Opinie o Odlewnia SILUM Sp. z o.o. w Czarnożyły

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Odlewnia SILUM Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Odlewnia SILUM Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo metali miękkich

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odlewnia SILUM Sp. z o.o. w Czarnożyły

Oj

To Ty nie masz co robić tylko siedzisz w internecie bo przecież masz 3 zm

Xxx

Sytuacja jest taka że dziś jest 15 marca a wypłata znów nie przeszła..mimo że 16 przypada w sobotę..w innych zakładach jeśli dzień wypłaty w weekend to w pt każdy ma wypłacone pieniądze..i to jest norma..był bym wdzięczny o wytłumaczenie czemu tak znów jest? Mam do 16 dnia każdego miesiąca opłatę za czynsz i wynajmującego nie obchodzi to czemu kasa przechodzi później ..juz ostatnio się musiałem tłumaczyć słono z opoznienia...Panie Dyrektorze z całym szacunkiem..nikogo nie chce obrażać tylko zrozumcie każdy pracownik ma jakieś zobowiązania finansowe i po opinii innych pracowników wiem że frustracja narasta z tym faktem..w biurze Panie albo nie tłumaczą się albo poprostu tuszują prawdę bo ich wersja nie zgadza się z faktem rzeczywistym..przelewy porobione..a kasy brak..należy pamiętać że to my pracownicy produkcyjni wpływamy na to że machina się toczy...a słysząc tekst od majstra narzędziowni(któryś miesiąc wstecz) że nie wiem czemu wypłaty nie przeszły wam ale ja mam) ...aż ręce i chęci do pracy opadają..zakład jest duża firma i powinien mieć rezerwy finansowe w przypadku opóźnień wpłat od odbiorców..my pracownicy mamy rodziny życie które nie poczeka..pracując w silumie oczekujemy że wywiąże się on z zobowiązan..szanujcie pracowników a w trudnych chwilach i pracownik szanować zakład będzie...to zwykli ludzie wpływają na produktywność firmy.pozdrawiam

Igor Zawadzki
@Xxx

Pragnę poinformować wszystkich pracowników Grupy SILUM, iż wypłata wynagrodzeń za miesiąc luty odbyła się w dniu 15.03.2019 po godzinie 17:00. Obawiam się jednak, że wpływ na Państwa konta będzie miał miejsce dopiero w poniedziałek tj. 18.03.2019. W poniedziałek 18.03.2019 zostanie zwołane nadzwyczajne zebranie Zarządu w celu zapobieżenia w przyszłości powstawania takich sytuacji W imieniu Zarządu przepraszam Państwa za niedogodności. Łączę wyrazy szacunku Igor Zawadzki

prawnik

Jak by zrobili przed 11 to wszyscy by mieli na czas

pPP
@Xxx

musicie założyć związek zawodowy dzwoncie oni was pokieruja zobaczycie że będzie lepiej a jeśli o wypłatę chodzi to np jesli minął termin to panstwa inspekcja

Jeszcze obecna pracownica

Czy ta dziunia z głowicy może przestać uszczęśliwiać ludzi swoją muzyką ? Było ją stać na to coś to niech kupi słuchawki !!! PROSIMY

My
@Jeszcze obecna pracownica

Raczej dwie dziunie-bo to jest współwłasność.Jeszcze tańsze od słuchawek są stopery dostępne w zakładzie.Lepiej słuchać muzyki w pracy niż biegać na wódkę-drogi kolego:)

@My

Święta racja dziewczyny.Tak trzymać!Lepiej słuchać muzy niż śmigać na alkohol do szatni a po pracy wsiadać za kierownicę.Tego ludzie nie słyszą ale widzą.Pozdrawiam Was.

@Jeszcze obecna pracownica

A jak na tuleji muzyka dudni że szyby chcą wylecieć to jest ok., może co niektórzy nie mają ochoty słuchać tych dyrdymałów. Zastanawia mnie czemu tylko jedna zmiana robi wpisy!!!

As

A mnie zastanawia dlaczego tylko osoby z pewnej wioski wchodzą na tę stronę i się strasznie udzielają widocznie czują się czemuś winne , zajmijcie się rodzinami i nie czytajcie farmazonów !!!

