MANDS

Opinie o MANDS

lager

W Jeleniej Górze i miescowościach okolicznych ulotki Jysk są roznoszone już od NIEDZIELI!!! Czy ktoś nad tym panuje?

Alicja

Dawno nie wypowiadaliście się na temat pracy w MANDS. Obecnie pracuje wam się dobrze? Na swojej stronie, w zakładce "kariera" (https://mands.pl/index.php/kariera/), firma prowadzi otwartą rekrutację. Myślicie o tym żeby się zgłaszać? Praca badacza albo tajemniczego klienta brzmi ciekawie. Jest na forum ktoś obecnie zatrudniony na tych stanowiskach i może wypowiedzieć się na temat warunków pracy?

Jon

jak wyglądaj te audyty ? mieszkam pod Jysk a nie dostałem gazetki chyba z rok, w tym czasie nie było żadnego audytu ?

Karol

Czasami takie bzdury piszecie! Sądzę, że konkurencja inspiruje niektóre osoby!!!

sagar
@Karol 14.12.2017 19:22

Pani Małgorzata czy Pani Joanna występuje jako Karol? ????????????

sagar

Widać, pozytywne opinie są pisane przez pracowników biurowych z Wrocławia. Kto miał do czynienia, ten ma swoje zdanie na ten temat. Nikomu nie polecam.

kandi

pracuję tu jako kontroler ale wiem że teleankieterów też przyjmują, nie spotkałam się aby ktoś był niezadowolony, plusem są elastyczne godziny i terminowe wypłaty

kinga
@kandi 22.10.2014 17:46

Czy mogłabyś się do mnie odezwać mam pare pytań odnośnie pracy jako kontroler

Alicja

@justi piszesz, że firma MANDS nie wypłaciła Ci jeszcze należnego wynagrodzenia. Czy takie sytuacje pojawiały się już wcześniej, czy spotykasz się z tym po raz pierwszy?

Alicja

@chcesz wyleczyć trądzik??? pracujesz nadal w MANDS?

chcesz wyleczyć trądzik???
@Alicja 16.03.2017 11:55

nie a dlaczego pytasz. Nie polecam straszny bałagan i wyzyskiwacze, znam przypadki ,że kogoś pogryzły psy podczas kontroli i nawet złotówki nie zwrócili za leczenie i straty moralne bo to ich nie obchodzi. ZERO człowieczeństwa jakiegoś. Młodzi chcą się dorobić i wykorzystują ludzi.

bum

no to na stronie internetowej masz zakładkę kariera u nich i formularz kontaktowy odnośnie pracy, natomiast wiadomo że na teleankietera to nie będzie jakichś wielkich wymagań więc spokojnieie powinnas się dostać, pozostaje tylko kwestia elastycznego grafiku

Anettta

Pracuje ktoś na chwilę obecną w Mands? Pytam bo jestem studentką i chcę rozpocząć pracę tam jako teleankieter, pozdrawiam ;)

Zainteresowany

Ktoś kto pracował jako Kontrolera dystrybucji materiałów reklamowych niech odezwie się na maila gdyż sam jestem zainteresowany taką pracą. pantryx1993@gmail.com

iwon

Kasiu i ktokolwiek kto pracował jako kontroler może się do mnie odezwać doolydog@wp.pl dziekuję

Kaśka

Witam. Ja śmiało polecam tą firmę. Wypłaty na czas bez żadnych problemów. Praca 8 dni w miesiącu a wypłaty dobijają do 2000 zł ;) Jestem bardzo zadowolona i jako ankieter zwiedziłam prawie cały Śląsk ;D za bilety autobusowe i paliwo oddają pieniądze. Super firma ;)

chcesz wyleczyć trądzik???
@Kaśka 10.06.2015 15:45

śnieg,deszcz, mróz na co się zgodziłeś robisz bo straszą karą za 1000 zł tak tam jest, samochód Ci się rozwalił, pożycz od kolegi, brata, mamy musisz to zrobić. Nie zapłacą Ci. Praca od kąt wprowadzili tablety z wcześniejszego czasu poświęconego na ankiety 4/6 h z pisaniem raportu ręcznie, teraz od 10/12 h. Przy tej samej stawce.

nicki

hey, jak teraz wygląda ogólnie praca w MANDS we Wrocławiu ? nie powiem, zastrzyk gotówki by się przydał, a i możliwość zdobycia doświadczenia też jest plusem ;)

Marko

o widać ostani post to definitywny PR Mands a nie szukającego pracy. Minus dla admina

Puc

Firma siedzi w branży ankieterskiej - a dokładnie zajmują się badaniami rynku i opinii. Podejrzewam, że mają sporo zleceń od dużych firm, ponieważ bardzo często opinia klienta jest wyznacznikiem do dalszego funkcjonowania danej firmy i tworzenie biznes planów. Powiedzcie mi chociaż czy można u nich dobrze zarobić?

