Opinie o STAMANN w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie STAMANN. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w STAMANN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STAMANN w Poznań

Makarony Nowy wpis

My działamy od kilku lat w tematach budowy i nie ma problemów. Musi być dobrze zrobiona robota bo jak nie to firma nie płaci. W sumie prosta sprawa. My mamy spoko.

Wiecie może, czy w STAMANN szukają chętnych na staż?

Worker Nowy wpis

Umowa o pracę na pełen etat, bo byłem na rozmowie na stanowisko projekt menadżera.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Samson

Jak ja bylem na rozmowie to w gre wchodzila tylko umowa o prace na pelen etat a ja chciałem na polowe. Umowa od poczatku jak inaczej ...

Agnieszka Nowy wpis
@Samson

Czyli w takim razie firma STAMANN szuka osób nie tylko w pełni dyspozycyjnych, ale i pracowników bardziej na stałe, a nie na kilka miesięcy. Dobrze to wiedzieć. Chętnie jeszcze dowiedziałabym się czegoś na temat ewentualnych dodatków pozapłacowych, jakie tam oferują. Była o tym mowa na rozmowie czy jednak nie?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie STAMANN na stanowisko Pracownik Działu Marketingu? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Adams

Z tego co wiem budują stoiska i szeregowce teraz jeszcze zaczyna jakąś inwestycje nad morzem.

Dominik

Witam wszystkich. Bardzo proszę o informację, czym właściwie zajmuje się firma STAMANN? Zabudową targową czy mieszkaniową? Na jakie stanowisko można liczyć wysyłając CV? Ich strona sugeruje nadzorowanie projektów międzynarodowych związanych z targami ale komentarze firm deweloperskich są trochę mylące. Czy mogę liczyć na jakiś konkret? Z góry dziękuję.

Bobek
@Dominik

Co to za różnica. Budujemy dla stamana jedno ale możemy tez te boksy.

Kristof-Bud

Spoko tylko to nowe biuro za daleko, a hala zupełnie.

Agnieszka

@Wolfhaus.miki jesteś pracownikiem STAMANN? Możesz w swojej wypowiedzi zawrzeć więcej merytorycznych faktów na temat jakości pracy i obecnej sytuacji przedsiębiorcy? Jak oceniasz atmosferę i relacje między współpracownikami?

Wolfhaus.miki

Spoko ekipa. Można działać

Agnieszka

@Benas pracujesz dla STAMANN jako firma zewnętrzna? Możesz opisać na jakich warunkach odbywa się ta współpraca i jak oceniasz kontakt z przedstawicielami STAMANN?

Wolfhaus@miki
@Agnieszka

Spoko ekipa. Można działać.

Benas

Budujemy dla nich to i owo. Nie mogę narzekać. Praca i terminowa płaca jest ok.

Pewnie dobrze się tu pracuje dlatego nikomu nie chce się pisać?

Parol

Podobno spoko firma, tylko szkoda ze juz pisałem kilka razy i zero odpowiedzi. Jestem z branży i miałem nadzieje ze sie spotkam. Umówić sie tam z kimś graniczy z cudem...

STAMANN to super firma. Podpowiedzcie czy rekrutują aktualnie?

Czy od czasu dodania ostatniej opinii wynagrodzenia w STAMANN uległy zmianie?

Anka

A czy mówimy tu o oficjalnym wynagrodzeniu na umowie?

Iga

Jaka jest przyczyna takiej ciszy na forum?

Agnieszka

@ION Arch a wiesz, czy pracownicy STAMANN narzekają na swoje zatrudnienie, czy raczej są zadowoleni? To, że dobrze współpracuje się z firmą to bardzo przydana informacja, bo również i z niej można wynieść ciekawe informacje i wnioski o konkretnym pracodawcy.

ION Arch

Spoko współpraca - projektujemy dla nich

Agnieszka

To już konkretna informacja @Olaf, rozumiem, że praca odbywa się od poniedziałku do piątku i standardowo trwa od 8-16? Jeśli masz pełne informacje, to na pewno zadowolą one bardziej potencjalnych pracowników.

olaf

ja mam informację ze od 8 -16 pracują

Zostaw merytoryczną opinię o STAMANN - Poznań

• Jak się pracuje w STAMANN?

Zobacz opinie na temat firmy STAMANN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STAMANN?

STAMANN
4.2/5 Na podstawie 28 ocen.
  • SZCZEPANKOWO 110C
    61-311 Poznań