STAMANN

Poznań

Opinie o STAMANN

Agnieszka

@ION Arch a wiesz, czy pracownicy STAMANN narzekają na swoje zatrudnienie, czy raczej są zadowoleni? To, że dobrze współpracuje się z firmą to bardzo przydana informacja, bo również i z niej można wynieść ciekawe informacje i wnioski o konkretnym pracodawcy.

ION Arch

Spoko współpraca - projektujemy dla nich

Agnieszka

To już konkretna informacja @Olaf, rozumiem, że praca odbywa się od poniedziałku do piątku i standardowo trwa od 8-16? Jeśli masz pełne informacje, to na pewno zadowolą one bardziej potencjalnych pracowników.

olaf

ja mam informację ze od 8 -16 pracują

Anka

MPK ? Co to jest ? Mamy auta od firmy - gdzie ty żyjesz ?

Ola
@Anka 14.06.2017 23:33
MPK ? Co to jest ? Mamy auta od firmy - gdzie ty żyjesz ?

Jeśli w firmie jest taki poziom rozmowy jaki został tu zaprezentowany to hmmm Moje doświadczenie z firmą? Aplikowałam kiedyś w sprawie pracy, dzwoniłam, miałam dostać odpowiedz- cisza...

gość

Ta firma to farsa, byłam na rozmowie i nie polecam. Odpowiedzi nadal nie otrzymałam, pomimo zapewnień. Biuro na dalekich peryferiach Poznania, bez dojazdu mpk.

Agnieszka

@An, a jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna?

Jula
@Agnieszka 31.03.2017 14:47
@An, a jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna?

Ja polecam, dostałam prace w firmie zależnej. Deweloperka jest ciekawsza niż myślałam. Pozdrowienia dla całego zespołu.

Aszl

No to chyba właśnie tak zrobię, dziękuję za raddę.

Pluto

Słyszałem źe spoko firma. Widuje ich na targach robią swoje bez problemów. Chłopacy od nich tez nie narzekają i maja spokuj większy niż my. Z kim można pogadać o pracy ?

Igiełka

Nici, nic nie odpowiedzieli mi Buuuuuuu nie lubie was

Irek

Mają ogłoszenie na junior project menadżera ... Nie trzeba dojść żadnych. Ja czekam narazie.

Lena

Witam Państwa. Wysłałam swoje CV czekam na odpowiedz zwrotną. Zgłaszam swoje zainteresowanie pracą w Stamann LKz Poznania.

Betilu

Bylam na rozmowie, wszystko niby uzgodnione a dalszego kontaktu brak ..... Ich strata

an
@Betilu 11.04.2015 08:01

ich strata, zysk dla Ciebie!!!

Pawik
@Lewka 30.12.2014 12:56
Tak - ja wysłałam swoje CV i czekam, mam nadzieje że się odezwą...

Ja wysłałem już dwa razy i cisza - mogliby potwierdzić odebranie poczty chociaż.

Mała
@Pawik 06.01.2015 12:44

Gdzie jest to ogłoszenie / na ich stronie nic nie ma ... Dzwoniliscie tam ?

Nurel

STAMANN thank us for collaborating and successful project.

Gabi

Dear All! Good Job!

Klient

Współpraca dobra. Komunikacja ponad przeciętna. Zaangażowanie duże. Ocena ogólna bardzo dobra - byliśmy zadowoleni z projektu przed nami kolejne wspólne targi. Polecamy.

nata

Polecam wszystkim potencjalnym pracownikom! Atmosfera w biurze bardzo przyjemna.

An
@nata 05.07.2012 23:05

Byłam na rozmowie i mam wrażenie, że atmosfera zależy od humoru szefa. Odpowiedzi do dziś nie dostałam, także mało profesjonalne podejście do potencjalnego pracownika

Wiem i słyszałem - Szary

Gratulacje za opinie !!!

MTP Poz

Pozdrowienia i dziękujemy za wszystko !!!

Szaft

Ja z nimi nie miałem nigdy problemu. Praca = płaca i tak to u nich wygląda. Firma stamann jest OKej

Leszek

Widzę ze chłopaki ze Stamann udzielają się w internecie, ale spoko nie macie czego sie wstydzic, my wspólpracując z wasza firmą bylismy bardzo zadowoleni, aby tak dalej

STAMANN jest ok , po prostu normalna firma a poza tym ludzie których idzie zrozumiec a nie jak niektórych z Poznania ....

Pozdrowienia dla Stamann ków jak mogę coś wam pospawać to możecie na mnie liczyć jak zawsze !

Wszystkiego NAJ ! oby tak dalej ! expo-stolarnia ;-)

Jak się zapomina o głowe i na wyjazd jedzie tylko z drabiną pod pachą to co się dziwić ! Ciesz się że jeszcze pracujesz !

Dla mnie w Dusseldorfie było stresowo.

To chyba jedna z niewielu firm dla których poza finansami liczy się człowiek - Polecam pracę u nich. [usunięte przez moderatora]

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc ! Praca z Wami była dla mnie dużym doświadczeniem - jesteśmy w kontakcie ! Pozdrowienia [usunięte przez moderatora]

STAMANN. jest firmą która posiada bardzo pozytywną opinię wsród pracowników. Ja z powodu wyjazdu musiałem podziekować ale chcę polecić to przedsiębiorstwo jako rzetelne i bardzo uczciwe. Praca jest bardzo dobrze zorganizowana i przez to bezstresowa - jak na warunki targowe. Płacą zawsze na czas. Pracownikom z branży chcę polecić tą firmę - mogą śmiało do niej aplikować.

Zostaw opinię o STAMANN - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STAMANN