Aga

Mozecie mniej wiecej okreslic jakie sa to pieniadze przy kontrolach?

kandi

Nikodem już Ci odpowiadam:) moja współpraca teraz się rozszerzyła, jestem zadowolona bo zaczynałam od samych kontroli a mam już kolejne zlecenia, wiadomo więcej $ zarabiam to też znajomych wkręciłam bo warto :) kontrole wykonujesz w przeciągu 8 godzin max i masz na to 2 dni więc dopasujesz sobie do grafiku na uczelni. A co do terminowych wypłat to wiem, że to nie powód ale dla porównania czekam już pół roku na wypłatę z poprzedniej firmy a tu mam co miesiąc tego samego dnia więc dla mnie to plus

kandi

hej;) tak, dużo studentów w zasadzie to młody zespół, godziny elastyczne odnośnie stawek to różne są w zależności jaki dział.W soboty i niedziele też działa dział słuchawek więc dopasujesz sobie grafik. Najlepiej wyślij CV albo sam podrzuć jak jesteś z Wro to może szybciej je rozpatrzą:)

Mardok

Pracowałem 4 miesiące teraz moja siostra robi kontrole w zastępstwo instytut mands płaci na czas i idzie się dogadać.

iwona
@Mardok 10.10.2014 15:59

Czy mogłabyś się do mnie odezwać na emaila: dollydog@wp.pl chciałam się zapytać czegos więcej na temat pracy kontrolera bo mam zacząć

Halina

Jestem studentką i realizuje kontrole, MANDS to uczciwa firma.

Anna

Polecam tego pracodawcę. Pracuję przy kontroli gazetek reklamowych 4 razy w miesiącu. To idealna praca dodatkowa, wymagają uczciwości i uczciwie płaca.

Janusz

zgadzam się z opinia powyżej, trzeci miesiac dorabiam w Mands 4 dni/miesiac i dostaje polowe krajowej na rękę a i wyplaty bez upominania się

Olga

Współpracuję z Mands przy kontroli gazetek reklamowych od 7 miesięcy i mogę śmiało polecić tę firmę. Trafiłam na tę pracę z ogłoszenia, troszkę się obawiałam na początku bo jest to praca zdalna ale patrząc na wysokość przelewów wiem, że warto było podjąć się współpracy :) Wiadomo, wymagania mają jak w każdej pracy, sprawdzają też uczciwość kontrolerów ale jak ktoś jest rzetelny i szanuje pracę to na bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane TERMINOWO!!! może liczyć :) Pracuję dla Mands w czwartki i piątki czyli 8 dni w miesiącu i mam bardzo dobre pieniążki!!! Polecam!!!

nata
@Olga 03.09.2014 17:38

a czy mogłabyś mniej wiecej powiedziec ile takich ankiet w tyg robisz? i za miesiac masz najnizsza krajową czy jest lepiej|?:)

Monia

Na czym to polega?Firma Mands poszukuje chętnych do realizacji badan terenowych - kontrola gazetek reklamowych. takie ogłoszenie na jeleniej dali.Może coś więcej opowiecie:)

Olga
@Monia 19.08.2014 18:31

Poszukują osób do sprawdzania jakości dystrybucji, możesz śmiało aplikować bo to sprawdzona firma i dobrze płaci :)

hop

rufi, jest to umowa o dzieło.

hop

Wrocław. Na plus: bardzo przyjemna atmosfera, bez żadnej spiny i kontroli. Konkretna szefowa, możliwość dostosowania grafiku do własnej dyspozycjności, możliwość pracy w tygodniu i dodatkowo w weekend za większą stawkę, wypłaty w terminie. Są przerwy, jest balkon, aby dotlenić się czy zapalić, kuchnia z mikrofalówką i lodówką. Wypłaty zawsze w terminie, o sposobie płacenia byliśmy uprzedzani już na pierwszej rozmowie, bez owijania w bawełnę i ukrywania warunków, jak to bywa w innych firmach (płatność 15 i 30 każdego miesiąca, 30 dni po zakończeniu badania). Na minus: bywa, że mają mało zleceń i zdarzają się krótkie przerwy. Komputery były ostatnio wymienione, ale telefony były wciąż stare, kiedy odchodziłam (wybieranie nr sposobem tradycyjnym), choć była mowa o przeprowadzeniu modernizacji. Problemy z bazami danych, niejednokrotnie trzeba szukać numerów samemu w internecie. Ogólnie polecam, jako pracę tymczasową/dorywczą.

rex

Ja w ogóle zapytam, czy istnieje jakakolwiek szansa, żeby sie do nich załapać, bo skoro mają takie przerwy to może w ogóle nie myślą o zatrudnianiu nowy do Mands.

Clov

wypłaty są miesiąc po skończonym projekcie do 15 i do 30 - zawsze. (usunięte przez administratora) już rok nie ma, koordynatorzy traktują pracowników po partnersku i poza brakiem ciągłości w pracy ( potrafi jej pół roku nie być ) to pracuje tu już trochę i jest naprawdę w porządku :)

nikt

a jak Pani Małgorzata Szybowska? jakie ma podejsci do ankieterow??

Zostaw opinię o MANDS - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MANDS