Y

Ale ty pusty jestes jeszcze smigniesz powoli

@Y

Jak jesteś odważna to się podpisz bo ja nie jestem pusty tylko normalny. Pozdrawiam

Obserwujący
@Jeszcze obecna pracownica

Przemówiła kaczka dziwaczka.Czego tak naprawdę zazdrościsz tym dziewczynom pracującym na głowicy?Uczciwej i rzetelnej pracy do końca,radia które sobie kupiły?Czy może urody, kultury i inteligencji?Bowiem ty w przeciwieństwie do tych dwóch kobiet z pewnością żadnej z tych cech nie posiadasz.

Ha,ha
@As

Sama wchodzisz na te stronę i się udzielasz więc też musisz czuć się winna.Jak zwykle próbujesz zwalić winę na innych a sama zaczynasz te farmazony.

Pracujący na tej zmianie
@Jeszcze obecna pracownica

Chciałbyś przyjacielu by takie dwie ładne dziewczyny spojrzały chociaż w twoim kierunku. Justyna i Małgorzata to jedne z najbardziej pracowitych i fajnych dziewczyn na tej zmianie więc daj im spokój i pozwól normalnie pracować. Skoro już musisz być na naszych zmianach to trochę szacunku dla kobiet!

@Pracujący na tej zmianie

Ale opinia!

X

Bardzo trafna opinia bo chyba tam nie chodzi o muzykę, nawet lepszą niż grzmoty słuchane przez tych obok.Prędzej o jakieś ich niespełnione nadzieje w stronę dziewczyn.

@X

jakie niespełnione nadzieje?ta jedna mogłaby być, lecz zajęta, za to ta druga to już dobrze przechodzona,a poza tym już niektórzy już nawet zaliczyli.

O.N.A
@Zainteresowany

Może napisz coś o sobie . Śmiało nie wstydz śię . Z kompleksami trzeba nauczyć się żyć .

Małgorzata Raszewska
@Zainteresowany

Odczepcie się w końcu PSYCHOLE ode mnie,bo to już zakrawa na mobbing.Trzeba mieć naprawdę mocno nie po kolei z głową by tak kogoś nękać.To z kim byłam to wyłącznie moja prywatna sprawa i wam nic do tego.Na mój widok możecie się co najwyżej mocno poślinić,by sobie ulżyć po powrocie z pracy.Musicie mieć bardzo ubogie własne życie,skoro wciąż przyp...acie się do mojego.Im więcej waszych mało inteligentnych wpisów poniżających moją osobę,tym więcej będzie dowodów w sądzie.Jeśli nie zakończycie tych swoich chorych gierek to na pewno niebawem właśnie tam się spotkamy.Zastanówcie się więc wspólnie w tej swojej męsko-damskiej SZAJCE czy naprawdę warto kontynuować tą waszą prymitywną zabawę.PS. Nie zrzucajcie odpowiedzialności za swoje postępowanie na mojego byłego chłopaka-Ł, gdyż wiem że on na pewno nie zniżyłby się do takiego poziomu.

Małgorzata Raszewska
@Jeszcze obecna pracownica

Jeszcze kilka zdań ode mnie.Pracuję w tym zakładzie prawie 14 lat i lubię pracę którą obecnie wykonuję.Nie zamierzam z niej rezygnować,ani też odchodzić ze swojej zmiany.Zatem marny wasz plan działania w tymże kierunku.Prywatnie mam wsparcie rodziny i przyjaciół,a w pracy wsparcie przełożonych,oraz kilku bliskich mi i mądrych osób,więc nie uda wam się mnie złamać.Na mobbing jest odpowiednie prawo.Samochód mój-jeśli spłonie na parkingu...to rzecz materialna i jest dobrze ubezpieczony.A znicze które-jak już mi jest wiadomo-planowaliście zapalić mnie, postawcie na grobach swoich bliskich 1 listopada.P.S. PRYMITYWIZM I PODŁOŚĆ LUDZKA NIE ZNA GRANIC !

Tomasz

Któryś pijaczek za mocno się najarał na Gośkę.Nie dziwne bo atrakcyjna kobietka.

@Tomasz

Jak dziś w nocy raport z pomiaru temperatury pracowników? Wszyscy się pilnują i karzdy pewny że zdrów?

@Tomasz

Zgłosić do pana kierownika ten obelżywy wpis!!!

@Tomasz

Po co żeś wpisał taką obelgę? Teraz zaraz znowu będzie kłótnia i szukanie winnych. Podpisz się Tomaszowa natychmiast!

@Zainteresowany

Halo halo jaki obelżywy wpis ?!? To co jedni mogą wypisywać że już co niektórzy zaliczyli ?!? To nie jest obelga ?? Jeszcze na kobietę?? Taka prawda pijaczki i tyle! Bo normalny facet podejdzie pogada A Ci co tak "mocno" tu się udzielają to tylko potrafią stać w ukryciu i się ślinić A potem wypisywać głupoty:/

Xx

Zajmijcie się tam teraz robotą a nie chlaniem i (usunięte przez administratora) i pisaniem w telefonach bo za to wam firma nie płaci :/

Zz
@Xx

No standard -2 zmiana chlanie ;/

Trzeba trzymać się z daleka!

@Zz

Na 2 zmianie wszyscy mają kłopoty- albo z piciem, albo z kawą albo z fajkami! Kto nic z tych używek nie bierze rączka w górę. No!

Tomasz
@Xx

Do tych co chcą do podchodzą, a nie do wszystkich chcą

endriu

ja podchodzę do miłych i pięknych pań.do reszty nie.

Chciałbym uzyskać odpowiedź na pytanie, jakie wykształcenie kierunkowe musi posiadać osoba zainteresowana zatrudnieniem jako pracownik biurowy w Zakładzie Silum? Czy aby zostać zatrudnionym na stanowisku administracyjno-biurowym trzeba mieć ukończone studia o kierunku technicznym, inżynieryjnym, czy wystarczy stopień licencjacki bądź magister?

@Zainteresowany

Zapytaj bezpośrednio w kadrach bo na produkcji nie jest wymagane wykształcenie więc się nie orientują

Acha to w takim razie na produkcji kto pracuje, skoro wyżej w biurach byłoby tak kiepsko?

Pppiii
@Zainteresowany

Dla oczyszczalni zrobili grodke jak dla zwierząt to sobie wyobraź . Nie polecam

Może podpowiem
@Zainteresowany

A kto Ci ma tu odpowiedzieć ? Jeśli jesteś zainteresowany to przyjedź do firmy i sam o to spytaj . Najpierw to jednak zapytaj czy wogole potrzebują pracowników do biur. Pozdrawiam.

Że zapytam
@Zainteresowany

A Ty wogole jesteś zainteresowany czy pytasz żeby tylko coś napisać i rzucić temat na forum i dyskusje ? Jeśli tak to może przyjedź do zkladu i spytaj w kadrach tam dostaniesz konkretną odpowiedź .

@Że zapytam

Jak sie szuka pracy to sie szuka opinii by nie trafic do kiepskiego zakladu.tylko tu to juz nie wiem czy pytac w ogole bo po forum to widac ze jakies wariatki tu pracują na tej produkcji i same osoby mające o sobie wielkie mniemanie.

Dobre . Pozdrawiam omijaj szerokim łukiem

@Zainteresowany

Największe mniemanie o sobie mają majstrzy w tej firmie. Firma bez nich bankrutuje po miesiącu. Pozdrawiam.

Pracownica

Hej hej nie bądź beszczelny i nie pomijaj kierownicy ha ha

Że zapytam
@Zainteresowany

Przepraszam ale nie było to pytanie o warunki pracy czy płacy lub jak się pracuje atmosfera itp lecz o wykształcenie ,więc polecam jednak kadry .

@Że zapytam

Dokładnie, w kadrach zrozumieliby pytanie, a z produkcji nie zrozumiał go żaden odpowiadający. To dowód na to, jaki poziom umysłowy mają pracownicy produkcji.

@Zainteresowany

Ludzie chorobowe nikt nas nie będzie upokarzał

@Zainteresowany

Praca "po znajomości "to dowód na to jaki poziom mają pracownicy produkcji ?!?

@Zainteresowany

Trzeba pić dużo kawy i palić fajki

Na obróbce tyle trzeba palić fajek i pić kawy?

Pracownik produkcji

Tak faktycznie kawa obniża poziom intelektualny i wydajność pracownika.Z kolei wypijany alkohol znacznie ten poziom podnosi.

XYZ
@As

Sami się upokarzanie pisząc takie brednie .

Popieram
@XYZ

Nic dodać nic ująć,współczuć jedynie ich kobietom,skoro panowie nie mają szacunku do kobiet z którymi pracują!

@XYZ

Masz racje......????????????????

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Brudas

Weekend maks!!!!! Odpuścimy sobie i ciekawe kto będzie pracował za te pieniądze . Bądźmy normalni i oczekujmy szacunku

@Brudas

Jak niechcesz to nie chodz nic na sile....ja bede pracowal za te pieniadze

Y

Mnie to się wydaje że ta pani kierownik ten zakład wykończy wszyscy wiedzą o kogo chodzi ale obserwujmy dalej

Może dolata wytrzyma

Xyz

Masz racje, da radę 50% ludzi, 200% normy i robota idzie.

Koleżanka
@Y

Normy do góry i jakoś będzie

Ja też myślałem

My też pracujemy w niedzielę a nawet w soboty i nas też jest stać na tak niewiele

Extazy

Jaki tu spokoj jaka tu cisza ...kazdy pracuje bo wie co ma robic .kazdy praca jest zajety i szanuje kazdego jak brata ...Dzieki ci o wielki panie dzieki wielkie.

R
@Extazy

Tak powinno być na zmianie spokój cisza i jeszcze raz spokój

Mysiu
@R

Jakby jedna odeszła z pewnej zmiany bo póki co jeszcze tam jest to nawet ludzie by przemawiali chociażby trochę bardziej do siebie. Ale jak to mówią rodzina zawsze rodziną i nawet jak by źle siostra zrobiła to i tak będzie dobrze! Zabawne co nie?

Bezstronne

Jeśli tak źle na tej zmianie to jest kierownik i powinien zrobić porządek - zmienić brygadzistę i będzie spokój.

Ok
@Bezstronne

Racja jest i p.kierownik i tam też powinna porządek zrobić .

Bezstronnie
@Mysiu

Odlewnia Mistrz na zmianie i po zmianie ok brygadzista na tej zmianie też A z brygadzistami zarówno pani kierownik jak i pan kierownik powinni sobie poradzić jeśli chodzi o obróbkę i oczyszczalnie mają ku temu narzędzia jeśli faktycznie jest tak źle .

Pracownik ,,silum,,

Jak to u was jest dziewczyny na pakowni ,że chodzicie po kolei na Krzyżaka i każda daje radę, czy jest gorąco, czy nie i nie macie żadnej pomocy przy krzyzaku od brygadzistki prócz jednej osoby o kim mowa każdy chyba wie chodzi o Panią M.

Nowa:))
@Pracownik ,,silum,,

Rodzinie zawsze się pomaga

Nowa:))
@Pracownik ,,silum,,

Ledwo przyszla z urlopu i bez siły do pracy!

Pracownik.

Dlaczego już nikt nie donosi na tej stronie??? Co się wam stało konfidenci i konfidentki??? Prezesi nic teraz o was nie wiedzą, jak tak można?

Oj
@Pracownik.

Tak myślę że prezesi tych pierdół nie czytają wcale mają inne ważniejsze zajęcia niż siedzieć na forum i czytać durne wpisy .

@Oj

A jednak po niektórych wpisach kilka osób miało lipę

Wchodzę , czytam , odpisuje

Fajnie Nikola że chcesz przeprosić ale dokładnie wiadomo kto to pisze i kto robi największe zamieszanie , nie wrabiaj innych osób bo większość tego zakładu się już na Tobie poznała . Myślisz, że możesz rządzić obróbką i i tak samo odlewnią? To się bardzo myślisz , uważaj żeby tobą nie zaczęli rządzić i tak na marginesie siądź na (usunięte przez administratora) . Nikola jeżeli sądzisz że na tym zakładzie są tylko jedne oczy to się grubo mylisz bo widzów jest jeszcze więcej , nie rób zamieszania i nie osądzaj bezpodstawnie zawsze tych samych osób bo czytając te komentarze zawsze wiadomo kogo masz na myśli i zaczyna się to po woli robić całkiem żałosne z twojej strony . I mam podejrzenie nawet że wszystkie te komentarze piszę jedna i ta sama osoba ale za każdym razem jest inny nick . sądzisz że uda Ci się tym postępowaniem odwrócić od siebie uwagę? Nie wychodzi Ci to wcale więc zejdź na ziemię bo nic Ci się nie uda wskórać a możesz komuś krzywdę wyrządzić i jeszcze sobie zaszkodzić !

