Opinie o Carstar Sp. z o.o. w Włodawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Carstar Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carstar Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carstar Sp. z o.o. w Włodawa

Lucky

Jedna z najlepszych firm we Włodawie!

Szymon
@Lucky

Świetnie, że w taki sposób postrzegasz firmę Carstar. Zdradzisz wszystkim czytelnikom tego wątku pod jakim dokładnie względem w taki sposób ich postrzegasz? Strasznie mnie to ciekawi.

@Szymon

Na podstawie panującego tam klimatu. Odwiedź tą firmę a sam zobaczysz Uśmiechniętych ludzi, porządek, profesjonalizm itd...

Zadowolony Nowy wpis
@Lucky

Polecam tą firmę, Warunki pracy jedne z najlepszych we Włodawie!

ES Nowy wpis

Jestem klientką Firmy Carstar od wielu lat a tam pracują ciągle ci sami ludzie. O czymś to świadczy!

Szymon Nowy wpis
@ES

To super, że sama zauważyłaś, iż praca w firmie Carstar jest stała i niezmienna. To dobrze świadczy o pracodawcy. Skoro jesteś klientką tej firmy i zdecydowałaś się wypowiedzieć w tym wątku, to może zdradzisz tak między nami, jak to się stało, że o firmie tej w ogóle usłyszałaś? Daj znać.

Wojtek Nowy wpis

Jak oceniacie warunki pracy?

Igor

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie i jakie są szanse na pracę?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Carstar Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Obserwator

Firma z najlepszymi kadrami w tej branży jaką do tej pory spotkałem!!!

Marcel

Za nic firma nie otrzymałaby opinii bardzo dobrego pracodawcy, polecam.

Bardzo fajna firma.

Janek
@zadowolony

Masz na myśli fajna jako pracodawca czy świadcząca usługi?

@Janek

jedno i drugie

@zadowolony

@zadowolony, to znaczy, że pracujesz w Carstarze? Mam pytanie, czy potrzebni są nowi mechanicy? Parę lat temu widziałam ofertę pracy na stronie PUP, teraz nic od nich nie ma. Szukam pracy dla brata.

jaro
@Joanna

Widać, że tam kadra się nie zmienia, ale firma też się ciągle rozwija więc najlepiej zapytać u źródła czy nie potrzebują.

Lucky

Znam dobrze tą firmę od 20 lat, to jedna z nielicznych firm w okolicy gdzie liczy się człowiek. Jak dobrze kojarzę to znaczna część załogi pracuje tam od początku a i kolejni których znam to chyba z 10 lat. Co do właściciela, jak mi kiedyś powiedział jeden z pracowników to,,swój chłop” wie czego chce,wymaga,ale potrafi docenić.

Jaki dress code obowiązuje w Carstar Sp. z o.o.?

Na warsztatach to raczej kombinezon roboczy z rękawicami i butami roboczymi w kpl. W punkcie obsługi to widzę pracowników w firmowych koszulach Bosch Service.

@Adam

Dzięki za konkretną odpowiedź. Jestem jeszcze ciekawa, czy firma Carstar zapewnia te kombinezony robocze, ale może tę kwestię omówimy później. Teraz chciałam Cię zapytać o to, jak to tam jest ze szkoleniami. Mogą liczyć na nie tylko nowi pracownicy, czy i Ci, którzy pracują tam już jakiś czas?

@Joanna

Patrząc jako klient to w punkcie przyjęć - pracownicy czy diagności mają ubrania z logo Boscha ale na warsztacie to nie wszyscy - bo wielokrotnie widziałem z logiem producentów np. olejów samochodowych. Co do szkoleń mogę tylko odnieść się do dyplomów i certyfikatów imiennych wiszących w punkcie przyjęć i to na osoby z zarządu. Jeżeli Pan Prezes nie oszczędza na szkoleniach i kosztach delegacji - to pewnie i wysyła. Jak jest w rzeczywistości to trzeba przygotować CV, zajechać lub umówić się telefonicznie z Prezesem i porozmawiać. Warto umieścić informacje z przebiegu rozmowy na tej stronie. Wielokrotnie słyszałem w innych warsztatach że kierownik z Carstaru dzwonił z propozycją przejścia do nich na lepszych warunkach.

