Hoop Polska

Opinie o Hoop Polska

użytkownik zarejestrowany

@danka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Firma Hoop Polska zatrudnia ok 400 osób dlatego sądzę, że kilka ofert pracy to jest bardzo znikomy procent. Zawsze można pomyśleć, że firma jest spoko i wszystko jest ok. Uważam, że nie jest łatwiej pracować i narzekać, to psuje atmosferę w firmie!

qtas
@Dariusz 5 dni temu

patrz prawy górny róg strony , ocena pracodawcy 2/6 i wszystko jasne

Danka

danka dupa
@Danka 07.09.2017, 21:42
Ja nie widzę żadnych nowych ofert pracy w Hoop więc po co piszecie, że ludzie odchodzą bo jest tak źle?...

ciekawe gdzie szukasz na tą chwilę jest ok 10 ofert

hoop@vp.pl

Coś więcej na temat tego Walerego ?? Za co wyleciał

Xxx

Było fajnie ale się skończyło. Teraz wszędzie mega bajzel. Odchodzić zaczynają ludzie i menadżerowie którzy pracowali po kilka ładnych lat z dobrymi wynikami. Coś w tym jest. Mega wielki chaos.

Daniel
użytkownik zarejestrowany

Zastanawiam sie dlaczego tak bardzo narzekacie? Jak mi jest źle to zmieniam firmę, Warszawa ma dużo ofert!

siup

Aplikuj! Co się czaisz?

użytkownik zarejestrowany

Czy oferta dla stażysty w dziale marketingu jest jeszcze aktualna? Czy może ktoś pomóc młodemu chętnemu?

Ja

Czy ktoś wie jakie tam są zarobki?

użytkownik zarejestrowany

Aktualnie dostępnych jest kilka ofert pracy od Hoop Polska. Czy ktoś z was ma doświadczenie z pracą na stanowisku Przedstawiciela Handlowego? Często to stanowisko wiąże się z wyjazdami służbowymi. Zastanawia mnie jak długie bywają takie wyjazdy? Osoby zainteresowane pracą skorzystają na waszym doświadczeniu, warto pomóc im w podjęciu decyzji o zatrudnieniu w danej firmie.

Cezary
użytkownik zarejestrowany

Nie ma ideałów, zawsze można znaleźć coś co nie odpowiada pracownikom. Czasami trzeba pomyśleć czy oby nie czepiamy się jakichś drobiazgów bez większego znaczenia. Praca moja w firmie daje mi bezpieczeństwo i jest ok.

Amigo

Pracuje w Hoop-ie 6 lat jako ph były wzloty i upadki ale ogólnie jak robisz plany to poniżej 3 nie zejdziesz na rękę a z dodatkami typu zamknięcie kwartału nawet coś więcej. Ciśnienie jest jak wszędzie ale duże znaczenie ma na jakiego trafisz kierownika bo u nas jest bardzo z tym różnie. Multisport jest enel med są pakiety socjalne typu bony na swieta paczki dla dzieci itp Tak więc ogólnie mówiąc nie jest źle i kasa też jest nie najgorsza .

Danuta
użytkownik zarejestrowany

Czy mógłby ktoś napisać kilka zdań informacji o pracy przedstawiciela handlowego? Jakie wyposażenie dostaje ph do pracy? Czy są w firmie dodatki do pracy ty[piu socjalnego? Może jeszcze warto coś wiedzieć?

Norbert
użytkownik zarejestrowany

Nie ma idealnej firmy, zawsze może coś szwankować ale ogólnie HOOP to dobra firma i można spokojnie pracować. Dobrze wiedzieć na kogo można liczyć i robić swoje.

;-P

hej Ja oceniam firmę bardzo dobrze. Pracuję od kilu miesięcy i do tej pory nie mam na co narzekać. noo może tylko na brak podwyżek bo skoro doszło PH więcej obowiązków to dlaczego na takiej samej stawce??!!

użytkownik zarejestrowany

@Dariusz widzę, że niestety nikt nie zdążył udzielić Ci odpowiedzi. Czy mimo to zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się jak w Hoop Polska wygląda proces rekrutacji.

