MMIUR

Wągrowiec

Opinie o MMIUR

belmondo

Nie polecam! Wyzysk i do tego traktowanie ludzi jak zero. Państwo w państwie. Szukam pracy, żeby od nich odejść. Zero szans na lepsze wynagrodzenie, a pracuj najlepiej z dwoje...

olek
użytkownik zarejestrowany

no tak, pytanie tylko czy wielu rolników się u nich zaopatruje.

hotel pietrak

tenconicnierobi

pracowałem tam jakiś czas i faktycznie nie do końca wiadomo w którą stronę to idzie i dlaczego jeszcze działa. chyba tylko siłą rozpędu.

Właścicielem firmy jest człowiek który niewie na jakim świecie żyje i niewie chyba co ile kosztuje,ludzie ktuży tam pracują dostają grosze za wykonywaną prace,bo dla mnie 6.50 za godzine brutto to są grosze,nie zmieścisz się nawet w najniższej krajowej,na stronie oficjalnej firmy napisane same bzdety,prawda mija się z rzeczywistością,a on się jeszcze dziwi że ludzie się zwalniają.Jeśli chodzi o traktowanie ludzi to idzie wytrzymać,chociaż zdażają sie niemiłe sytuacje jak w każdej firmie.

Zostaw opinię o MMIUR - Wągrowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MMIUR