Marco Deckers KG

Geldern

Opinie o Marco Deckers KG

Nowa

Czy jedzie ktos do Geldern na 7 listopada?

@Oko przedwczoraj, 17:17
Ja, może się spiszemy na priv ?

Możemy

@Oko przedwczoraj, 17:17
Ja, może się spiszemy na priv ?

Podaj namiary na siebie

KTOŚ

No .. no ** ale draka .. włos się jeży na głowie, kasa była o czasie, alkoholizm tam się dopiero rodzi. Osoba nie pijąca jest traktowana jako kapuś i takiej osobie robi się różne psikusy na złość, tylko silny charakter jest w stanie to wszystko znieść. Ludzie pijący, alkoholicy budują swoje imperium, swoje świątynie dla ochotniczek, które jednoczą się z nimi. Chamstwo i pijaństwo na tym etapie zawsze było traktowane, jako coś normalnego, tylko te osoby miały prawo do życia. Reszta się nie liczyła. Jedną pijaczkę na domku można jeszcze znieść, ale jak są dwie, trzy - oczywiście mowa tu o małym domku to już trochę gorzej. Uważam, że dla takich ludzi powinien być osobny domek niechby szczały i chlały, może zapiły by się na śmierć i wtedy radość .. ziemia oczyszczona. Widziałam, jak stara baba piła z młodą dziewczyną, pytam czy to jest moralne .. dla mnie to tak jakby piła z własną córką. Po co budować lepiej niszczyć. Jeżeli chodzi o p. Ilonę to nie ma co ją oskarżać i psy na niej wieszać, Ona też może nie wiedzieć pewnych spraw, cóż .... oskarżamy, oskarżamy w tym jesteśmy najlepsi a Ty która tak ochoczo oskarżasz nie masz nic sobie do zarzucenia. Zawsze lepiej mówi się o innych. Jeżeli chodzi o Luksusy tam pewna pani wprowadziło zasadę, nie mówi się nikomu co dzieje się na domku i tak zostało. Tam pijaczki zawsze wracają .. są pewne swojego przetrwania.

Dnooo

Ludzie nie przyjezdzajcie tu jest 12 nie ma pieniędzy wypłacić nie umieją niektórzy siedzą bez grosza nawet na chleb nie mają. Znajoma poszła do biura to pani Ilona powiedziała ze pieniądze będą w poniedziałek a w poniedziałek jest 16 śmieszni są!!! Teraz powinien nikt do pracy nie przyjść... jak pani Ilona by nie miała co jeść to może by zmieniła nastawienie bo takto jest milutka przez telefon a jak przyjdzie co do czego to z morda wyskakuje ale ona ma na wszystko czas ale pracowników olewa.... Odradzam wam praca była wporzadku ale robi się dziadostwo!!!

Ktoss
@asd 4 dni temu
A chociaż Ci prawdę powiedziała koleżanka? Bo ja zjeżdżałam 12 i też się pytałam rano Pani Ilony to powiedziała, że wypłaty do...

Ty chyba sama nie wiesz co mówisz widać ze to Ty masz dziury w mózgu od alkoholu to po co szła do się pytać ilony kiedy będzie wyplata skoro niby zawsze jest na czas hehe śmieszna jesteś widocznie sama też nie miałaś na busa bo przepilas i się balas ze nie będziesz miała za co wyjechać. A Ilona to nic nigdy nie wie bo ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystko tylko usa dzień się z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i popija kawke i dzwoni po ludzi a potem mało godzin jest bo za dużo osób przyjmuje bo ma płacone za osobę i cala reszte ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czy będą miec godziny żal mi was naprawdę ale tak się zachowują lizodupy Ilona to wogole nie wlasciwa osoba nie powinna pracować w biurze tylko w zakładzie miesnym z ta swoją wielką szanowna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Eloo
@Ktoss wczoraj, 01:36

Szczerą prawdę mówi a nie owija w bawełnę spóźnili się z kasa i tyle cały zakład był się pytać gdzie ich wyplaty bo za co żyć nie bylo niech więcej osób przyjmą a potem z czego płacić nie mają

Dnooo

Wilczkow

Co do brygadzistki Wiolki, nieuczy bo nieumie. Wcześniej wykonywane zajęcie przez nią było łączące z najstarszym zawodem. Wstyd gadać.jestem z jej stron. Brak słów.

