MANDS

Wrocław

Opinie o MANDS

kandi

pracuję tu jako kontroler ale wiem że teleankieterów też przyjmują, nie spotkałam się aby ktoś był niezadowolony, plusem są elastyczne godziny i terminowe wypłaty

kinga
@kandi 22.10.2014 17:46

Czy mogłabyś się do mnie odezwać mam pare pytań odnośnie pracy jako kontroler

Alicja

@justi piszesz, że firma MANDS nie wypłaciła Ci jeszcze należnego wynagrodzenia. Czy takie sytuacje pojawiały się już wcześniej, czy spotykasz się z tym po raz pierwszy?

justi

byłam zadowolona , miała poprawne wyniki w tej firmie byłam najlepsza , według statystyki lecz niestety , czekam już ponad dwa tygodnie na wypłatę piszę dwa tygodnie, wypłata a kobieta mówi co innego. Jeżeli mi nie wypłacą zrobię z tym porządek. umowę posiadam. czekam na wypłatę.... dla przypomnienia panna justyna. także chcecie państwo u nich pracować? to niech pierw KASĘ ZA PRACE ODDAJA ZŁODZIEJE

Alicja

@chcesz wyleczyć trądzik??? pracujesz nadal w MANDS?

chcesz wyleczyć trądzik???
@Alicja 16.03.2017 11:55
@chcesz wyleczyć trądzik??? pracujesz nadal w MANDS?

nie a dlaczego pytasz. Nie polecam straszny bałagan i wyzyskiwacze, znam przypadki ,że kogoś pogryzły psy podczas kontroli i nawet złotówki nie zwrócili za leczenie i straty moralne bo to ich nie obchodzi. ZERO człowieczeństwa jakiegoś. Młodzi chcą się dorobić i wykorzystują ludzi.

bum

no to na stronie internetowej masz zakładkę kariera u nich i formularz kontaktowy odnośnie pracy, natomiast wiadomo że na teleankietera to nie będzie jakichś wielkich wymagań więc spokojnieie powinnas się dostać, pozostaje tylko kwestia elastycznego grafiku

Anettta

Pracuje ktoś na chwilę obecną w Mands? Pytam bo jestem studentką i chcę rozpocząć pracę tam jako teleankieter, pozdrawiam ;)

Zainteresowany

Ktoś kto pracował jako Kontrolera dystrybucji materiałów reklamowych niech odezwie się na maila gdyż sam jestem zainteresowany taką pracą. pantryx1993@gmail.com

iwon

Kasiu i ktokolwiek kto pracował jako kontroler może się do mnie odezwać doolydog@wp.pl dziekuję

Kaśka

Witam. Ja śmiało polecam tą firmę. Wypłaty na czas bez żadnych problemów. Praca 8 dni w miesiącu a wypłaty dobijają do 2000 zł ;) Jestem bardzo zadowolona i jako ankieter zwiedziłam prawie cały Śląsk ;D za bilety autobusowe i paliwo oddają pieniądze. Super firma ;)

chcesz wyleczyć trądzik???
@Kaśka 10.06.2015 15:45

śnieg,deszcz, mróz na co się zgodziłeś robisz bo straszą karą za 1000 zł tak tam jest, samochód Ci się rozwalił, pożycz od kolegi, brata, mamy musisz to zrobić. Nie zapłacą Ci. Praca od kąt wprowadzili tablety z wcześniejszego czasu poświęconego na ankiety 4/6 h z pisaniem raportu ręcznie, teraz od 10/12 h. Przy tej samej stawce.

nicki

hey, jak teraz wygląda ogólnie praca w MANDS we Wrocławiu ? nie powiem, zastrzyk gotówki by się przydał, a i możliwość zdobycia doświadczenia też jest plusem ;)

Marko

o widać ostani post to definitywny PR Mands a nie szukającego pracy. Minus dla admina

Puc

Firma siedzi w branży ankieterskiej - a dokładnie zajmują się badaniami rynku i opinii. Podejrzewam, że mają sporo zleceń od dużych firm, ponieważ bardzo często opinia klienta jest wyznacznikiem do dalszego funkcjonowania danej firmy i tworzenie biznes planów. Powiedzcie mi chociaż czy można u nich dobrze zarobić?

