neti interim

Wrocław

Opinie o neti interim

Agnieszka

@Thomas obecnie nie ma żadnych nowych ofert pracy w neti interim. Natomiast warto sprawdzać na bieżąco, może coś się pojawić. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie?

Agnieszka

@Miska czyli jesteś zadowolona z pracy. A powiesz coś o dobrych stronach pracy? Na jakim stanowisku pracujesz? @Wiktoria czy mogłabyś powiedzieć coś więcej o charakterze pracy? Wszystkie informacje i opinie o pracodawcy są istotne dla osób aplikujących do tej firmy.

Wiktoria

Bardzo podoba mi się charakter pracy. Pan Damien przemiły, aczkolwiek jego "pomocnica" bodajże Angelika nie przypadła mi do "gustu". Byłam w Zabrzu, Katowicach, Gliwicach. Mam nadzieje, ze będę mogła dalej pracować dla tej firmy, narazie zero "zleceń"

Agnieszka

@Miska dzięki za opinię! Dobrze, że zdecydowałaś się na złożyć swoją aplikację. Powodzenia w dalszej pracy! Może powiesz coś więcej o swojej pracy?

Miska

Witajcie ;) czytałam opinie i wszystkie były negatywne, ale zaryzykowałam ;)) nie żałuje pracuje z Neti juz jakiś czas za każdym razem dostaje propozycje u siebie w miescie tzn Gliwice ;) wypłata zawsze jest na czas, ludzie którzy zarządzają inwentaryzacja są sympatyczni ;) wiec polecam jak szukacie pracy żeby sibie dorobić ;D

Anio

ja też miałam okazję u nich pracował i nie mogę narzekać wynagrodzenie się zgadzało, praca do łatwych nie należy ale to chyba normalne ;) Pozdrawiam Anka

alo

Byłam na inwentaryzacji w Katowicach. Było okej, inwentaryzacja jak to inwentaryzacja. Pieniądze dostałam, co prawda na ostatnią chwilę, ale przyszły. Polecam, bo jest to dobra okazja, żeby sobie dorobić.

inwer

Taka inwentaryzacja to chyba praca idealna dla sutdentow albo i nawet uczniow. pewnie to w ogole praca w nocy wiec idealnie. jakie macie doswiadczenia w tym temacie. prosze o informacje czy istnieje szansa na zarobienie tylu pieniedzy co np w macdonaldzie stojac na kasie przez pare godzin. fajne porownanie nie ?

Aga

Byłam na inwentaryzacji. Atmosfera bardzo miła, kontakt z firmą również bardzo sprawny. Wynagrodzenie już na koncie

TOmek

Pan FRANCUZ dobrze wie o co chodzi. Oczywiście NIE POLECAM

TOmek

Kolego, Prokuratura bada tą sprawę...

kaattiie

Taa ja na nr biurowy dzwonie już od tygodnia i dodzwonić się nie można, na emaila też nie odpisują!! Skoro wiedzą, że się nie wyrabiają to niech zmienią warunki w umowie( usunięte przez administratora )Albo niech zatrudnią więcej ludzi do księgowania bo jakoś inne firmy działające na całą Polskę dają rady( usunięte przez administratora )

mimi

nieźle! też dzwoniłam pod ten komórkowy dzięki wielkie:) jak udało Ci sie zdobyc ten inny numer? ja do tej pory dzwoniłam tylko pod ten biurowy...

Witam.Również mam problem z w/w firmą. Od wykonania inwentaryzacji minął 2 miesiąc a kasy jak nie było tak nie ma. Co robić?

witam, jestem w takiej samej sytuacji, byłam również 17.06 na inwentaryzacji, później ponownie 12.07. Brak pieniędzy i kontaktu

ewa wrocław

mój meil to mewa.8888@gmail.com piszcie ( usunięte przez administratora ) : umówimy się i załatwimy tą sprawę jak należy

Zostaw opinię o neti interim - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie neti interim