Radek

Witam czy ktoś byłby zainteresowany wyjazdem do Geldern z 4 na 5 października ? Mogę kogoś zawieść bo się tam wybieram 781088206

Oko

Ktoś wybiera się od listopada do pracy ?-

anilia

Witam jak dostać się do pracy na tej pieczarkarni

ella

pracuj az garb ci urosnie , mobing jest tu na porzadku dziennnym . czepianie sie nieznaych ci osob w grupce zwidomanow za co biora wiecej na wyplate, dziewczyny majace kontrakty zmuszane sa zeby same sie zwolnily bo kolejna donosicielka ma byc zatrudniona, nie polecam pracy

Anka

to niech se stoja i plotkuja, ja za to mam godziny i kilogramy :P A skladki sa tu wszystkie pobierane na ubezpieczenie i po przerobionych kilku latach w niemczech tez mi sie bedzie niemiecka emerytura w przyszlosci nalezala

ewelina

praca sezonowa to dobrze bo nie pobieraja ubezpieczenia emerytalnego ani rentowego i skladek na podatek tylko na ubezpieczenie z 7 euro, wybieram sie o pracy w pazdzierniku i mysle ze bedzie ok, bo wystoje miedzy regalami z 10 godzin i wiecej , wiecej zerwe niz 7 kg , a jak na hotelu , prosze o odpis

mariola

panie stoja miedzy regalami i ploty i na godzine z 7 kg urwia grzyba , i hahaha , a innne musza nadrobic te ploty stania i gadania i z pracy robi sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo musza nadrobic kilogramy i maja po 33kg i wiecej a do wyplaty o 100 , 200 , euro mniej i hahaha a ponoc takie uczciwe przedsiebiorstwo rolnicze miedzynarodowe,

bolek

to co za pary sa pozatrudniane , mezczyzni i kobiety , bo jak bylem siepytac o prace to uslyszalem ze to nie mezczyzni saztrudnieni tylko kobiety i ja zle widze , tak samo pani z ze biura , ze ja zle widze , amezczyzni pracuja , nie ma tam z kim gadac ,

-----

W Polsce zasięg biedy i niedostatku jest bardzo duży, * ubóstwo skrajne sprowadza się do minimum egzystencji, dlatego jednym ważnym elementem wpływających na nasze życie jest emigracja ... marzenia o światowym życiu .. Chcemy żyć, pracować,poprawiać jakość życia, pomagać rodzinie, może innym,każda z nas dżwiga ciężar życia bądż plany, celem jest praca za granicą, okazuje się jednak,że wcale nie potrafimy współżyć w środowisku, jesteśmy dla siebie agresywni, bezczelni i złośliwi,robimy sobie na złość --- zapijaczone baby jagi z pokolenia przegranych swoją agresję wyładowują na innych. Polak jest olbrzymem potrafi dużo. Nie bądżmy eunuchami i nie dawajmy posłuchu zjawom i urojeniom chorych umysłów.

Podróżniczka

Najbardziej narzekają i podważają opinie o firmie te osoby, które z jakiś względów zostały zwolnione. A pary wszędzie pracują. Może szef ma zamysł .. wymienić kobiety wagowe na mężczyzn, kobieta nie jest stworzona do noszenia ciężarów. Nie znamy planów dotyczących par, wszyscy potrzebujemy pracy, ON- ONA jeżeli są razem w Polsce, dlaczego nie mogą być razem za granicą, szczęścia trzeba pilnować i mieć je zawsze blisko siebie. Jestem podróżniczką byłam tu i tam .. nigdy nie widziałam kobiet wagowych .. zawsze był ON - FACET - PAN - MĘŻCZYZNA. Ja chętnie wracam, zawsze pamiętam w jakim celu jadę, zarabiam kasę i .. wracam do mojej Polski, kocham wydawać kasę, jednak pilnuję, aby pycha mnie nie przerosła. Ludzie bzdury piszą, ale to Ci przegrani, które własnym zachowaniem doprowadzili, do zwolnienia z tej firmy. Jest kilka odmian ciszy, najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka. Trzeba pamiętać po co się przyjechało i nie dać się wciągnąć w jakieś sporne sprawy. Ileż dobra można sprawić własnemu domowi za kasę, którą właśnie tam zarabiamy - nie jest żle.***** Fajnie ocenia się innych. Świat nie należy do ludzi uczciwych - dlaczego? Jak najbardziej polecam tą firmę.

