SOLTER

Opinie o SOLTER

Ilona

Jak obecnie wygląda sytuacja SOLTER, jeśli chodzi o rekrutacje? Czy firma ma aktualnie jakieś oferty pracy oraz na jakie stanowiska? W jaki sposób przebiega rekrutacja oraz w ilu etapach? Jakimi umiejętnościami powinni odznaczać się kandydaci na konkretne stanowiska oraz jak są one sprawdzane podczas rozmowy rekrutacyjnej? Zachęcam do dzielenia się informacjami, które są przydatne dla innych forumowiczów.

Zostaw opinię o SOLTER - Radom

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOLTER