Opinie o Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Taskomont 2 Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Taskomont 2 Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Taskomont 2 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Taskomont 2 Sp. z o.o. w Opole

Administrator Nowy wpis

Jak oceniacie pracę na stanowisku Spawacz w firmie Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Taskomont 2 Sp. z o.o.?

dot.taskomont-3 Nowy wpis

po przeczytaniu opinii bylych pracownikow tej firmy postanowilem nie skladac cv choc jestem ,jezeli chodzi o kwalifkacje ,fachowcem z najwyzszej polki z 30-sto letnim doswiadczeniem .

Andrzej Bąk

Dzień dobry, ponieważ poniższe opinie zamieszczone w portalu gowork.pl nie są zbyt pochlebne pozwalam sobie na słowo komentarza dla uporządkowania informacji o Spółkach TASKOMONT z Opola. W wyniku podziału dawnej firmy TASKOMONT powstało kilka podmiotów świadczących podobne usługi na rynku opolskim i nie tylko. Bardzo proszę o niewiązanie poniższych komentarzy ze firmą TASKOMONT Sp. z o.o. działającą na terenie Cementowni ODRA SA w Opolu. Adres rejestrowy Opole ul. Ozimska 68/24. Osoby pragnące wypowiedzieć się na temat tej firmy zachęcam do zamieszczania opinii w stosownym miejscu. Andrzej Bąk / Prezes Zarządu TASKOMONT sp. z o.o.

Ktoś Nowy wpis
@Andrzej Bąk

Tak dla sprostowania panie Andrzeju, te opinie nie powinny się tu znaleźć, ponieważ dotyczą one Taskomonu 3 z Grudziądza, jak widać niektórzy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem stąd wynika źródło kłopotu. Także dla każdego czytelnika uprzejmie informuję że poniższe komentarze tyczą sie taskomontu z Grudziadza nie z Opola

Ktoś Nowy wpis
@Ktoś

Dla osób chętnych kontynuowania opini zapraszam kliknąć w link https://www.gowork.pl/przedsiebiorstwo-remontowo-montazowe-taskomont-3-sp.-z-o.o.,21701786/wywiad

Kogut

Do taskomontu poszedłem z myślą zdobycia doświadczenia jedyne co wyniosłem to kilka kilo złomu depresję i chorobę psychiczną

Firma Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Taskomont 2 Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Mario

Tak jak powiedział dyrektor Jabło... do boczka jak (usunięte przez administratora)tasko bedziesz towar w markecie wykładał mija dobry rok i juz Andrzej ze sraczka pewnie sie zastanawiaja w ktorym markecie beda robić jeden bedzie wykładał na pułki a drugi bedzie mu podawał

Mario

Nowy wpis Mario Jedna z najgorzych firm.praca z głupim kierownictwem wymaga dużo cierpliwości. rudy sraka tokarz (kierownik)gruby gilotyniarz balon został majstrem (bo na spawalnika nie zdał egzaminu) a coś tsza z nim zrobic ziom w końcu. (usunięte przez administratora) płacą w wiekszosci najniższa i nigdy nie wiesz kiedy cie zwolnia raz zamykaja raz otwieraja zakład.

Nunu

Co oni (usunięte przez administratora).Najpierw zwolnili ponad 20 osób ,wypłacili odprawy ,2 tyg po upłynięciu wypowiedzeń znowu przyjmują.I się podpisują że to rzetelna firma ....Brawo mistrze!!! ja już pisałem ,lepiej za zamiatanie się weżcie.

Karolina na atmosferę wpływa tępy kierownik i jego zagrywki

Co wpływa na atmosferę w firmie?

Nunu

Najważniejsze że tonie ten (usunięte przez administratora) na kułkach.Pozdrawiam tych którzy tam zostali.Człowiek zapomniał ze mogą być w miarę normalne firmy.

Luki

Witam figura masz rację same matoły ludzie po OHP jak kierownik Zając Kiero warsztatu w innej firmie byłby tylko cięciem bo do tego się nadaje

Figura

Hej pracowałem w tej wspaniałej firmie kierownik to matoł pobierał nauki od swojego dyrektora tęga głowa i specjalista od robienia ludzi w wałka Łysy kolega wszystkich nic nie robi tylko podpuszcza ludzi i skłóca załogę ale co w ywalili i dobrze mu Balon to zwykły prymityw nadający się do zbiórki nieprasowanej słomy.Polecam

Daro

Hej nie polecam tak firmy banda matołów i nierobów kierownictwo bierze dużą kasę za nic a pracownik zapyla za marne grosze. 2000 na rękę i masz robić w soboty że nadrobić do najbliższej krajowej

Luki

Tak tak została tam sama śmietanka kierownik nierób i pan Balon drący (usunięte przez administratora)

Klucha

Pracowałem w tym (usunięte przez administratora) 4 lata kierownik to tepa pała wszystkich okłamuje szczycą się tym jego (usunięte przez administratora) Balon to zwykły prymityw człowiek pozbawiony ludzkich odruchów tępe bydlę jest jeszcze łysy niebezpieczny człowiek cicho ciemny o blisko nie określonych poglądach

Mądre to
@Klucha

A ja do tej pory ni umie się posługiwać jej pupcią :)

Wicek
@Mądre to

Osobiste szkolenie pasowało by :)

@Nunu czyli takie mocno średnie traktowanie pracownika?

Nunu

Jak cię potrzebują to klepią po ramieniu ze jesteś najlepszy , wszystko można załatwić ,gorzej jak już nie potrzebują ,mają cię za śmiecia. Same niekompetentne osoby od dyrektora po majstra.Ma się wrażenie że ten Taskomont im życię uratowł ,bo by jebali pewnie w świeczkach na produkcji ,albo gdzieś zamiatali.

Igor

Ile mniej więcej osób pracuje tutaj jako fizyczni?

znudzony

to prawda kierownik to istny burak nic nie robi tylko sie buja siedzi w biurowcu pije kawe i przechwala sie jaki on jest najlepszy ludzi traktuje jak 0 ma tez swoja swite popleczników szczególnie BALONA tepa pała tylko ryja potrafi drzec

Nie polecam . Kierownik zakładu to porażka. Tylko kłamie wszystkich a nic nie robi.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Taskomont 2 Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Taskomont 2 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Taskomont 2 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Taskomont 2 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Taskomont 2 Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Augustyna Bassa 9A
    45-670 Opole

Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Taskomont 2 Sp. z o.o.