MV Poland

Opinie o MV Poland

Gregor

Czy firma normalnie funkcjonuje? Czym spowodowana jest ta cisza na forum? Warto starać się o pracę, są jakieś oferty?

Anka

Co jest powodem takiej ciszy na forum? Od marca nikt nie pisze swoich opinii? Szkoda, takie oceny pracownicze są pomocne dla nowych chętnych.

JSB

do JJ: nie nazywaj proszę tego kogoś przełożonym bo to obraza dla normalnych przełożonych. Najciekawsze że "Prezes" nie wiele mądrzejszy oj niewiele.

Alicja

Co myślicie na temat pracy w MV Poland? Dobry pracodawca? ;)

JJ

do ciekawy: jak Cię przyjmą to zobaczysz,ale auto to Kia i na tym kończą się pozytywy i niech Cię nie zmyli intuicja jak chcesz mieć za przełożonego gościa który po ustaleniu śmiesznej trasówki zadzwoni do Ciebie spod jakiegoś kurnika dlaczego Cie tu i teraz nie ma. Lepiej na magazyn do Lidla czy innej Biedry niz do DżejDżeja...nie rób tego .

Fiona

Witam Czy ktos wie cos wiecej o rozmowie rekrutacyjnej? Jak wyglada itp? Jakie warunki oferuja na start ? Jakimi autami jezdza ? Przeczytalam caly temat i nic sie nie dowiedzialam Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi

Fiona

JSB

Krótki ..bardzo krótki bo okręt tonie i biorą jak leci...ale przyjedż to poznasz inteligentne osoby inaczej...

Anty

Daj sobie spokój,jak usłyszysz jaka kasa podziękujesz za przestrogę... gratulacje za zamydlenie oczu nowej osobie na Kraków...chłopie nie rób tego błedu...

ciekawy
@Anty 14.06.2016 23:53

jest ogłoszenie na Kraków możesz coś więcej powiedzieć ????????????????

AAA

do moser:nic sie nie zmieniło no chyba że na gorsze....

Ciekawa

Dostałam się Do Mv zaczynam od 01.12. 2015 szkoda że nie trafiłam na szkolenia ale może w przyszłości coś będzie jeszcze organizowane

pola123

A czy ktoś startował na Junior Brand Mangaera i może podzielić się wrażeniami?

Ciekawa

Wiadomo coś nowego na temat Mv. Pokazało się ogłoszenie na Podkarpaciu. Idę na rozmowę więc dajcie znać jak jest na rekrutacji

malin

miałem przyjemność uczestniczyc w drugim etapie rekrutacji w Warszawie z "prezesem". O ile pierwszy etap byl prowadzony na wysokim poziomie o tyle rozmowa z prezesem pokazala jak jedna osoba moze wplynac na negatywny wizerunek firmy. Ten czlowiek to chodzacy ignorant ktory wiedze i selekcje osob na rekrutacji zaczerpnąl z ksiazki o zarzadzaniu z poczatku lat 90'. "Blyskotliwe" wstawki, arogancki sposob rozmowy i nasmiewanie sie z poprzednich osob uczestniczacych w rekrutacji swiadcza tylko jaki poziom zaczerpnał z rodowitego kraju. Pieniadze to kpina...zero ubezpieczenia, zadnej opieki medycznej nic dostajhesz ( usunięte przez administratora ) i wio w teren na dobro pana "prezesa". Osobiscie uwazam ze ten czlowiek 50+ ma jakis kompleks korporacyjny albo niespelnione ambicje bo zal bylo sluchac jego durnych podtekstow odnosnie pracy i ludzi z korporacji. Z udzialem 1% w rynku i tak niekompetentnej osobie nie wierze w sukces tej firmy. Ludzie nie traccie czasu bo zrobicie sopbie tylko wycieczke do biura w Warszawie tylko po to zeby miec przyjemnosc zobaczenia zakompleksionego, ignoranta ktory jak na razie z ta firma nic wielkiego nie osiagnal a uwaza sie za alfe i omege.

@malin 15.10.2015 08:05

Święta prawda.

+++

tak też mówią na rynku - kasa słaba :( ale ponoć spokój, zero korpogłupot więc coś za coś.

