Spółdzielnia Mieszkaniowa Podzamcze w Wałbrzychu

Wałbrzych

Spółdzielnia Mieszkaniowa Podzamcze w Wałbrzychu

Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa Podzamcze w Wałbrzychu

antoś

rozliczenie za ogrzewanie dostarczono w dwóch wersjach na każdym inna kwota którą zapłacić ..bałagan jak zwykle...

Czy jesteś zadowolony z zatrudnienia w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Podzamcze w Wałbrzychu w miejscowości Wałbrzych? Dodaj opinię i pomóż innym podjąć decyzję, czy warto starać się w tej firmie o pracę. Twoja opinia o Spółdzielnia Mieszkaniowa Podzamcze w Wałbrzychu może okazać się na wagę złota. Napisz jak pracowało ci się u tego pracodawcy i czy warto starać się u niego o zatrudnienie.

Zostaw opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa Podzamcze w Wałbrzychu - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Podzamcze w Wałbrzychu