Opinie o Zakład Ślusarsko-Kotlarski Kamen Janusz Kamenczak w Pustków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Ślusarsko-Kotlarski Kamen Janusz Kamenczak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Ślusarsko-Kotlarski Kamen Janusz Kamenczak o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Ślusarsko-Kotlarski Kamen Janusz Kamenczak w Pustków

Joanna

Haj. Parę lat temu szukali pracownika na stanowisko Konstruktor. Wskazali w ogłoszeniu, że dają atrakcyjne wynagrodzenie. Ma ktoś wiedze, ile tej kasy realnie jest dla kogoś z doświadczeniem około 8 lat? I czy do tego można doliczyć jakieś regularne premie np. za wyniki czy frekwencję?

Hmm

Ludzi zwalniają szczególnie tych starych pracowników co pracowali tam ponad 10 lat tych którzy tam zdrowie zostawili a teraz ich poprostu wyrzuca się bo się „popsuli” przez brak inwestycji w stanowisko spawacza w tej firmie

Branża kotłów raczej się coś ruszyła ponieważ widziałem ofertę dla przedstawiciela handlowego dodaną 5 miesięcy temu. Zaintrygowały mnie widełki opisane jako 4,5-12 tyś brutto. Napisano także, że wynagrodzenie jest wyłącznie prowizyjne. Minimum 4,5 tyś podane w ogłoszeniu napewno wychodzi za taki przepracowany miesiąc, czy jest możliwość, że będzie mniej?

hmm Nowy wpis

zwolnił się jeden przedstawiciel to szukają nowego a mają ich aż 2

Lidzia Nowy wpis
@hmm

Hej, ale to jest tak, że cały dział handlowy to sa 2 osoby, czy sa w tym dziale jeszcze jakieś inne stanowiska? Bo ja też myślałam nad aplikowaniem na przedstawiciela, ale no chciałabym, aby była to praca z opcją awansu. Sa tu szanse na rozwój w dziale?

Katy

Przeczytałem na forum, tylko nie wiem czy pisaliście to z perspektywy pracownika, że branża kotłów stoi w firmie. Na dzień dzisiejszy firma zatrudnia pracowników na stanowiskach doradców technicznych? Wpadłem na ofertę pracy w sieci i chciałam podpytać. Czytałem, że mile widziana jest ze znajomość języków obcych. Sam angielski będzie wystarczający? Jest również wpis o zapewnieniu nowoczesnych narzędzi pracy, co to za narzędzia? Jest ktoś w stanie podać średnią zarobków netto?

Fred Nowy wpis
@Katy

Z takich narzędzi to niezbędny jest młotek , najlepiej taki zrobiony z kawałka żelastwa z dospawaną rurką .

To dużo więcej niż norma musieli dźwigać? Nie ma chociaż ręcznych paleciaków do pomocy? A czy firma się poczuwa i zapłaciła jakieś zadośćuczynienie tym ludziom?

A na jaki temat kierownik mówi nieprawdę? Jaki to ma wpływ na warunki zatrudnienia? Czyli w firmie najważniejszą rzeczą jest zadowolenie szefa? I wtedy robota pewna i stała? Są jakieś niecodzienne obowiązki, które trzeba wykonywać, właśnie dla szefostwa?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zakład Ślusarsko-Kotlarski Kamen Janusz Kamenczak na stanowisko Przedstawiciel handlowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Joanna

Jeje
@Joanna

Z tego co wiem to branża kotłowa stoi i tam za bardzo roboty teraz nie ma

Iza
@Jeje

Czemu nie ma roboty, są jakieś przestoje czy taki okres po prostu? W tej branży w ogóle jest jakaś sezonowość? A co z aktualnymi pracownikami skoro nie ma roboty, oni chodzą na urlopy czy jak to wygląda?

No tak. A jakieś serwisy albo naprawy wykonujecie? Czy raczej można się spodziewać redukcji załogi skoro nie ma zapotrzebowania na te kotły?

Co ma Pan dokładnie na myśli pisząc, że jest coraz gorzej? Gorzej pod jakim względem, zarobków, atmosfery między pracownikami? I jaki samemu, jako pracownik, ma się na to wpływ?

Hmm

Jak wyglada tam praca? Można coś zarobić, czy jak wszędzie - mierne zarobki i kiepska atmosfera?

Hammer
@41421412

Praca wyglada tak , że czym mniej umiesz tym więcej zarabiasz. przykładowo... matoł, który nie posiada pojęcia o spawaniu ale za to jest wyśmienitym wazeliniarzem potrafi zarobić więcej niż niejeden fachowiec . niestety , sex i tutaj ma swoje wpływy, w dzisiejszych czasach wielu poszukuje nowych doznań i potrafi (usunięte przez administratora) swój sprzedać za kawałek blachy....

@Hammer

Nie wiem o czym piszesz, ale to chyba jakieś bzdury. Mnie i tak interesuje tylko spawanie.

@41421412

W firmie są równi i równiejsi więc zależy do której grupy się zaliczysz, będziesz zarabiał dobrze albo miernie, ale ogólnie tak jak ktoś pisał wcześniej im mniej potrafisz tym lepiej na tym wyjdziesz

@51421412

Co to znaczy, równi i równiejsi?

