Opinie o Hoop Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hoop Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hoop Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hoop Polska w Warszawa

Marysia Nowy wpis

Mam pytanie dotyczące pracy w Hoop w Kutnie. Widzę, że firma bardzo często ma rekrutacje na różne stanowiska. Czym to jest spowodowane? Firma się rozwija czy też przyczyną tego jest rotacja pracowników? Jeśli rotacją, to dlaczego ludzie odchodzą? Atmosfera, warunki pracy czy też może wynagrodzenie nieadekwatne do wykonywanej pracy? Pytam bo chciałabym aplikować do tej firmy.

Andrzej Nowy wpis
@Marysia

Bardzo słabe wynagrodzenia i strasznie zaniedbane maszyny. Mechanicy nie mają narzędzi ani części, więc nie mają jak naprawiać. Przez to że maszyny ciągle się psują to operatorzy produkcji mają masę zbędnej roboty, a zdarzają się też przypadki że muszą ręcznie wykonywać pracę za maszynę. Jeżeli chcesz uczciwie pracować to omijaj tą firmę z daleka. A jak chcesz tylko przesiedzieć swoje godziny i w dodatku umiesz znikać z pola widzenia, to może jakoś się tu odnajdziesz. Jeżeli szukasz rozwojowej firmy to nie tutaj, ta firma skupia się na tym żeby nie utonąć we własnym bałaganie. Oczywiście wszystko kosztem pracowników. Jeżeli chodzi o wynagrodzenia to spodziewaj się minimalnej krajowej i ewentualnie niewielkich dodatków frekwencyjny i na dojazdy.

Milka Nowy wpis
@Andrzej

Najlepsze jest to że jak nie odpowiada najniższa krajowa i torba obiecanych gruszek to wynocha. Takie korporacyjne podejście - pracownicy naszym najlepszym dobrem. Zobaczymy co będzie jak przyjdzie sezon. Czy wtedy będą mili żeby jak w zeszłym roku ludzie przychodzili w każdy weekend czy wogóle będą chętni na taki wyzysk.

Czy firma Hoop Polska w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pedro

Może ktoś podpowie czy są teraz szanse na prace w firmie? Mam wątpliwości w związku z pandemią.

@Pedro

Wszystko zależy od stanowiska na które chcesz aplikować. Jeśli produkcja czy magazyn to jest duża szansa.

Jaka jest kultura pracy w Hoop Polska? Obowiązuje typowy dress code?

Xx

Nie

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa z kierownikiem regionu i panią z działu rekrutacji. Dwa etapy, drugi tylko z kierownikiem. Dużo obiecywanek ze strony firmy-niestety nie spełnionych. Brak jawności od początku o zarobkach, dopiero na drugim etapie się o tym dowiadujemy.

Standardowe : o doświadczenie, o wybór firmy, o zarobki.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Ile jest zmian w Hoop Polska?

Odpowiedź.

Zmiany to dopiero będą. Szczegoonie jedna, na dniach. Jak wyleci z hukiem pewna "osoba bedaca na stanowisku menadżerskim ", ktorej wydaje się, że jest "święta ", a tak naprawdę jest niekompetentna, nieprofesjonalna, ogolie "totalna pomyłka losu". Ktos, kto w wieku > 30 nie przeszedl jeszcze inicjacji seksualnej, nie jest normalny :-))

Krzys

Witam mam pytanie czy hoop ma wlasny dzial spedycji i transportu czy wspolpracuje z jakąś zewnetrzna dużą spedycja?

Guarlain

30 lat doświadczenia najlepiej., wiek nie przekraczający czterdziestki. No i najlepiej doświadczenie miło widziane z dobrymi kontaktami.

hoop

To już nie jest Hoop - to Ustronianka ktora po przejeciu Hoopa rozwalila wszystko na lopatki... 3/4 zalogi ktora robila super robote. Teraz to (usunięte przez administratora) i wodorosty. Firma ta miala swoje lata swietnosci 2009 - 2017. Piekne wspomnienia... No coż - to se nie wrati... Pozdrowienia dla byłej, świetnej i zgranej ekipy !!