Aga

Mozecie mniej wiecej okreslic jakie sa to pieniadze przy kontrolach?

kandi

Nikodem już Ci odpowiadam:) moja współpraca teraz się rozszerzyła, jestem zadowolona bo zaczynałam od samych kontroli a mam już kolejne zlecenia, wiadomo więcej $ zarabiam to też znajomych wkręciłam bo warto :) kontrole wykonujesz w przeciągu 8 godzin max i masz na to 2 dni więc dopasujesz sobie do grafiku na uczelni. A co do terminowych wypłat to wiem, że to nie powód ale dla porównania czekam już pół roku na wypłatę z poprzedniej firmy a tu mam co miesiąc tego samego dnia więc dla mnie to plus

kandi

hej;) tak, dużo studentów w zasadzie to młody zespół, godziny elastyczne odnośnie stawek to różne są w zależności jaki dział.W soboty i niedziele też działa dział słuchawek więc dopasujesz sobie grafik. Najlepiej wyślij CV albo sam podrzuć jak jesteś z Wro to może szybciej je rozpatrzą:)

Mardok

iwona
@Mardok 10.10.2014 15:59
Pracowałem 4 miesiące teraz moja siostra robi kontrole w zastępstwo instytut mands płaci na czas i idzie się dogadać....

Czy mogłabyś się do mnie odezwać na emaila: dollydog@wp.pl chciałam się zapytać czegos więcej na temat pracy kontrolera bo mam zacząć

Halina

Jestem studentką i realizuje kontrole, MANDS to uczciwa firma.

Anna

Polecam tego pracodawcę. Pracuję przy kontroli gazetek reklamowych 4 razy w miesiącu. To idealna praca dodatkowa, wymagają uczciwości i uczciwie płaca.

Janusz

zgadzam się z opinia powyżej, trzeci miesiac dorabiam w Mands 4 dni/miesiac i dostaje polowe krajowej na rękę a i wyplaty bez upominania się

Olga

Współpracuję z Mands przy kontroli gazetek reklamowych od 7 miesięcy i mogę śmiało polecić tę firmę. Trafiłam na tę pracę z ogłoszenia, troszkę się obawiałam na początku bo jest to praca zdalna ale patrząc na wysokość przelewów wiem, że warto było podjąć się współpracy :) Wiadomo, wymagania mają jak w każdej pracy, sprawdzają też uczciwość kontrolerów ale jak ktoś jest rzetelny i szanuje pracę to na bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane TERMINOWO!!! może liczyć :) Pracuję dla Mands w czwartki i piątki czyli 8 dni w miesiącu i mam bardzo dobre pieniążki!!! Polecam!!!

nata
@Olga 03.09.2014 17:38

a czy mogłabyś mniej wiecej powiedziec ile takich ankiet w tyg robisz? i za miesiac masz najnizsza krajową czy jest lepiej|?:)

Monia

Na czym to polega?Firma Mands poszukuje chętnych do realizacji badan terenowych - kontrola gazetek reklamowych. takie ogłoszenie na jeleniej dali.Może coś więcej opowiecie:)

Olga
@Monia 19.08.2014 18:31

Poszukują osób do sprawdzania jakości dystrybucji, możesz śmiało aplikować bo to sprawdzona firma i dobrze płaci :)

hop

rufi, jest to umowa o dzieło.

hop

Wrocław. Na plus: bardzo przyjemna atmosfera, bez żadnej spiny i kontroli. Konkretna szefowa, możliwość dostosowania grafiku do własnej dyspozycjności, możliwość pracy w tygodniu i dodatkowo w weekend za większą stawkę, wypłaty w terminie. Są przerwy, jest balkon, aby dotlenić się czy zapalić, kuchnia z mikrofalówką i lodówką. Wypłaty zawsze w terminie, o sposobie płacenia byliśmy uprzedzani już na pierwszej rozmowie, bez owijania w bawełnę i ukrywania warunków, jak to bywa w innych firmach (płatność 15 i 30 każdego miesiąca, 30 dni po zakończeniu badania). Na minus: bywa, że mają mało zleceń i zdarzają się krótkie przerwy. Komputery były ostatnio wymienione, ale telefony były wciąż stare, kiedy odchodziłam (wybieranie nr sposobem tradycyjnym), choć była mowa o przeprowadzeniu modernizacji. Problemy z bazami danych, niejednokrotnie trzeba szukać numerów samemu w internecie. Ogólnie polecam, jako pracę tymczasową/dorywczą.