Nabilek
użytkownik zarejestrowany

Poczytałem opinie i wnioskuję, że firma jest spoko. Wiadomo, że nigdy do końca nie można polegać tylko na forum ale już mam informacje i to dobre. Myślę, że można aplikować a dalej to zobaczymy czy się dostanę.

jku
@Nabilek 13.07.2017, 15:28

No to ci odpowiem, pracowałem tam wiele lat. Ludzie w zakładzie w Kutnie browarów nie piją tylko kawę chyba że ktoś jest głupi ale to jego sprawa. Firma niezła nieźle sprpcesowana i poukładana. Jest jednak małe ale, cześki. Ci ludzie to tragedia. Nie można im wieży i ufać. Jedno myślą drugie mówią a trzecie robią. Poza tym tylko tabelki z których nic nie wyniki i ten ich obecny zarząd to jakaś zbierania, eh szkoda gadać. Jeżeli chcesz się czegoś nauczyć zawodowo to na obecną chwilę nie polecam. A propo wchodzą w deweloperkę, robią z zakładów nieruchomości, TRAGIKOMEDIA :) nieudolne bęcw...

użytkownik zarejestrowany

Jestem bardzo zainteresowany pracą przedstawiciela handlowego w Warszawie. Mam prośbę o kilka informacji o firmie, które pomiga mi podjąć decyzję o aplikowaniu do firmy. Jakie warunki zapewniają i jaka umowa?

mala

coz moge powiedziec o firmie hoop kutno bo o takiej wiem duzo o tuz kandydace do tej firmy jezeli szukasz odpoczynku na 3 miesiace od pracy to polecam hoop kutno tam pracownicy spia na 2 i 3 zmianie wiec odpoczniesz sobie oraz nawet wypijesz browara nikt cie nie sprawdzi dyrektorzy wiedza co sie dzieje ze sa lamane zasady bhp i co wyprawiaja pracownicy ale przymykaja oko na to tam nieliczy sie jak wykonujesz dana prace albo jakim jestes pracownikiem tylko okolo 200 pytan dostaniesz na ktore niemorzesz miec tak zwana poprawke bo jak niezdasz wylatujesz nawet jak jestes dobrym pracownikiem jest totalne chamstwo i zenada u pana sylwka nie mozna miec poprawki a u drugiej lini mogo bo odpowiedzi nie maja jak odp brali znaszej linii wiec polecam na 3 miesiace w prace w hoop odpoczniecie sobie od pracy bo niewarto pracowac w tej firmie

użytkownik zarejestrowany

@pepikrozumiem, że pracownicy, w szczególności rodzice, mogą liczyć na dodatkowe benefity. To ważna informacja dla osób, które myślą o zatrudnieniu w Hoop Polska. Chętnie dowiemy się również więcej na temat tego jak wygląda praca w dziale, w którym pracujesz.

pepik

robota jak robota najwazniejsze że umowa o prace ,kasa zasadnicza 2tysie plus drugie tyle jak zrobisz premie, dofinansowania na dzieci typu kolonie , paczki ..auta albo dostaniesz skode fabie III albo corsa , produkty ok , ja narazie polecam pracowanie u pepikòw.

użytkownik zarejestrowany

@Drevny kocur a Ty jak ocenisz Hoop Polska jako pracodawcę? Jakie są według Ciebie plusy i minusy pracy w firmie?

Drevny kocur
@Dariusz 17.05.2017, 21:30
Hoop Polska była nagradzana czy ktoś wiedział o tym? Widziałam, że mają w ofercie pracy zapotrzebowanie na PH?...

Widzę, że któryś z Cześków próbuje moderować forum i zaklinać rzeczywistość

Drevny kocur
@Dariusz 17.05.2017, 21:30

Widzę, że któryś z Cześków próbuje moderować forum i zaklinać rzeczywistość

bývalý zaměstnanec

Generalnie jak nie masz innej alternatywy to na przeczekanie może jakoś być ( max 6 mcy do roku ) na więcej szkoda czasu i nerwów, a szkoda bo produkt szybko zbywalny i nie głupi - przynajmniej kiedyś tak było. Pozycja nr 3 w PL a teraz garażowiec... . Bez pomysłu, koncepcji i cohones

użytkownik zarejestrowany

Wiedzieliście, że Hoop Polska Sp. z o.o., wchodząca w skład grupy Kofola ČeskoSlovensko a.s.. jest jednym z najważniejszych producentów napojów w Europie Środkowej? Pracowałeś/Pracowałaś w tej firmie? Podziel się informacjami na temat atmosfery i codziennej pracy!