Zjedzkisiel

NIE POLECAM NIE POLECAM I JESZCZE RAZ NIE POLECAM. Z BRAKU LUDZI JUZ PRZYJMUJĄ PARY. PARANOJA CO SIE TAM DZIEJĘ.

Irena

Mam pytanie czy parę też tam przyjmują? Bo chce jechać do Pont z chłopakiem

Marzena

Część wam kto zaczną pracę 15 sierpnia?

@samanta 26.07.2017, 22:07
chcesz tam jechać ? ?

Tak che a czemu mam nie jechać ???

@samanta 26.07.2017, 22:07
chcesz tam jechać ? ?

Samanta czemu jesteś zdziwiona że jadę do pracy ?? Ja jadę jak każdy żeby pracować i zarobić

sylw

Czy jest tu ktoś kto jedzie 14tego sierpnia do Geldern?

Sylw
@Ela 26.07.2017, 15:56
Sylw jestem z południowej części polski jadę pierwszy raz

Ela! Ja też z południa i też pierwszy raz! :) napisz do mnie proszę na maila kosioreksylwia6@gmail.com , jak znajdziesz chwilę! Jakim busem jedziesz?

Ela
@Sylw 28.07.2017, 10:17

Ok już napisałam

aga

mobing chamstwo to nie praca a hobby brygadzistek

ancyk

Hej, czy ktoś zaczyna pracę 4 sierpnia ;)

Nieinteresujsie

Pracowałam tam ponad dwa lata...nie POLECAM TEJ ZJE...ANEJ FIRMY...ZJE...ANEGO SZEFOSTWA,BRYGADZISTEK,BRAK SZACUNKU!!!!, I ZJE...BANYCH LUDZI NA DOMKACH, (nie mowa o wszystkich) ale większości...zarobki do bani,jeśli chcecie już jechac na pieczarki to nie tylko tam...przyjmuja każdego z braku ludzi...JEDNO WIELKIE JA PIER...ILE . Pozdrawiam.

Piotr
@Nieinteresujsie 14.07.2017, 11:42

Ale przez 2 lata ci tam nie przeszkadzało chyba coś nie tak z twoją opinią bo mi jak się nie podoba to po tygodniu zmieniam Piotr

Nieinteresujsie
@Piotr 12.08.2017, 23:40
Ale przez 2 lata ci tam nie przeszkadzało chyba coś nie tak z twoją opinią bo mi jak się nie podoba to po tygodniu zmieniam Pio...

Jedz I się przekonaj jak trochę popracujesz . Sam się przekonasz

Anna

Witam czy któraś z Pań jedzie teraz 13-stego ?

Anonim

Pierwsza sprawa choćby mi miliony zapłacili to bym tam nie wróciła. Jeżeli chodzi o pracowników to zdania mam różne zależy od osoby . PANI ANIA UCZĄCA jest najwspanialszą osoba w tej firmie. Praca nie jest ciężka fizycznie ale psychiczne z człowieka musi być kawa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] eby tam wytrzymać. Domek ok . PANI Wioleta ucząca - powiem tak nieodpowiednia osoba na tym stanowisku, nie wytłumaczy nowym wszystkiego na początku a potem oczekuję cudów po 3 dniach pracy. Brygadzistki w porządku wagowe w sumie też oprócz jednej Magdy...w pracy jest w porządku ale namieszała tak że podczas mojego pobytu a dodam że zostałam tam tylko tydzień 3 osoby zostały zwolnione z pracy więc coś tu jest nie tak . Teraz zaczęły przyjeżdżać pary. Chodzą się razem kąpać co przeszkadza niektórym kobieta. A jeżeli chodzi o Panią Ilonę to nie dajcie się zwieść jej miłemu głosowi przez telefon i podczas podpisywania umowy . Bo gdy pojawi się jakiś problem to zachowuje się nie kulturalnie i jest bardzo nie miła i opryskliwa. Ja z całego serca nikomu nie życzę pracy tam .

Obserwatorka
@Anonim 06.07.2017, 12:03

Ciekawych rzeczy widze moge sie dowiedziec mowa o Magdzie E ?

Olar

Hej mam pytanie ile netto zarabiacie mam na myśli osoby które są nie zamezne nie bardzo rozumiem kwestii podatku w DE chce jechać ale tak naprawdę nie wiem ile można zarobic

tomy16

Gdzie dostanę informację odnośnie tego jak zapisać się na wyjazd?

