Marco Deckers KG

Opinie o Marco Deckers KG

KATASTROFA

Bardzo pozdrawiam Adelina najlepszy człowiek w tej firmie jakiego poznałem ❤️❤️❤️

@KATASTROFA

W takim razie mało ludzi dotychczas poznałeś ????????

Pracownik...

Odnośnie do dzisiejszego wpisu Pani Ewo.... ludzka zazdrość nie zna granic może zamienisz się z naszymi brygadzistkami i sama zaczniesz pisac plan, zawsze do przesady chamska mściwa i zazdroszczący ludziom wszystkiego z paskudnym harakterem, nikt nie chce z tobą pracować ani mieszkać może pora zastanowić się nad sobą i swoim zachowaniem.

Ja mogę się zamienić.

@Pracownik...

Cóż nie możesz być zawsze pierwsza do łazienki, kolejka obowiązuje wszystkich, to się nazywa tz.,, kultura'' a ty sobie ubzdurałaś, że jak jesteś wagową to masz większe fory. Zawsze byłaś plugawa. Wszyscy jesteśmy równi. Łączę się do równań, że te same osoby dostają podwójne a nawet potrójne wolne. Jest nas tu więcej.

natunia
@Pracownik...

własnie ktoś napisał prawdę :) tylko się zastanawiam skoro wszystko tej pani przeszkadza brygadzistki ,wagowe i pracownicy to niech zmieni firmę:) pzdrawiam

Jak to jest, że jedni mają po 2 -3 dni wolnego, drudzy według przepisu jeden dzień, czym się kierują robiący plan. Ludzie, którzy mają po 2 - 3 dni - pytam, czy są gorsi od innych. Czy chodzi tu o faworytów, nie bardzo rozumiem. Nie można z odrobiną uczciwości, dzielić wszystkich po równo. Jest wtedy zgoda i zrozumienie a nie głupie komentarze tych, którzy przepisowa mają tylko 1- dzień wolny i uważają się za lepszych. Jedna osoba a narobi tyle bałaganu.

pracownica
@pracownik

Chyba raczej w zależności od okolicznosci a nie faworytów. Jeśli jest osoba całkiem nowa która się dopiero wdranza w prace ,a nie ma np.2 wysypu na którym by mogła się uczyć. To bez doświadczenia ciężko by było taka osobę wsadzić np. Na przerywke na 1 wysyp lub na ciężki 1 wysyp który jest drobny i wiedzą że nie da sobie rady . Myślę że też tym się kierują a nie ze faworyzuja.

Aneta
@pracownik

I tak wcześnie wstałeś, żeby o to spytać? :( w zasadzie to kto tu jest odpowiedzialny za przydzielanie tych grafików, które tu przedstawiasz, bo to może właśnie tę osobę należałoby wprost o to spytać?

MIEDZIANA_KONEFKA
@pracownik

Jeśli mogę, wtrącę się do Twej wypowiedzi. Również wnioskuję, iż działają tu wpływy bliższych znajomości. Niejednokrotnie zauważyłem/am, iż znajomości mają wpływ na podejmowane decyzje brygadzistów.

Basia
@pracownica

Dokładnie jak w pierwszym zdaniu w zależności od okoliczności, niestety jak widzimy na żałosnych wpisach nie wszystkim się dogodzi a już na pewno nie takim którzy rozumieją mniej niż im się wydaje..więc prośba do osoby która się sama nakręca nie pisz bzdur PS. Sprawy toalety to chyba nie tutaj.

Zbieraczka

Czy skrzynki są już zaszalkowane czy trzeba samemu na windzie szalkować?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marco Deckers KG. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Pracownica

Moim zdaniem na firmie jest lepiej niestety najgorsze są pierwszo wysypowki które myślą ze są najmądrzejsze i upokarzają te słabsze nie raz to odczułam i nie raz widzę jakie jest straszne obgadywanie za plecami na domkach szczególnie okropne są te z białego domku (usunięte przez administratora)

Emilia
@Pracownica

Czuję małą nutę nienawiści do mojej osoby ????pozdrawiam serdecznie koleżanko????

