Usługi Remontowo-Budowlane Bogdan Kordek

Adres: 140, 39-230 Przeczyca

NIP: 8721013439 REGON: 850401413

Usługi Remontowo-Budowlane Bogdan Kordek

Opinie o Usługi Remontowo-Budowlane Bogdan Kordek

kiepska firma nie fachowa bez fachowców prace poprawki itd nie polecam tej firmy!!!

Zostaw opinię o Usługi Remontowo-Budowlane Bogdan Kordek - Przeczyca

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Remontowo-Budowlane Bogdan Kordek