Pracownik produkcyjny

Odnewald fruchte gmbh

Opinie o Pracownik produkcyjny

rydz

witam, dostałem propozycję współpracy z tą firmą i bardzo mocno zastanawiam się co zrobić. praca wiąże się z wyjazdem z kraju, więc trzeba mieć dobre warunki żeby się zdecydować. tutaj pojawia się pytanie jakie są zarobki, umowa polska czy zagraniczna i czy firma zapewnia zakwaterowanie. z góry dzięki za odpowiedzi.

Nikt nie pisze w temacie, a na pewno coś dzieje się w firmie. Macie informacje o tym jak aktualnie wygląda zatrudnienie w firmie Pracownik produkcyjny?

Zostaw opinię o Pracownik produkcyjny - Odnewald fruchte gmbh

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pracownik produkcyjny