Toyota

Pruszków

Opinie o Toyota

Patrycja

@John czy jesteś nadal pracownikiem Toyota w Pruszkowie? Jeżeli tak, to prosiłabym Cię o uargumentowanie swojej negatywnej opinii o tym pracodawcy? Dlaczego Twoim zdaniem pracownicy uciekają z tej firmy? Twój wpis będzie istotny dla użytkowników, którzy interesują się Toyota pod kątem podjęcia z nią współpracy.

John

Szkoda czasu na tą marną podróbkę Toyoty. Kto może ucieka z tego syfu.

Patrycja

Witajcie, z tego co widzę firma prowadzi bardzo dużą rekrutację na różne stanowiska. Napiszcie jakie panują zasady rekrutacji, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i ogólnie jaka atmosfera w firmie. Z pewnością będzie dużo zapytań od zainteresowanych osób, napiszcie jak to wszystko wygląda, to ułatwi tez podjęcie decyzji o przyjęciu propozycji pracy.

xxx
@Patrycja 22.08.2017 20:07

Wiele z tego co na rozmowie nie do końca się pokrywa z rzeczywistością. Dobry pijar i wprowadzenie pseudo szkolenia ze myslisz iz to w koncu fajna firma ale banka szybko pryska. Oszczedzaja na wszystkim zlkwidowali imprezy coroczne. Zarobki jak wszedzie nie wychodzą przed szereg a podwyzek nie ma. Stad duza rotacja i nagroda Pracodawca Roku ( ile zwolni tyle przyjmie)

stop

To skoro można liczyć u nich na odpowiednie premie do podstawy zarobków, to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. W końcu o dobre stawki jest dość trudno, a tak to pewnie i wypłata jest u nich terminowa, czyż nie? Z góry dziękuję za odpowiedź

Olaf

kolego,a co dokladnie sie dzieje w toyocie w jaktorowie? Ktos podpowiedzial mi ze tam jest dobrze i fajna atmosfera z ludzmi niedlugo konczy mi sie okres probny w obecnej robocie i chcialem isc do toyoty w jaktorowie. jestem z zyrardowa wiec mialby nie daleko to warto tam isc czy nie? jak atmosfera w magazynie, w biurze, z ludzmi? podpowiedz mi

marek zegarek

a gdzie wcześniejsze wpisy opisujące całą prawdę o Toyocie w Jaktorowie czyżby była prośba do administratora o wykasowanie??????????

vinci

Zatrudniają na 3 miesiące, a potem mówią tobie do widzenia. Obiecują że po trzech miesiącach będziesz zarabiał ok 3 tys. a na początek dostajesz minimalną krajową 1750zł. Mówią ze stawiają na młodych ale to nieprawda zatrudniają kolegów albo którzy muszą do pracować do emerytury, a młodymi się wysługują i zwalniają pod byle pretekstem.

nu pogadi

Ciekawa sprawa bo firma Toyota poszukuje nowych pracowników. Zerknijcie na najświeższą ofertę pracy, moim zdaniem ciekawa sprawa. Opis stanowiska:   przeprowadzanie napraw/ przeglądów pojazdów samochodowych (marki Toyota) kontrolo... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5729107?keywords=&region=

bolo

nie warto, jedyną wartością jaka tu pozostała to marka Toyota, dopóki nie odejdą sługusy poprzedniego dyrektora brak perspektyw

handlowiec

Mam propozycje przejcia do Działu Handlowego jakies opinie na temat działu ?

Jan

Kolego masz napisane wypowiedzi więc czego chcesz więcej.

handlowiec

Pracuje u konkurencji i mam mozliwosc przeniesienia sie jakie tam sa warunki ?

Jan

Dzięki za podpowiedz :-) Właśnie chciałem składać papiery do Toyoty na serwisanta. Raczej sobie odpuszczę tą firmę :-( Mam jeszcze inne propozycje i raczej je wezmę pod uwagę!!!

Krzysiek

Jeśli chcecie pracować w tej rodzinnej firmie, gdzie wszyscy olewają serwisantów to proponuję to co Wam obiecują mieć napisane na umowie przedwstępnej Musicie mieć jakiś dokument! Gdy zwolnicie się z waszej poprzedniej pracy może okazać się wielkim zaskoczeniem że warunki finansowe które proponowali są bardzo zaniżone!!!Najlepiej omijać tą firmę dalekim łukiem dopóki cała kadra menadżerska nie nauczy się szacunku do ludzi,zwłaszcza tych co na nich pracują...

olo

TMHPL - po prostu RODZINNA firma.

olo

szkoda zaprzątać sobie głowy tą firmą, (usunięte przez administratora) wtedy masz raj na ziemi, możesz być totalnym(usunięte przez administratora) ale nikomu to nie przeszkadza. przedstawiciele jeżdżą rozklekotanymi Yarsami(usunięte przez administratora)

Marek

Te bzdury wypisuje napewno podstawiony ktoś z tej firmy.Ale się usmialem .Ciekawe dlaczego jest tam taka rotacja i ciągle przyjmują nowych pracowników.Gdyby było dobrze to nikt by się nie zwalniał !!!

Krzycho

Mowie oczywiscie o kasie brutto

Krzycho

Podstawa serwisant to jakies 4 tysie, a z bonusem to moze byc jeszcze dodatkowo srednio ze dwa.

Marek

Stawki Wschodnie a wymagania Zachodnie.Słowotwórstwo!

Szkoda zachodu,nie polecam :-(

PH

Gościu jestem tam od paru chwil i troche mnie obrażasz. Może nie jest łatwo ale nikt nie powiedział ze tak będzie

pitt

Witam... Jakie warunki panują w serwisie tmhp? Nadgodziny , premie itd?

buz

hehe, polowa? wez gosciu wyluzuj i naucz sie liczyc do polowy., tam juz nie ma prawie nikogo kto ma pojecie o sprzedazy,

ktoś

widać portal/wortal służy do wystawiania opini wyłacznie o pracodawcach którzy sobie tego życzą :-) Taka ściema dla naiwnych dobrze zindeksowana w google. Szukasz opini o pracodawcy? GoWork - tylko my mamy starannie moderowane opinie. Jesli zas chodzi o TMHPL - powodzenia hihi - w przeciągu kilku miesięcy odeszła połowa PH, ciekawe dlaczego?

Sasza

Roberto udało ci sie dostać do Pracy?? Jeżeli mógłbym cię prosić o jakieś info a maila sasza0@wp.pl

znawca firmy

Kamazy mają służbowe, ale tankujesz za swoje ;-)

roberto

Byłem w zeszłym tyg u nich na rozmowie na PH mają się odezwać w przyszłym , nie spytałem tylko jakich samochodów używają PH i na jakich warunkach?! Masz może takie informacje??

aqw

Słowotwórstwo

deco

panowie jak tam serwis Idzie zarobic ?

Zostaw opinię o Toyota - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toyota