Mika

Aga
@Mika 24.04.2017, 13:11
Cześć, czy ktoś z Was zaczyna 5 maja?,Jadę tam po raz pierwszy i proszę o szczere opinie ile miesięcznie można tam zarobić...

Cześć nie słuchaj tych bzdur-pojedziesz to sama sie przekonasz że wcale nie jest żle.Ja tam pracwałam i estem zadowolona a nawet bardzo zadowolona,na początku było mi cieżko bo nikogo tam znajomego nie miałam,ale ja nie pojechałam tam szukać przyjaciół tylko pracować.Słuchaj uwaznie uczącej i nie będziesz miała problemów z opanwaniem systemu pracy.Chetnie bym tam pracowała dalej ,ale niestety mam dziecko w wieku szkolnym i nie mogę sobie pozwolic na wyjazd na 4 miesiace.

Okok

Hej dziewczyny. Mam pytanie, czy są jakieś konsekwencje jeśli zerwie się kontrakt wcześniej?

iwona

pati
@iwona 13.04.2017, 17:06
6 czerwca po raz pierwszy jadę tam do pracy, w dodatku sama :> Jest tu ktoś, kto też rozpoczyna pracę w tym terminie? :)...

Witam jedzie Pani 6 czerwca

iwona
@pati 11.05.2017, 16:00
Witam jedzie Pani 6 czerwca

tak, 6 czerwca wieczorem mam być na miejscu w Geldern :)

Mmm

Nienarzekam. Mi ta Firma odpowiada. Lubie tam jezdzic.

Kw

Hej, mam kilka pytań związanych z tą firmą i byłabym wdzięczna za odpowiedź. Przede wszystkim jak wygląda płaca: ile finalnie dostaje się na rękę za godzinę, czy pieniądze dostaje się co miesiąc czy jak to wygląda? Z tego co czytałam firma jest wypłacalna ale jak to wygląda gdyby musiało się zrezygnować wczesniej? Dziękuję z góry za odpowiedź.

****

Moja euforia .. jestem wysoce podekscytowana tak bardzo podoba mi się w tej firmie. Super,ktokolwiek pracuje nad ładem, istnieniem i trwaniem - dziękuję, jesteśmy jedną wielką rodziną,teraz od Nas zależy czy ta rodzina przetrwa. Rozwój zbiorowości .. piękna rzecz. Dobre i wspierające relacje z innymi ludźmi sprawia, że życie staje się satysfakcjonujące i szczęśliwe ... i o to chodzi. Dziękuję panie brygadzistki .. dziękuję panie wagowe .. dziękuję szefie. Jestem tak podekscytowana, wybaczcie ... że kocham wszystkich ludzi na świecie. Kiedy na krótki czas opuściłam tę firmę, wiedziałam,że wyjeżdżam na zawsze, niestety ... Tam dom Twój,gdzie serce Twoje. Jak ważny w życiu jest dobry los, serce i środowisko z którym się łączymy. Dbajmy o to ..

aaaa
@**** 19.03.2017, 10:04

dziwi mnie to co piszesz zobaczylas regaly z pieczarkami i masz euforie , depresje pewnie , gadasz z ludzmi wypalonymi i to cie cieszy ,

****
@aaaa 31.03.2017, 12:54

Gdybym była malarzem,namalowała bym Twój obraz, z jednym okiem,bo drugie jest ślepe,a co za tym idzie nie ma w nim głębi dostrzegania .. z jednym uchem,bo drugie jest głuche i nie jesteś w stanie odbierać dżwięków zmian .... na moim portrecie usta Twoje są krzywe, bo są ciągle niezadowolone,tak Cię serduszko widzę. Czasem wystarczy jedna decyzja,jedno słowo, kawałek zmiany, by spojrzeć inaczej .. na to co się wokół Nas dzieje.. zawsze jest jakiś most do przebycia,nie niszcz Go, bo zapewne jest to most,po którym JA i TY musimy przejść. Można zmienić zakład pracy na przedszkole, a regały jak Ty to mówisz na zabawki. Tylko czy z tego jest kasa?

'''''

Ciemność wcale nie musi Nas ograniczać Życie udowadnia Nam,jak ważny jest Nasz wspólny szacunek i pomoc. Prawdziwa przyjaźń wymaga wysiłku, żyjmy tak,jakby każdy dzień miał być ostatnim dniem. Zjednoczenie i oddanie - nasze zjednoczenie i nasze oddanie. Podróż ciszy,największa hierarchia wartości.

