" MIESZKO BIS " Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej

Racibórz

Opinie o " MIESZKO BIS " Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej

kika

Żadnych ,trzeba robić za dwóch za siebie i gluchoniemego który zamiast robić MiGa sobie z innym gluchym a nie daj boże ich rozdzielic no i oczywiście ekstra pensja 870 na rękę oczywiście zlecenie, trzy zmiany i zwykla dniuwka za weekendy :) żyć nie umierać taki luksus to tylko w Mieszko .

@kika 07.08.2015, 15:17

Jest ok. Placa normalnie. Sobota 100 a niedziela 200 procent.

Jakie trzeba spełniać wymagania aby zostać pracownikiem w firmie " MIESZKO BIS " Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o " MIESZKO BIS " Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie " MIESZKO BIS " Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej