Opinie o E-W Service s.c w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie E-W Service s.c. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w E-W Service s.c o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-W Service s.c w Warszawa

jaro - 2012-11-14 13:41:28 Nie otrzymalem wyplaty za pazdziernik i dobrze Pani o tym wie:)Jest 14 a wynagrodzenie powinno wplynac do10:)i oczywiscie pieniadze za niewykorzystany urlopha ha ha haaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ews

CZYLI PAN TWIERDZI, ŻE PIENIĘDZY NIE DOSTAŁ???????? PROSZE TO NAPISAĆ PRZYDA NAM SIE TO DO SPRAWY JAKO PANA POMÓWIENIA ... CZYLI DO DZIS 14.11.2012 PAN PANIE [usunięte przez moderatora] NIE OTRZYMAŁ WYPŁATY TAK???????????

jaro

Nikt tu nie ubliza tylko pisze prawde.Nie strasz ludzi prokuraturą Szanowna Pani,bo ludzie chcą swoje pieniadze ciezko zarobione...To Pani Pani oszustko odpowie za wszystkie oszustwa i matactwa.Ja nie jestem w tym sam,i napewno Inspekcja oraz Sad dopilnuje .by ta firma nie istniala,a oszukani ludzie dostali swoje pieniadze..,a nawet odszkodowania.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie E-W Service s.c? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
ew s

TYM RAZEM PRZEGIĄŁ PAN PANIE SZMALC-SPOTKAMY SIE NIEBAWEM NA PEWNO... ZA KILKA DNI NAWET ZAPEWNE DOSTAŁ PAN JUZ WEZWANIE NA PROKURATURĘ , A DOSZŁY JESZCZE WYZWISKA I OBELGI GRATULUJĘ :)

jaro

Oddaj wyplate za pazdziernik (usunięte przez administratora) ko i pieniadze za niewykorzystany urlop,a nie straszysz ludzi prokuraturą...Niedługo Ci sie skonczy robienie ludzi w balona.Jak Ty masz wogole sumienie spac?Ludzie ,ktorzy maja dzieci,rodziny czekaja na pieniadze nie wiadomo ile.Mam nadzieje ,ze Polska sprawiedliwosc Cie dosiegnie i ,to wkrótce...

xem chyba chodzisz, skoro nie kumasz ! takich potrzebują!

x

123 - 2012-11-09 21:35:53 gdy ja tumanie zatrudniłem się tam na kilka dni to forum nie istniało,,kumasz! to kilku z byłych poruszylo tą sprawę! jeżeli dalej ludzie nie wierzą w to co się piszę, daje sobie na luz! (usunięte przez administratora) y was nie bolą??????ja cie nie obrażam ... kilka dni i po kilku dniach juz sie skumaleś że cie oszukali, aha juz ci wierze ... [usunięte przez moderatora] jestes sam

gdy ja [usunięte przez moderatora] zatrudniłem się tam na kilka dni to forum nie istniało,,kumasz! to kilku z byłych poruszylo tą sprawę! jeżeli dalej ludzie nie wierzą w to co się piszę, daje sobie na luz! (usunięte przez administratora) y was nie bolą??????

mar...

Coś strasznie długo twa to wyjaśnianie i udowadnianie tych kradzieży. Czyżby problemy z preparowaniem dowodów . Macie Panie nadzieję, że zwykli robole nie umieją się upomnieć o swoje. A to się zdziwicie.

ludzie! (usunięte przez administratora) ka dalej dziala! dlaczego nikt nie czyta forum,tylko daje się [usunięte przez moderatora]!??? tego nie wiem!!!

jaro

nie bede z Pania polemizował.Do zobaczenia w Sadzie,Prokuraturze.

koma

Panie jarosławie Sz. na szczęście mamy to napapierach nikt Panu nie zalega z wynagrodzeniem tylko zostało wstrzymane do wyjaśnienia-wyjaśnione wyplacone , my jesteśmy rozliczeni - PROSZĘ NIE KLAMAĆ !!!! MAM POTWIERDZENIA przelewów chętnie w sądzie się spotkam z długą listą skradzionych narzędzi przedstawioną przez Kontrahenta. nie mniej jednak za te oszczerstwa i wykwintne slownictwo oraz groźby Pan będzie się tłumaczył i to szybciej niz Pan myśli w prokuraturze w Warszawie. juz zgłoszono razem z kradzieżą. do zobaczenia. ps. ja Pana nie obrażam i nie zyczę sobie tego także .... dodatkowo trzeba było zjechac, a nie pytać o przedłużenie umowy, mamy Pana nagranie na sekretarce... Panie [usunięte przez moderatora] po co te kłamstwa?????? zachowuje sie Pan jak dziecko.WB