Delores

Jak wygląda kwestia mieszkaniowa ? Tzn po ile osób w pokojach ? Czy można mieć pokój z kimś znajomym ? Proszę o odpowiedź

Agata415

A jak wygląda sprawa mieszkań? Na ile kobiet przypada łazienka i kuchnia? Czy daleko dojeżdża się do pracy i czy daleko od hotelu znajdują się sklepy spożywcze?

alicjaczar

w marcu zaczynam pracę w tej firmie i mam pytanie odnośnie "funkcjonowania" :) w domkach (stara część) jest mikrofalówka lub piekarnik/czy kuchenka gazowa ? Wiem, że na halę się dojeżdża, więc jak jest z przerwami na posiłek ? jest jakaś stołówka przy hali jak organizujecie sobie posiłki ? Wiem, że to są błahe pytania ale też bardzo istotne ;)

Zosia

Gdzieś tak a gdzieś indziej tak? Pierwsze słysze. Z tego co się orientuje stawka netto nie zależy od landu tylko od klasy podatkowej. Oczywiście stawke brutto mogą dać inna. A poza tym Alicja zapytala konkretnie o tą firme. Tak jak już pisałam ja jestem rozwódka i mi wyszło za ostatni cetel netto 7,20 bez bonusa niestety. Dziewczyny z bonusem mają więcej.

ola
@Zosia 15.02.2017, 08:32

malo wiesz o m sysytemie w niemczech i sie zoreintuj bo nic nie wiesz

ania

wogole ten dzial prpdukcji spozywczej jest najmniej oplacalny dla pracownikow i szkoda gadac , jak sie nie zna systemu plac , placi 6,75 netto jak sie narobisz i masz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bonusy to ci da 7 euro , i nic nie zrobisz , a w innych landach jest po 5,80 za taka robote , a gdzie indziej wychodzi po 8 euro na godzinne netto , wszystko od tego w jakimm landzie jestes ,

alicjaczar

Witam stawka brutto to 9,1 euro a netto ?

Zosia
@alicjaczar 09.02.2017, 15:13
Witam stawka brutto to 9,1 euro a netto ?

Witam. Mi za styczen netto wyszlo 7,20 ale ja jestem rozwódka. Nie mam pobranego podatku. Panienką wychodzi troche mniej. Ale one dostają zwrot z podatku a mi wyszło ostatnio 3 euro na mała kawusie.

Agata415

Witam. Mam wyjazd na 16 marca. Mam pytanie, czy nowa osoba da radę w tej pracy? Słyszałam, że jest to ciężkie zajęcie i mam wątpliwości, czy osoba bez doświadczenia poradzi sobie i wyrobi tą normę.?

paczek
@Agata415 09.02.2017, 06:51

ja tutaj pracuje juz pol roku i tez przyjechalam bez doswiadczenia. W tej firmie maja osobe uczaca i ona mi wszystko wytlumaczyla

Kasia

Zaczynam prace od 7 marca. Jadę pierwszy raz i zupełnie sama wiec trochę się boję, ale jest dobrej myśli, mam nadzieje, że jakoś to będzie. :)

Aga
@Kasia 07.02.2017, 14:34

Hej Kasiu. Ja jadę też na 7 marca, ale już tam byłam. Skąd jesteś?

Doda765

Witam. Zastanawiam się czy czy też wyjechać. Możecie mi powiedzieć czy kontrakt jest na 2mc czy dłużej? Jak to wygląda w praktyce i czy któraś z was wybiera się tam w najbliższym czasie? I czy macie jakiś sprawdzony kontakt do tej firmy? Nigdy nie byłam za granicą więc nie mam pojęcia jak to wszystko wygląda.

pati
@Doda765 06.02.2017, 15:44

hej. Też właśnie z koleżanką się zastanawiam czy wyjechać. Dzwonili dziś do nas ze ludzie są potrzebni od marca 7 albo 16. I umowa na 4 miesiące w tym po dwóch miesiąc przerwa miesiąc . Na Facebooku możesz się z nimi skontaktować powinni odpisać :)

Ela
@pati 07.02.2017, 13:47

Przyjeżdżaj tutaj bo tu jest sto razy lepiej niż w Burstadt tu są brygadzistki fajniejsze takie normalne kobiety na mieszkaniu też w miarę fajne bo w Burstadt to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

alicjaczar

można zostać dłużej niż 2 miesiące ? na 3 np.