Paulina
@Pracownica

Czyli uważasz ze osoby z większym stażem zamiast wprowadzać nowe osoby to traktują je z wyższością ? Czy to bardziej chodzi o to ze niektóre są postawione wyżej w hierarchii pracowniczej?

@Paulina

Nie .. to są po prostu ludzkie charaktery, charaktery na, które nikt nie zwraca uwagi. Kilka dni temu przeżyłam horror na domku, i panią z którą byłam w pokoju. Kiedy przyszłam na domek .. na moje dzień dobry nie było odzewu. Cóż nie każdy zna grzeczność. I tak sobie żyłyśmy spokojnie i nie spokojnie. Pokój zawalony jej pakunkami, miałam tylko dojście do łóżka, ale nie przeszkadzało mi to specjalnie. Ale bardzo mi przeszkadzało, kiedy kładłam się do wieczorem spać a ona prowadziła konserwację przez telefon. Chociaż są warunki, aby każdą rozmowę przeprowadzać w innym pomieszczeniu. Księżniczka piekła ustanawiała swoje zasady do których musiałam się dostosować. Oczywiście wiedziałam, że są to prowokacje celowe, abym ruszyła do działania, może do obrony, ale nie wiedziałam ,, jak. Cały czas uświadamia każdego, że (usunięte przez administratora), więc nie było sensu. W końcu moja księżniczka przedstawiła się w całej okazałości, zaczęła się po (usunięte przez administratora)awanturować, grozić, że mnie tak załatwi i nie będzie co zbierać. Nie używała polskich słów, same wulgaryzmy. Cóż tą noc przespałam na kantynie. Duże słowo ,,przespałam>< a .. jak wygląda firma nocą, strasznie .. jest ciemno i pusto. Zawsze dziwiła mnie jej (usunięte przez administratora) Autor miał dobre rozeznanie. Kiedy ludzie odbiją się od dna .. bardzo się zmieniają. Pochodnia innych światów. Nawet w pokojowym świecie często widać, jak bardzo różnimy się od siebie.

@Paulina

Nie ma lepszych i gorszych to ludzie tworzą klimat i atmosferę w każdej firmie .

Alicja
@pracownik

Chciałam Ci tylko uświadomić że to portal o pracy nie o życiu innych naprawdę inteligencja u ciebie dużo po niżej normy jeżeli chcesz kogoś obrazić to miej odwagę mu to powiedzieć w twarz bo raczej nikt nie ma ochoty czytać takich bzdur tutaj chcemy dowiedzieć się jakie są warunki pracy a nie czytać wypocin jakiejś zgorzkniałej osoby co jej w życiu nie wyszło

Grzegorz
@Alicja

Otóż to, krótko i na temat. Ktoś pisał o stawce godzinowej na rękę w wysokości 7 euro. Faktycznie tyle płacą? To po wszystkich potrąceniach za domek itp.? Za co jeszcze pobierają? Jak z pozostałymi warunkami? Ilością godzin, podejściem przełożonych? Co konkretnie jest do roboty?

Kama
@Grzegorz

Tak. To prawda po wszystkich odtraceniach wychodzi ci 7 e . Warunki w miare. Atmosfera taka ze mmm

@Kama

W sensie zła? Dobrze rozumiem? Jeśli tak, to czemu?

Ciekawa

Jak wygląda sytuacja mieszkaniowa? Chodzi mi głównie o to czy np- jadąc do pracy z siostrą jest szansa na zamieszkanie w jednej lokacji i w pokoju ? Pokoje ilu osobowe są najczęściej? Jak daleko jest z miejsca zamieszkania do miejsca pracy?