®
@512351

interesuje cie tylko spawanie? fajne masz zainteresowania , pewnie masz szwagra który zna gościa co widział kiedyś jak jego sąsiad oglądał na tiktoku filmik o spawaniu kultywatora

Wanda

Ta dyskusja odzwierciedla atmosferę w firmie? Jakoś nie jesteście raczej najprzyjaźniej nastawieni chłopaki.. Jak macie coś do powiedzenia to weźcie piszcie konkrety. Jakie są widełki płacowe dla spawaczy?

Agata

No pewnie tak, raczej hobbistycznie nie skacze po forach i nie pyta o takie rzeczy.xd Więc jak to z tymi widełkami tu u was?

@Agata

Kiedyś było można zarobić ale z roku na rok jest coraz gorzej od przynajmniej 10 lat płacą tak samo za zrobienie kotła a wszystko idzie do góry tylko wypłaty dla spawaczy nie idą a obowiązków coraz więcej dlatego zrezygnowałem z tej pracy tam pozdrawiam

@666

No ale chyba te 5k netto można zarobić?

Agata
@999

Myślisz? Bo dziwi mnie to właśnie, że napisać wprost nie chcą, może jednak trochę mniej?

żona parobka
@Agata

hej , mamy na fb taką grupę ,, ile twój wyciąga " . Tam sie dowiesz.

Dlaczego wcześniejsze posty zostały usunięte skoro nie było tam żadnego złamania regulaminu nikt nie został tam opisany jako konkretna osoba a po za tym wszyscy wiedza kto za tym stoi ????a prawda w oczy kole widać jak na dłoni

@123

Prawda w oczy kole.

Mariusz
@123

Za czym stoi? Czy możesz napisać coś więcej o pracy w tej firmie? Jaka panuje tam atmosfera?

upchajwata
@Mariusz

za czym stoi , za czym stoi . za śledziami stoi hehehe

Haha
@upchajwata

Atmosfera jest zajebista z tego co tam pracowałem kiedyś ale jeden gość to psuje … bo podlizywanie się jest jego domeną a reszta cierpi a spawacz z niego to jest mniej niż zero !! Kiedyś ktos coś tam napisał ze ma nie pohamowany popęd seksulany w zakładzie rybnym hmmm myśle ze chodzi tu o rekina byłego heheh pozdro dla kumatych tych co tam zostali !!

Mnbkir
@Haha

Aaaa chyba wiem o co chodzi jak się nie mylę to chodzi o gościa co nic bezinteresownie nie robi hehe szkoda mojego czasu ale jeżeli chodzi o zarobki to firma daje zarobić ale trzeba tez cos zrobić taki minus akordu ale jak ktoś kto ma zdrowy kręgosłup , umiejętności i trochę samozaparcia to polecam te firmę !!! ????

@Mnbkir

Ręcznie piece trzeba przewracać? Przecież jest 21 wiek. Ile taki piec może ważyć mniej więcej?

@Mnbkir

PS. A reszta pracowników? Da się tam z kimś dogadać? Tylko ta jedna osoba psuje atmosferę jak rozumiem z postów.

ZuS
@5325235235

a waży tyle , że Pudzian to by przepukliny dostał gdyby to miał dźwigać

WD40
@Haha

hehe z tego co słyszałem to z tym napędem elektrycznym to teraz u niego całkiem inaczej bo zamiast gniazdek woli wtyczki reperować hehe

Lucky for freedom

Dzień dobry. Czy firma Zakład Ślusarsko-Kotlarski Kamen Janusz Kamenczak zatrudnia osoby o odmiennych orientacjach ? Jaki procent zatrudnionych stanowią ? Czy osoby takie mają zapewniony dobrostan społeczny i warunki do rozwoju materialno duchowego ?

Aż tak źle tam jest?

Pracuje i się nic nie zmienił

@2763389282

A pracuje tam w ogóle jakaś młodzież przy spawaniu?

Jarek

Bardzo dobry pracodawca więc powodu do narzekania nie ma , dotyczy to ludzi którym chce się pracować i robią dobrze swoją pracę.

Czy w Zakład Ślusarsko-Kotlarski Kamen Janusz Kamenczak są szkolenia zewnętrzne?

Józef

Tak są szkolenia zewnętrzne. Przeprowadzane są w pobliskich lasach i na byłym poniemieckim poligonie Blizna. . Szkolenia prowadzi ogniomistrz Kręcony.

Nikita
@Józef

Nie wytrzymam. Ogniomistrz ,, kręcony,,

Co słychać w firmie Zakład Ślusarsko-Kotlarski Kamen Janusz Kamenczak w miejscowości Pustków? Czekamy na aktualne sprawozdania. Może znajdzie się użytkownik, w firmie Zakład Ślusarsko-Kotlarski Kamen Janusz Kamenczak, który ma jakieś wieści?

Hammer

Co słychać ?... naparzanie młotkami słychać , oj słychać .

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Ślusarsko-Kotlarski Kamen Janusz Kamenczak - Pustków

• Jak się pracuje w Zakład Ślusarsko-Kotlarski Kamen Janusz Kamenczak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Ślusarsko-Kotlarski Kamen Janusz Kamenczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Zakład Ślusarsko-Kotlarski Kamen Janusz Kamenczak