heniek
użytkownik zarejestrowany

Na ph @lolek? Wiesz to zawsze większa szansa na klientów no i większą premię

JONASZ

A SŁYSZAŁY COŚDZIEWCZYNY ŻE ŚWIETY WALERY JEST NA WYLOCIE ?

hoopesymista

No jednak jest problem. Za lipiec nikt nie zrobił Targetu :)

Lolek
@hoopesymista 23.07.2016, 11:24
Zależy chyba z jakiej części Polski jesteś i jaki teren masz do objeżdżenia. Ewentualnie jaką robotę za Ciebie robią dystrybuto...

Witam, czy mgóbym się z Tobą jakoś skontaktować? Dostałem propozycję pracy ale mam duży dylemat. Pwoeidzieli, że muszę 20 spotkań dziennie odbyć. SPORO

Lolek
@hoopesymista 23.07.2016, 11:24

Klaus

W firmie mówi się, że zmiany które nowy szef robi to jeszcze nic, bo patrzac na jego ciecia nie wiadomo co jeszcze i kogo utnie.zatrudnia samych czechów bo nikomu nie ufa, a na dodatek traktuje ludzi jak śmieci. Nie wiem czy to dobry moment na wiązanie się z tą firma

hoopesymista

@Misiek - napisałeś tylko o zmianach - jest to hasło, które było i jest poruszane od szkolenia w marcu... z resztą się zgadasz? ;) nie wiem na jakim stanowisku pracujesz, ale lekko to nie idzie raczej widząc ile osób w ciągu 2-3 miesięcy przestało pracować w firmie, a są to osoby na różnych stanowiskach i często z długoletnim stażem, o olbrzymim doświadczeniu. @ Klaus - tak też sądzę - radzę się wstrzymać z podejmowaniem pracy w tej chwili.

hoopesymista

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany - zmienił się prezes i gdzie się da szuka oszczędności. Wymienia kadrę kierowniczą zatrudniając swoich ludzi z Czech, którzy nie znają polskiego rynku i nawet nie mówią po Polsku. Chcą wprowadzić czeskie standardy, które się nie sprawdzają na tutejszym rynku (m.in.wyprodukowanie Paoli w opakowaniu pet). Firma mimo, że kupę lat na rynku nie ma strategii rozwoju, brak stałych procedur, często brak komunikacji między biurem/kierownikiem, a ph. Brak kampanii reklamowych , które by pociągnęły jej produkty w górę. Promocje, które robią w sieciach lokalnych nie są dopracowane, bo klienci nie wiedzą o nich, a przedstawiciele dowiadują się o nich w dniu rozpoczęcia i brak czasu na objeżdżenie klientów i ewentualne zatowarowanie. Mam wrażenie, że skupiają się na produkcji dla Biedronki (i innych marketów zresztą też), gdzie ceny brutto dla klienta są takie, jak netto w sprzedaży do PSD. Praca ph jest bardzo wymagająca, a zarobki nie adekwatne. Jedyny plus to socjal-bony na Święta, prezenty dla dzieci, kolonie, wyprawki itp. No i najważniejsze - jest bardzo ciężko zrobić target i zgarnąć premię za prowizję. Mimo, że zrobisz target kwotowy nawet powyżej 100%, to nie dostaniesz premii, bo nie zrobiłeś czegoś tam. A to nie zrobiłeś sprzedaży po wszystkich brendach, a nie miałeś wystarczającej aktywności po klientach, albo zwyczajnie nie wskoczyła Ci jakaś sprzedaż do systemu i musisz to udowadniać sam prosząc o f-ry u klientów. Jeżeli jednak nie jesteś wymagający i wystarczy Ci zarobek poniżej 2000 netto to możesz próbować. Jak trafisz pod dobrego kierownika to kilka lat popracujesz :)

Micozy
@hoopesymista 17.07.2016, 14:12

Święte słowa :)

Michał

Nie polecam ! Szkoda czasu na tą firmę

kasrab

Dzięki za info :)

Niki

Słabo, bardzo słabo. Pikują w dół, tyle tylko napiszę w tym temacie.

zetka

Podstawa jest chyba jednakowa dla wszystkich .Jaka kwota brutto.

zetka

Jaka jest wysokość podstawy. Ile można realnie zarobić. Czy plany są osiągalne.

