Andersen Euro Handel Sp. z o.o.

Koszalin

Opinie o Andersen Euro Handel Sp. z o.o.

Agata

@Dunczyk czy tylko atmosfera i kierowcy z Ukrainy Ci przeszkadzali w firmie Andersen Euro Handel? @darek a w jakich kwestiach kierowcy byli okłamywani? Czy potem już nie dostałeś swojej wypłaty w całości po odejściu z pracy? Próbowałeś jakoś rozwiązać tą sytuację?

Dunczyk

Firma niegodna polecenia, wiekszosc kierowcow sami Ukraincy , atmosfera w biurze beznadziejna ogolnie trzymac sie jak najdalej

Agata

Widzę, że pojawiły się oferty na pracę kierowcy (http://aeh.pl/pl/59-2/). Czy ktoś z Was jest zainteresowany? Firma Andersen Euro Handel oferuje szkolenie z zakresu ekonomicznej jazdy, regularne szkolenia z czasu pracy i jazdy kierowców i pracę w młodym i energicznym zespole. A czy ktoś wie coś o benefitach i premiach w firmie?

ktoś

Jakie są godziny pracy w biurze?

papa

papa- - - -jesli macie pojecie co to jest drogowy transport towarow to powinniscie znac uroki tej pracy. AEH bylo zawsze wyplacalne ,generalnie starano sie pilnowac AETR ale moglo sie zdazyc extra zadanie bo tak bywa w tej branzy. obecnie jest duzy rygor regulaminowy ale sami wiecie jezeli wiecie jak na poczatku. . . . . wydaje sie to byc jedna z lepszych firm .

Litun

Proszę mi powiedzieć, jak odnosić się do Ukraińców w AEH?

Sonic

poczatki sa piekne "złote góry" w rzeczywistosci to coraz wiecej na garba i batem i masz dosyc, rozmowy nic nie daja "kabanostra" rządzi i odchodzisz.... pozostaje niesmak, rządzą układy

liiloo

poczatki sa piekne "zlote gory" w rzeczywistosci to coraz wiecej obowiazkow i masz dosyc, rozmowy nic nie daja i odchodzisz.... pozostaje niesmak.

xXx

czas pracy jest przestrzegany, jeśli trzeba to zwracają za mandaty są wypłacalni, obciążenia za stłuczki z winy kierowcy, za dodatkowe kilometry zbędne, system minimum 3 tyg. można więcej, do ustalenia. W biurze: tak jak ktoś napisał wyżej

xXx

stako

teraz do ncih szukają sooby jako młodszy księgowy i naparwde wygląda to dobrze jak tak patrze, wiec na pewno na plus jest jeśli chodzi o prace.

kuku

panowie jak w temacie ktoś ostatnio rzucil hasłem że na skandynawii, Szwecja, Norwegia 1950zł netto podstawy plus 60 euro diety przy systemie 6/2, czy to prawda?, jak u nich z tacho sprawa wygląda z góry dziękuję za odp pozdrawiam i szerokiej drogi kierowcy :)

Dzidek

Witam byłem w firmie na rozmowie i PAN Krzysztof powiedział że te zarobki 6tys.zł to są za 4tyg przepracowanych po europie także w ogłoszeniu są podane większe zarobki kierowcy moim zdaniem trochę dziwną firma bo przez tel.też była inną rozmowa w systemie 3/1 6tys nie wiem o co tu chodzi i zastanawiam się czy się przyjąć do pracy pozdrowienia dla driverow

pikaczu

Hej Kierowcy Mam świadomość że na tym forum ciężko się rozeznać kto tutaj prawdę pisze a kto kłamie, ostatni wpis szkaluje firmę a wyżej jest napisane że super. Czy ktoś kto tam pracował lub w dalszym ciągu z kierowców pracujących w tej firmie mógłby odp na kilka pytań? ktoś napisał że płacą 60 euro diety i 1950 zł podstsawy system pracy 6/2, jak jest w tej firmie i czy są wypłacalni i czy umówiona kasa się zgadza, z góry dziękuję i pozdrawiam :)

dnooo

czy w biurze czy za kierownicą jedno wielkie dnoooo...nie istnieje pojęcie godzin pracy, zero szacunku i totaly wyzysk ....

lolol

jack Pracowałeś tam jako kierowca, pracownik biurowy czy spedytor ?

LOLOLOLO

Pracowałeś tam jako kierowca, pracownik biurowy czy spedytor ?

jack

Macie doświadczenie w firmie Andersen Euro Handel Sp. z o.o. jako praktykant lub stażysta? Co możecie powiedzieć o firmie? Czekamy na Wasze komentarze.

Zostaw opinię o Andersen Euro Handel Sp. z o.o. - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andersen Euro Handel Sp. z o.o.