Ewka
@alicjaczar 31.01.2017, 12:27
można zostać dłużej niż 2 miesiące ? na 3 np.

Jestes juz w pracy? Jesli trak to zapytaj w biurze. Czasami mozna ale nie zawsze.

Zadowolona

Naprawde nie wiem juz kto wymysla te komentarze. I czy wiecie co to jest kwota netto. Netto to nie minus wszystko czyli mieszkanie jedzenie itd. Dziewczyny netto=brutto-podatek - ubezpieczenie. Pracuje tu wiele kobiet chyba ok 160 albo wiecej i jeszcze sa panie w Burstadt. Sa osoby niezadowolone jak zawsze i jak w kazdej firmie. Ale wiekszosc jest zadowolonych tak jak ja. Z czystym sumieniem moge polecic Deckersa. Fajne brygadzistki i niektore babeczki. No i teraz jest 9,10 brutto na godz no i bonusy. Osoby te pracuja tylko na mieszkanie i jedzenie?? Tego jeszcze nie slyszalam. Popracuje 200 godz w miesiacu i mam 1400 euro z malym bonusem po odieciu mieszkana juz. Jesli komus nie zostaje nic to podziwiam rozmach w wydawaniu. Oczywiscie nie wszyscy maja 1400 bo nie wszyscy wyrabiaja bonusa. A to naprawde nie jest nic trudnego . Jesli sie tylko chce i postara to da sie rade. Jesli sie komus nie podoba legalna praca jak tu i normalna praca bez godzin do nocy to szukajcie czegos innego albo uczcie sie jezyka i zdobywajcie kwalifikacje to dostaniecie lepiej platna prace jak bedziecie mialy szczescie. Albo jedzcie w inne miejsce i robcie po 300 godzin. Oczywiscie wyplata wieksza ale po dwoch miesiacach jestes wypapowany i napewno nie jest sie w stanie pracowac tak przez caly czas. Tu traktowana jestem jak czlowiek a nie jak bydlo, ktore moze tyrac od rana do nocy.

M.
@Zadowolona 25.01.2017, 16:00

Zgadzam sie w 100% jestem po pierwszej czesci umowy i jestem bardzo zadowolona. Bałam sie tego wyjazdu po przeczytanych tu wczesniej komentarzach, tym bardziej ze nigdy nie pracowałam za granicą, jednak sprobowałam i żałuje ze tak późno sie zdecydowałam. Fakt pieresze 3 tygodnie tragedia płacz i marudzenie ale potem mozna polubic ta prace. Polecam ale osobą ktore chca jechac i zarobic poeniadze a nie odpoczywac i zwiedzac.

lolita

Geldern - Panie na pokojach tragedia , brudaski , syfiary nic ciekawego . Psychicznie dobijają nowe pracowniczki udają miłe po czym okazuje się że jest inaczej ja po dwóch tygodniach prac mam już dość nie polecam tej firmy

Kelli1993
@Krynia 23.01.2017, 09:21
Panie na pokojach tragedia? Chcesz powiedziec ze 150 kobiet to brudasy? Panie zgadzacie sie z tym? Jesli tak myslisz to chyba z...

Witam też myślę nad wyjazdem ale nie chciałabym sama czy jest ktos z małopolski? Jak tak proszę o kontakt 537889569

Lolita
@Krynia 23.01.2017, 09:21

Dobrze przepraszam już naptostuję nie wszystkie są brudasami i z niektórymi na prawde idzie pogadac wiec przepraszam ale niestety ja trafiłam na lafiryndy bylam pierwszy raz i ostatni w tym miejscu .

kaska

ciekawe ile podwyzki bedzie na godzine czy nic , bo jakos za 5,70 nettto po odilczeniach i i hotelu nie bede pracowac, wole sie leniuchowac bo jak sie okazalo straty sa przy takiej placy a robota ciezka

Wiola

Ponter dorfstr 33 i w pokoju 10 będę z bratowa

caffe

..witam jadę 13 stycznia do Tietzow Nouen na pieczary pierwszy raz,,,może ktoś już tam był?lub może jedzie w najbliższym czasie ?jeśli tak proszę o kontakt emelcia@amorki.pl

Wiola

Witam ja z lublina tez się wybieram praca jak każda inna trzeba zęby zacisnąć i pracować

Ciekawa

A wie może ktoś jak jest u tatusia Marco?

Zostaw opinię o Marco Deckers KG - Geldern

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marco Deckers KG