzie np.zaprojektujesz kolektor ze zwykłego(usunięte przez administratora) do pracy w minus 50 stopni,czy podstawe pod zbiornik z blachy trójki który ważyć będzie 2 tony nie poniesiesz praktycznie żadnych konsekwencji bo taki jest Prezes co jest niespotykane praktycznie w całym świecie.Wal śmiało,firma potrzebuje nowego ducha,jak coś dasz od siebie,na pewno zostanie to zauważone bo prezes nie jest(usunięte przez administratora) jak to niektórym mogłoby się wydawać.

Poszukiwacz pracy

Widzę że praca w tej firmie musi być ciekawa czytając te wpisy, a pracodawca w ogłoszeniach pisze: Inżynier Produkcji Zakres obowiązków: • planowanie produkcji • zarządzanie podległym zespołem produkcji i jego efektywne motywowanie • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie produkcji zgodne z polityką firmy i obowiązującymi procedurami • nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych • redukcja poziomu braków i zakłóceń procesu produkcyjnego • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych • zabezpieczenie prac pod kontem bezpieczeństwa pracy • współpraca z pozostałymi działami firmy • raportowanie do Zarządu firmy (czyli donoszenie do prezesa) Wymagania: • wykształcenie wyższe techniczne lub student/tka ostatnich lat studiów • rozwinięte zdolności komunikacyjnych • umiejętność analitycznego myślenia (czyli jak orżnąć klienta i pracownika) • samodzielność i odpowiedzialność • dobrej organizacji pracy • terminowości w wykonywanych zadaniach • umiejętności pracy zespołowej • dobra znajomość języka angielskiego • doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem produkcji • mile widziana znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją Oferujemy: • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • współpracę z profesjonalnym, doświadczonym zespołem • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych • pracę pełną wyzwań. Źródło strona www.mas-sp.pl Pełne wyzwań musi być dogadanie się z Prezesem waszej firmy. Pozdrawiam.

Lucky Luzer

Chyba (usunięte przez administratora)został zwolniony bo jest ogłoszenie o pracę - inżynier produkcji , wymagania szalone pensja 1600-2500 brutto. (usunięte przez administratora)

makir

ostatni i jedyny projektant zwolnił się sam

Zostaw opinię o M.A.S sp. z o.o. - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M.A.S sp. z o.o.