Werka

Zgadzam się z adamem i czekam na info od pracowników

Przestańcie pisać opinie nt. usług te firmy. Niech napiszą o warunkach pracy jej byli lub obecni pracownicy. Najważniejsze co zapewnia pracodawca : wynagrodzenie stałe czy zmienne, ilość godzin w tygodniu, rozliczenia ew. nadgodzin, atmosfera w pracy, jak zachowuje się właściciel/ kierownik do pracowników. Czy pracodawca zapewnia ubrania robocze, udział w szkoleniach, bony, ubezpieczenia dodatkowe itp. Takie informacje tutaj są poszukiwane. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami przynajmniej 3 pracowników pracuje tam od początku ale jak popatrzycie w dane rejestrowe Carstaru są to członkowie zarządu. Jako zainteresowany potencjalnym pracodawcą takich informacji szukam ja i inni.

Znawca Motoryzacji

Potwierdzam , jak raz do nich trafisz to już tak zostanie . A do tego serwują świetną kawę .

@Znawca Motoryzacji

Nie do końca jest jasne, z jakiej perspektywy wypowiadasz się na forum: piszesz z pozycji klienta firmy Carstar Musiej Robert, czy jej pracownika? Chciałabym zwrócić uwagę na fakt, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców, a nie oferowanych przez nich produktów, czy usług. Zechciej więc doprecyzować nam tę kwestię, abyśmy mieli pełniejszy obraz sytuacji.

zadowolony

Wiedza ,sprzęt, doświadczenie, terminowość itd................Można im zaufać.

Arek

Przyłączam się do wcześniejszych opinii. Bardzo fajna firma Lubię atmosferę w Carstar Sp zo.o. Musiej Robert za: W firmie panuje super klimat

Wacław

Świetna firma dlatego nie dziwią takie pozytywne opinie na forum.Tak jak nie dziwi fakt, że tu ludzie pracują długo bo jest dobrze.

Obserwator

Chyba jedna z niewielu firm w okolicy szanująca zarówno klienta jak i pracownika. Ludzie tam pracują po kilkanaście lat, a niektórzy to chyba od początku. Jestem wieloletnim ich klientem i obserwuję panujący tam klimat, nic tylko pogratulować, Carstar oby tak dalej!!!

Krótko i na temat serwis super auto po przeglądzie i naprawie bo milo miec doczynienia z tym ze jak najbardziej kompetentni ludzie którzy potrafią i znają się na tym co robią wiec polecam wszystkim bez obaw szybko Solidnie bez kretactwa i ukłony należą się szefowi jak i pracownikom....pozdrawiam właścicielka mazdy 323 ☺

jaro2109

Ciekawe kolego, czy swój "szał" oceniasz w zaangażowaniu, czy w ogólnym narzekaniu ? Uruchom własny biznesik, a przy twoim rozumowaniu POprawni fachowcy z fiskusa i narodowego ubezpieczyciela zjedzą cię z butami. Poza tym ujawniasz tematy (niekoniecznie prawdziwe), do których na początku współpracy zobowiązałeś się zachować tajemnicę. Tak się składa, że pracowałem u "tego człowieka" i nie zgadzam się z twoją opinią, która podyktowana jest jakąś miejscową wendettą, a nie obiektywną oceną.

Jedyny plus pracy u tego człowieka to terminowa wypłata. Ciągłe nadgodziny i wciskanie kitu dla klientów. Brak dobrych narzędzi i wymiana dobrych części - mimo znaczka Boscha nad wejściem słaba jakość, duża rotacja innych mechaników. U innych podobne pieniądze ale przynajmniej po 8 godzin. Zarobki max 1600-1700 na rękę zł za min 50-55h tygodniowo. Podwyżka zapomnij i te teksty godne idioty że mało samochodów do roboty. Co druga sobota robocza. Na Włodawę szału nie ma.

zadowolony klient
@Andrzej

Przepraszam bardzo ale pan chyba pomylił firmy nie mógł pan tam pracować gdyż jestem klientem tej firmy od kilkunastu lat a tam ciągle pracują ci sami ludzie i z tego co wiem są bardzo zadowoleni.

Zostaw merytoryczną opinię o Carstar Sp. z o.o. - Włodawa

Carstar Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Wojska Polskiego 1
    22-200 Włodawa