VITO

Firma bardzo SŁABA, Uważają siebie za znaczącego gracza na rynku, a reprezentują poziom poniżej przeciętnego. Zatrudniają LUDZI całkowicie niekompetentnych. Nie mają zielonego pojęcia o HANDLU. Lepiej iść do pracy fizycznej, niż pracować w firmie PSEUDO handlowej, wymagają wiele, a płacą GROSZE.

ooo

na pewno odbiega od płacy minimalnej, ale wydaje mi się że na +. Szacuję że nowy PH ma podstawę lekko poniżej 2000 netto. Co do premii to ponoć różnie z tym jest. Samochód to chyba jakaś KIA

misiek

Witam, możecie powiedzieć coś o zarobkach na PH w tej firmie? dzięki.

mumin

Jeśli kogoś szukają to albo mają taki dział albo mają zamiar mieć:)

mumin

Witam, potrzebuję info o pracy handlowca w horece? warunki itp. Będę wdzięczny za informacje.

ooo

URZEKŁA MNIE TWOJA HISTORIA... Szczególnie : "Ja jestem fanem szkockiej Scottish Leader, w Tesco 0,7 mozna kupić za około 42 zł, także stosunek cena/jakość jest super." ech, co za znajomość pozycjonowania cenowego :) A co sądzę o pracy w tej firmie? No coż - ja w niej nie pracuje, informacje tylko z rynku. - firma jest mała - to może być atut dla ludzi którzy mają już dość korporacji - mają słaby marketing - nawet cieńka osoba z dużej firmy może okazać się tam geniuszem - raczej stabline zatrudnienie - w dziale handlowym nie ma za specjalnie wielu roszad. Jak PH rzetelnie pracuje to nie ma się czego obawiać. To moje zdanie. - płaca - coż... duża firma to nie jest więc na duże pieniądze nie ma co liczyć. - ciekawe portfolio produktów - firma znana głowienie z dystrybucji wódki ale mają kilka ciekwach "truknów". Uwagam że nie wykorzystują całej oferty. - horeca - to specjalnie dla mimuna - to oni mają dział gastronomiczny?! Co za postęp!

mlk

jakie samochody maja w flocie?

ooo

Franciszek...litości!! Nawet idiota zauważy tą mierną kryptoreklame. Słabe to było.

Pracuje w tej firmie i ogólnie mogę polecić, fakt jest kierownik z Wrocławia i fakt kawał ku...wy ale ją na szczęście mam z nim niewiele do czynienia :-) Wszystko tak naprawdę zależy od regionu na który aplikujecie bo są takie gdzie "samo chula" a są też takie gdzie trzeba się napocic aby plan zrobić. Ale idzie zrobić jak ktoś uczciwie pracuje. Premia osiagalna , praca zazwyczaj 8 max 9 godz. auto można używać prywatnie, nawet jak nie wyrabiasz planów to dają ci np. pół roku na zrobienie a jak i to nie pomoże to były przypadki że dalej goście pracowali. Ogólnie polecam, jak nie jesteście z zachodu bo tam jest ten kierownik , walniety w czerep, gość nierefolmowalny, podobno wywalony z Wyborczej za mobing, nic tylko cyferki, człowiek nie istotny, lizi dupa, jakby mógł to by się wsliznal dyrektorowi bez mydła tylko żeby się wykazać.

ana
@anonim 12.07.2014 23:23

podpowiedz cos jeszcze,,ja jestem z zachodniopomorskiego i zaprosili mnie na rozmowę..

hghg

niestety nic ciekawego!!!!!!!!! przyszedł podobno nowy dyrektor i chce wszystkich ustawiac po kolei, koles z innej bajki opowiada jakies farmazony zeby uzdrowic sytuacje. nie polecam, nie znam goscia ale jest jakis nowy kierownik z wrocławia kawał k..... podobno

Proszę o jakieś informacje na stanowisko PH w tej firmie? jak to wszystko wygląda

czesc, robilem w tej firmie dwa lata, daj sobie chlopie spokoj chyba ze chcesz zarabiac malo a charowac na maksa, premia jest nie do osiagniecia,,,specjalnie,,pozdro dla (usunięte przez moderatora)s dyra tej firmy, starego hhhhhh

Ktos wie cos na temat tej firmy i pracy jako PH???

Zostaw opinię o MV Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MV Poland