Saphire

A czy był ktoś z Was na rekrutacji na asystenta trade marketingu? W ogóle jakie pytania zadają na rekrutacji?

Chico

Orientuje się ktoś może czy już wyłoniono kandydata ds. wsparcia procesów sprzedaży ?

Powaga

Moi drodzy ta firma pikuje w dół obecnie -8% w stosunku do roku poprzedniego. Cisną jak cytryny. zastanowilbym się 5 razy czy warto. tam są ludzie od wielu lat na stokach po kolesiostwu a to nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem - niestety. źle podejście do ph , klientów itp. pozwalniali im niewygodne osoby powymieniali na młodszych (tańszych posłusznych ) Taka firma na przeczekanie poszerzenia cv.

Do- Ali. Nie wiem skąd się wzięłaś, ale pytanie odnośnie warunków na stanowisko RKS jest tak idiotyczne, że współczuję Ci. Pzdr for ale

ala

jest ogłoszenie na RKS na lublin - czy ktoś może przybliżyć co się stało z poprzednim? Odszedł bo musiał czy awans? Ilu PH miał , narzędzia, struktura, zadania?

cichy

witam pracowałem jako operator wózka widłowego w grodzisku. NIE POLECAM NIKOMU kierownictwo nieudolne nie widzi nic poza biurem brygadziści i zastępcy zamiast zając sie pracą to śpią w nocy lub siedzą w internecie a ciebie by zagonili na śmierć przepisy maja w głębokim .......tylko jak zebranie jest to cisza wszystko pieknie kierowniczka płacze ze brak ludzi a podejście do człowieka masakra

zniesmaczonu
@cichy 31.08.2015, 20:09

czytam ten opis i muszę ze smutkiem powiedzieć PRAWDA.wymuszanie urlopów nadgodzin,pracujące weekendy ,nikt się nie pyta czy pasuje czy chcesz muszisz i tyle a na wypłade po 3 weekendach 1800 :(

ciocia ola

Byłam w wielu firmach na rozmowach,ale to co reprezentowały sobą osoby z hoopa to szczyt błazenady.Oni szukają kandydata jak z opisu taniego ogłoszenia,a nie handlowca.Tak się przeprowadzało rekrutację dawno temu z młodymi ochotnikami,a nie z doświadczoną osobą.Nie wiem skąd takie metody,ale dawno tak się nie uśmiałam.

Józek
@ciocia ola 08.05.2015, 12:49

znajdzie sie za najniższą krajową ja dziękuje

Kurek

Kupiłem dziecku Jupika to odpowiedział mi " fujjj - Tatusiu ja tego nie będę pić"

12darek12

JAK MACIE JAKIEŚ PYTANIA TO PISAĆ .....PRACUJĘ W TEJ FIRMIE I ODPOWIEM NA WSZYSTKIE PYTANIA

kasrab
@12darek12 10.04.2015, 19:58

Czesc :) Dostalam wlasnie tel z zaproszeniem na rozmowe rekrutacyjna. Czy mozesz mi powiedziec z ilu etapow sklada sie rekrutacja i jak to wyglada od strony obowiazkow a takze wyplaty ogolnie czy cele sa osiagalne Bede wdziecza za info

Ilona

właśnie byłam na rekrutacji,ale dałam sb spokój. Brak profesjonalizmu nawet podczas interview... Pomyłka

leszek

odradzam

Roman

Jak pracuje się na sieciach kanału nowoczesnego ? Czy targety są osiągalne ?

Skoda

W zeszłym roku była wymiana aut z Yarisek na Skody Fabie combi 2014.

Róża

nie polecam

Zostaw opinię o Hoop Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hoop Polska