@Ciekawa

Tak będziecie mieć wspólny pokój jeśli o tym powiecie. Do pracy 3 km niecałe

@Ciekawa

Najlepiej zadzwońcie i zapytajcie o wszystko. Polecam wam tą firmę bo na pewno nie zostaniecie (usunięte przez administratora) i pozostawieni na lodzie jak to czasami się dzieje. Od samego podpisania umowy, po przez pracę aż do wypłaty wszystko w porządku. Takie moje zdanie. Ja jestem zadowolony.

Jola

W jakim czasie wypłacane są wypłaty ?

ciekawa

Ile wychodzi wypłaty na czysto już po odliczeniu wszystkiego ?

Fiona

Chce wrócić

Łucja
@Fiona

A dlaczego odeszłaś ?

Weron

Witam.Czy powie mi ktoś ile wynosi stawka godzinowa na czysto ?

Dina

Witam czy posiada ktoś hasło od Wi-FI?

@Dina

Każdy ma swoje indywidualne.idz do biura

Nie pozdrawiam Moniki która tak szybko poszła na pierwszy wysyp a to wszystko przez znajomość z Pauliną bo dość często je razem było widać znajomość pomaga

Maria

Internet jest MASAKRA!!! TRZEBA GO PRZYSPIESZYC a nie zmienić rutery a tym bardziej przy trzecim pietrze

Opinia

Strona C nie powinno być tak że wagowy jest bratem czy mężem kogoś kto zrywa bo widać na kilometr że kg są dopisywane. Polacy są gorzej traktowani niż ciemni, pracują za dwóch.

Gość 2905

Hej. Możecie powiedzieć jaka jest stawka godzinowa i ile odbijane jest na ubezp i mieszkanie ?

@Gość 2905

Na reke wychodzi ci okolo 7 e

Marko

Czy praca jest na windach i jaka jest norma godzinową bo jak rwałem we Francji to 25 kg na godzinę?

@Marko

Na windach,norma godzinowa to 22kg

Pipi
@pracownik

Mozesz napisać jak jak wygląda praca czy da się wytrzymać wogole jak jest

Gość12

Witam, orientuje się ktoś czy są teraz przyjęcia do firmy? Jak skontaktować się, gdyż na podany numer tel. Nikt nie odbiera.

RybkA

Hej dziewczyny , mam do was pytanko . Oglądałam film na yt i widziałam ze zrywa się jedna ręką cały czas , czy nie boli was bark i reka tak macha nią. Też myślałam zeby przyjechać na pieczarki ale boję się czy wytrzymam ciągle robić ta jedna reka zeby ją nie przecizyc bo kiedyś miałam zamrożony lewy bark . Napiszcie jak to wyglada własne odczucia zwłaszcza jak przyjechaliście byłabym wdzieczna za prawdziwa i szczera odp . poprostu nie chce później żałować .

Pracownica

Też polecam serdecznie wszystkim. Jeśli ktoś ma jakiś problem teraz z firmą to jedynie osoba która sama jest problematyczna albo wyleciała. Jestem zadowolona i z pokoju i z wypłaty i z atmosfery. Nie miałam żadnych problemów. Pozdrawiam całą załogę Deckersa.

Jasmine

Myślę ze że jeszcze tylko porządek (usunięte przez administratora)możemy mówić o jakiejś normalności!!!!!

Stary pracownik
@Jasmine

Myślę,że dużo do zrobienia,nowa władza,nowe równe szanse dla każdego,a nie dzielenie na lepszych i gorszych.Czas na Zmiany

Pipi

Dziewczyny ciężko jest przy pieczarkach chodzi mi czy boli bark i reka tak na jedną stronę robić. Myślałam o przyjeździe ale czy dam radę nigdy nie zbierałam. Kiedyś mi ktoś powiedział że bolało ją wszędzie możecie naświetlić jak jest ale szczerze jak wygląda praca bardzo bym była wdzięczna

Basia

Uważam że super firma w porównaniu z tymi których już było. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Marco Deckers KG - Geldern

• Jak się pracuje w Marco Deckers KG?

Zobacz opinie na temat firmy Marco Deckers KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marco Deckers KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 27 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marco Deckers KG