koma

jaro - 2012-10-23 16:31:17 Pracowałem w tej firmie własnie zjechalem.[usunięte przez moderatora] i nic wiecej.Ispekcja pracy zajeła sie juz tym i sad...i z nimi tak trzeba,bo o wlasne pieniadze doprosic sie nie moznanie trzeba było kraśc narzędzi teraz mamy wszyscy (usunięte przez administratora)

jaro

Pracowałem w tej firmie własnie zjechalem.Oszusci i nic wiecej.Ispekcja pracy zajeła sie juz tym i sad...i z nimi tak trzeba,bo o wlasne pieniadze doprosic sie nie mozna

j - 2012-09-16 18:01:47 ex-pracownik - 2012-09-16 10:38:33 123 i oszukany-jestem z wami.Myślę,że panie z biura już niejednokrotnie podszywały się za kogoś i skrupulatnie usuneły wiele wpisów (a sami pamiętacie ile tego było).Sam jestem ze wsi ale nie biorę sobie do serca tego typu epitetów.Myślę,że nie chodzi tu o czyjeś pochodzenie tylko o brednie jakie pisze.A jeśli \"J\" jest tym za kogo się podaje to życzę szczęścia bo niebawem możesz obudzić się z ręką w nocniku.nie wychwalam nikogo pod niebiosa nie wiem jak bedzie na razie jest normalnie praca ok wiec nie moge nic zarzucic nie zarzekam sie ze zdania nie zmienie. (usunięte przez administratora) a mnie tylko to ze jak ktos ma inne zdanie 2 ciolków piszących tu nonstop od razu zarzuca mi klamstwo i wyxywa wiec nie jestem palcem robiony i nie pozwole sie szmacic. mam swoje zdanie i tyle ex jesli cie oszukała idz do sądu i tyle. mnie na razie nie ale jesli tak bedzie napewno pojde do sądu a nie bede (usunięte przez administratora) il wokolo to samo i wypłakiwał się innym. przy okazji nie ublizam nikomu ze wsi bo nieraz gorsi sa ci z miast a to ci [usunięte przez moderatora] wyzywali od wsiochów. czas pokaże z innych wpisow czytam że wiele firm jest niewporządku i trudno dzis znaleść idealną. ja pracujac jestem w porządku jeśli okaze sie ze ona nie załatwie to inaczej. na pewno nie wypłakujac sie jak te [usunięte przez moderatora]. tyle w temacietwój pierwszy wpis mógl wprowadzić w bląd potencjalnego pracownika. pisąliśmy prawdę o tym co przeżyliśmy. tu nikt nie placze ale ostrzega innych przed nimi,ale taki ciołek jak ty tego nie rozumie ! po to to forum jest ! sądzić się można ,ale ja muszę pracować i przebywam aktualnie w Tuluzie ,więc nie ma szans . kumasz pnie wniebowzięty!

ex-pracownik

Gratuluję \\\"j\\\".Może wreszcie pani prezes zrozumiałaże to pracownik jest ręką która karmi.Już PIP nakazała firmie wypłacić mi pieniądze i nic.Do sądu też wysłałem papiery ale niby coś żle wypełniłem.Dziwne bo wzorowałem się na pozwie mojego kolegi a u niego było wszystko ok.Tak więc nie siedzę z założonymi rękami i nie wypłakuję się na forum.Każdy ma prawo wiedzieć jak postąpiła firma.Dla tych co szukają pracy-zróbcie co uważacie za słoszne.Z mojej grupy nikt nie wywinoł żadnego numeru. Na koniec .Dwie osoby używają nazwy ex pracownik.Ja jestem tym ze znakim\\\"-\\\" za ex.

jankowski

jakoś pracuje i nie mam pustej kieszeni, zapraszam do c (usunięte przez administratora) onix jest nas tu kilku i nie narzekamy, piszę w imieniu całej grupy. mam nadzieje że tak zostanie

E-W Service s.c

Tak cię mogę po informować że za swoją kasą to pojedziesz gdzie chcesz ,a tak jesteś ich niewolnikiem ,nie dość ze zarobią na tobie i kasy tyle dostaniesz co kot napłakał ,a morze i tych nie otrzymasz ,bo będziesz musiał sądzić jak my ,my tą FIRMĘ już przerobiliśmy te ras łapią drugich ,Panie [usunięte przez moderatora] to są dobre artystki do żerowania na cudzych krzywdach ,ja to ci mogę dać radę ,jak chcesz to święcono wodo pożegnaj ich ,chłopie szukaj normalnej firmy a nie oszustek ,zaraz będzie grudzień a ja jeszcze nie mam za tamten zapłacony ,pip ich też u karał sprawy za sprawami ,i ty sie pchasz do takiej Firmy ,poczytaj o nich a potem trzy razy sie za stanów ,decyzja do ciebie należy ,tylko potem będzie za puzno,tak ci radzi Karuzo

arkmon

witam mam jechac do fracji z tej firmy prosze o opinie ? pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o E-W Service s.c - Warszawa

E-W Service s.c