rex

Ja w ogóle zapytam, czy istnieje jakakolwiek szansa, żeby sie do nich załapać, bo skoro mają takie przerwy to może w ogóle nie myślą o zatrudnianiu nowy do Mands.

Clov

wypłaty są miesiąc po skończonym projekcie do 15 i do 30 - zawsze. (usunięte przez administratora) już rok nie ma, koordynatorzy traktują pracowników po partnersku i poza brakiem ciągłości w pracy ( potrafi jej pół roku nie być ) to pracuje tu już trochę i jest naprawdę w porządku :)

nikt

a jak Pani Małgorzata Szybowska? jakie ma podejsci do ankieterow??

kama

Pracowałam już w różnych firmach zajmujących się badaniami i muszę stwierdzić, że MANDS był najlepszy, najbardziej profesjonalny. Bardzo przyjemna atmosfera, koordynatorka CATI zna się na rzeczy (co wcale nie jest takie oczywiste, patrząc na moje doświadczenia). Wypłaty w terminie, a to, że są późno zależy od specyfiki branży, zawsze tak jest. Jedyny minus to przestoje w badaniach, ale to również uzależnione jest od owej specyfiki. CATI to dobra opcja pracy dla tych, którzy muszą mieć elastyczny grafik, osobom zainteresowanym badaniami rynku i opinii - polecam tylko MANDS (jeśli chodzi o Wrocław).

jołki połki

a tam pier****cie. nic z tych rzeczy nie ma miejsca, przynajmniej w Jeleniej, pracuje już prawie 3 lata.

ja88

Mam pytanie, czy firma poważnie tak prosperuje? Czy mają problemy z wypłatami? Proszę o pomoc i odpowiedź. Może pracował ktoś w ostatnim czasie? Chodzi mi o oddział w Jeleniej Górze

True

True true Dżej dżej to prawda :D Pozdrawiam

no name

Jest spoko.

ja

pracowałam przez pół roku we wroc na telefonach, nigdy nie miałam problemu z wypłatą, ludzie spoko, atmosfera zajebista, kaski tylko było mało bo niska stawka. ale tak to wszystko spoko. pozdrawiam

Tylko Śląsk!

Niszczą mnie wasze opinie na temat tej firmy. Przecież przed każdym projektem jesteście informowani, że wypłata będzie po 2 miesiącach więc sami się decydujecie na taka opcje. Pracuję jakiś czas w tej firmie i nigdy nie było poślizgu w wypłacie, nawet jednego dnia. Bardzo fajne stawki za badania, elastyczny czas pracy, ludzkie terminy. Wszystko naprawde na odpowiednim poziomie. I szczerze polecam!

Krycha

A więc co się dzieje w tej firmie? warto iść pracować? czy tak jak większość komentarzy wskazuje, że to tylko (usunięte przez administratora)!?

bezstronny

czyżby koniec problemów osobistych....i znów aktywnośc w szkalowaniu...

a

W firmie pracuję przez dobre kilka lat. Nigdy nie było sytuacji, że nie dostałam wynagrodzenia!!! Zawsze wszystko jest płacone w terminie!!! Miła atmosfera, czas pracy dostosowany do potrzeb! Wysokie stawki! A jeśli ktoś twierdzi, że nie dostał pieniędzy, były potrącenia itd to niech najpierw oceni rzetelność swojej pracy, a dopiero firme! Gorąco polecam!

ona

Ja pracowałam w maju 2010r. i pieniądze dostawałam codziennie i to w dodatku było 10 zł na h na rękę

jelenia

w jeleniej dalej działa mands? czy zamkneli?