Ależ pani Balbino Krzak czy pani straszy ludzi prokuratorem ?

Go

Najlepsze jest to że podpisuje się jako odlewnik . Wstyd

Nicol jeśli masz wątpliwości co do kondycji psycho fizycznej brygadzisty lub innych osób zgłoś to przełożonym lub na policję nie wypisuj obraźliwych tekstów podpartych paragrfami kodeksu karnego (Art.212)pomówienie (Art.216)zniewage

Pracownicy oczyszczalni

Zgodnie z Kodeksem pracy jeśli zatrudniony nie wykonywał w czasie pracy obowiązków nie ze swojej winy, ale z przyczyn dotyczących pracodawcy, wówczas ten musi wypłacać mu wynagrodzenie. Pensja należy się zatrudnionemu również wtedy, gdy przestój nastąpił z winy pracodawcy, Pracodawca nie może wysyłać pracowników na urlop w czasie przerw w pracy, żeby uniknąć wypłacania pensji (w przypadku urlopu bezpłatnego). Wyjątkiem jest sytuacja, gdy pracodawca przewidział wcześniej, że w danym okresie nastąpi postój w zakładzie pracy. Wówczas wysłanie podwładnych na urlop w tym czasie jest możliwe, jeśli ci się na to zgodzą Zgodnie z treścią Kodeksu pracy świadczenie przestojowe przysługuje pracownikowi za czas niewykonywania pracy z powodu przestoju w zakładzie, ale tylko pod warunkiem, że był on gotów do jej wykonywania, a doznał przeszkód z przyczyn od niego niezależnych. Mamy ogromną prośbę do zarządu o wyjaśnienie nam czy pracownicy oczyszczalni , którzy nie mogą iść do pracy w związku z zaistniałą sytuacją będą mieli zapłacone postojowe czy też będą musieli odpracować te godziny?

Pracus

Weźcie się w końcu wszyscy do roboty bo 1900 to by każdy chciał a robić nie ma komu ????

Hehe
@Pracus

Trafne spostrzeżenie nic dodać nic ująć .

Heh

To prawda najmłodszy majster na odlewni najlepiej czuje się na pakowni????.

U - po co masz sobie radzić na obróbce i się męczyć , chętnie wezmą Cię na odlewnie zrobisz kolegą przysługę a przy okazji wykażesz się sam i pokażesz odlewni jak się odlewa ????

U

Oj joj joj jaki pomocny majster , lepiej niech sprawdzi czy nie leją braków gdyż my pracownicy obróbki musimy sobie z nimi radzić.

Chciałbym powiedzieć, że nie mam zastrzeżeń do niczego. Robimy więcej niż trzeba, normy na 7.5 h trudno takie jest życie. Ale czy to jasnej ciasnej ten rwący się ręcznik papierowy w toaletach można było by zmienić na mocniejszy? Strasznie flustrujaca sytuacja. Jestem nią zaniepokojony bardziej niż naszym wyzyskiem. Druga sprawa uważam że zarabiamy za dużo do obecnej sytuacji. Apeluje do zarządu by w ramach równych szans wypłacał nam tylko po 1000zl wypłaty dalej zwanej jaumużna lub mniej ponieważ mogłoby nam się od pieniędzy poprzewracać w głowach. Mało tego zlikwidowałbym urlopy i zakazał przychodzenia do pracy trzeźwym. To tak profilaktycznie. Po kilku głębszych moglibyśmy pracować za darmo nawet. Teraz tak na poważnie to po 3 aby wyszła dobra zalewajka to trzeba na koniec dodać kilka suszonych grzybów. Poprawi. A one smak i aromat.

Zostaw merytoryczną opinię o Odlewnia SILUM Sp. z o.o. - Czarnożyły

• Jak się pracuje w Odlewnia SILUM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Odlewnia SILUM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Odlewnia SILUM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 9 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Odlewnia SILUM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Odlewnia SILUM Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Odlewnia SILUM Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 81 ocen.

Odlewnia SILUM Sp. z o.o.