213w

...dobrze wiedziałaś że brakuje nam 20 wywiadów z którymi walczylismy wszyscy, wiem ze bylismy zmeczeni ale pozostawienie tylko chetnych 4 osob spowodowałoby prace przez kolejne 4 godziny..mysle ze szef dobrze zrobił iz wszydtkich nas poprosił abysmy zostali te 45 minut i razem wszyscy skonczyli.. ja w mandsie pracuje juz od 3 lat i naprawde nie mam zastrzezen ani z kasa ani z przelozonymi (czasami jest nerwowka ale to tak jak wszedzie) polecam

Jelenia Góra

hmm, nie rozumiem czemu tyle skarg.. wczesniej w mandsie, przed Justyna bylo ok, tylko troche za duzo chaosu, teraz jest ok i mniej chaosu, wypłaty regularnie zarówno za biuro jak i za teren, z szefostwem można normalnie pogadać,regulować godziny pracy, a jak ktos zamiast tego woli pipkać na kasie za 2 zł mniej za godzine i to na nockach jeszcze, to nikt nie zmusza do pracy tutaj:) podsumowując: żadnych problemów tu jeszcze nie miałem, a pracuje juz długo, idealna praca, żeby dorobić, np dla studenta, przy czym zaznaczam, że mogę mówić tylko o Jeleniej Górze:)

jelenia

Tak jak napisano kilka wiadomości wyżej, ankieterzy odchodzą z Jeleniej Góry przez nową panią Menażer - która sama nie wie czego oczekiwać od zespołu ludzi - wydawała się dobrze wykształcona lecz jak widać tytuły to nie wszystko. (usunięte przez administratora) Opinia w mieście o tej firmie już jest kiepska - szkoda bo była to dobra alternatywa do tesco... Pozdrawiam starą załogę która była od początku w JG - a szczególnie wspaniałą kadrę!

vasara

Pracowalam tam prawie przez pol roku na telefonach, i naprawde nie mam wielkich zastrzezen co do tej firmy, placa w pore, atmosfera mila, z wyjatkiem jednej dziewczyny z kadry kierowniczej, nie umie siebie prowadzic i jest bardzo nie mila, a na imie(usunięte przez administratora) Natomiast inna koordytorka od zmiay porannej jest bardzo fajna

Ankieter

to jest chyba najlepsza praca dorywcza jaka mialam, spokoj, cisza, dobra atmosfera, luźny grafik,urozmaicenie-raz na telefonach, raz na papierze, pieniądze na czas, oczywiście są lekkie poślizgi, ale ze względów dla mnie oczywistych. Nie rozumiem wypowiedzi tych wszystkich osob. Chyba nigdy nie mialy doczynienia z prawdziwa, ciezka praca. Zaznaczam ze nie pracuję tam od tygodnia czy od miesiaca tylko znacznie dlużej.

zrezygnowana

również podpisuję się pod wypowiedziami co chodzi o panią kierownik z jeleniej góry.(usunięte przez moderatora). gdzie szef ją wynalazł. poprzednie panie kierowniczki były bardzo dobre chętnie pomagały były wyrozumiałe atmosfera była domowa .tez odeszłam nie mogłam znieś jej zachowań

ppp

Jelenia Góra czy Wrocław?

teleankieter

pracuje na telefonie w mandsie,miła atmosfera,wypłaty są tak jak mają być i w terminach wyznaczonych, jestem zadowolona. skoro wam coś nie pasuje to zapraszam na kase do tesco. Tam macie regularnie raz na miesiąc wypłaty 6,50brutto.powodzenia

orelcio

MANDS - balagan i zla organizacja. Nie traktuja w tej firmie pracownikow i kontrahentow powaznie. Odszedlem z tej firmy. I tyle w temacie.

ankieter

Jak długo będę czekał na swoje wynagrodzenie? czy to takie dziwne, że chcę zapłaty za swoją prace? w firmie MANDS to dziwne...

Tatra

A ja nie kumam - o co tyle szumu? Wypłaty - przynajmniej na CATI - przychodzą, jak mają przychodzić. Że przy nowych zasadach trzeba na nie dłużej czekać, to niefajnie, ale to jeszcze nie powód, żeby robić taką zawieruchę.

ghjk

Jak wyżej.

Zostaw opinię o MANDS - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MANDS