Katarzyna

Uważacie, że opłaca się spróbować pracy w Hoop? Napiszcie coś o tym, jakie są plusy i minusy pracy w firmie. Dbają o rozwój pracowników?

@Katarzyna

Nie polecam. Bałagan organizacyjny i najniższa krajowa. Zwykły wyzysk. Każdy myśli jak uciec od Hoop a raczej Ustronianki

Patrycja

Czy to prawda ze jest duża rotacja odkąd firmę przejęła Ustronianka?

@Patrycja

tak

Guarlain

Pracuję w branźy napojowej jako PH 11 lat. Przykro patrzeć jak ludzie swoją polityką sprzedaźy zajeździli tą firmę. W głównej mierze chodzi o dublowanie kilku promocji na raz. Niestety wiele firm popełnia ten błąd. Są to koncerny z kapitałem zagranicznym. Nie mniej jednak klient nie rozumie dlaczego poprzednia ekipa tak potrafiła zawsze mieć gotówkę- (umiejętnośći w oczach klietnta).

Katarzyna

Nie wiem dlaczego w ostatnim czasie w ogóle zaprzestaliście rozmów o Hoop. Firma właśnie prowadzi rekrutację, a więc warto byłoby o niej przypomnieć. Aktualnie poszukują pracowników do działów: finansów, IT, jakości, logistyki, marketingu, personalnego, produkcji i sprzedaży. Tutaj macie wszystkie szczegóły: https://hoop.pl/kariera/ I co myślicie? Warto byłoby tam aplikować?

Była hoptymistka
@Katarzyna

Może dlatego że hoop już nie istnieje, a warunki i atmosfera po przejęciu Hoopa przez Ustroniankę spowodowały że po 6 miesiącach ludzi z poprzedniej ekipy można liczyć na palcach. Przypadek?

@Była hoptymistka

Ustronianka kupiła Hoop, ale przecież nadal funkcjonuje pod tą samą nazwą i zatrudniają ludzi. Napisz, proszę nieco więcej o tym, jakie są teraz warunki zatrudnienia i atmosfera.

Smutny

W latach świetności Hoop chciał kupować. Dziś dzięki dobrej polityce to Hoop jest kupowany.

Bartosz
@Smutny

Mógłbyś rozwinąć swoją opinię i napisać, co właściwie miałeś na myśli? Nigdzie nie ma informacji o przejęciu firmy lub fuzji z innym przedsiębiorstwem. Wręcz przeciwnie, na swojej stronie: https://hoop.pl/kofola-informuje-o-udanym-sezonie/ podają informacje o wzroście sprzedaży ich produktów w ubiegłym roku o siedem procent. Siłą Hoop Polska jest zespół profesjonalistów, którzy każdego dnia, krok po kroku budują pozycję firmy. Pracodawca szuka również nowych osób do pracy w działach IT, finansów, logistyki, jakości i produkcji. Oferują szeroki zakres benefitów i pomoc w procesie rekrutacji. Będziecie składać CV?

JamesJameson
@Bartosz

@Bartosz nie wiem co to za PRowy bełkot ale od 4 lutego wszędzie piszą o oficjalnej informacji przejęcia Hoop przez Ustroniankę. Będziecie składać CV ? - na pewno nie do Hoop Polska... Masakra ten wpis... co to w ogóle ma być ?

Dd
@Bartosz

A co mają pisać zresztą pracownicy robili co chcieli i jak chcieli

Skoczek

No to po Hoop coli

Zrezygnowany

Dno. Produkty, które miały bardzo dobrą pozycje rynkowa aktualnie dryfują między glonami i wodorostami. Ale jak się dziwić skoro markami zarządzają ludzie z łapanki... i weź tu człowieku potem jedź i to sprzedaj!

alex
@Zrezygnowany

Rekrutacja południe porażka. Dwa etapy, na pierwszym wydawałoby sie że merytorycznie i dobrze poprowadzone,ale wazniejszy był drugi etap z pseudo menagerem wyzszego szczebla podczas której za dużo nie było rozmowy o pracy i doświadczeniu a jakis psychologicznych pytaniach. Ciekaw jestem kogo wybrali. Zmieniłam zdanie nt tej firmy

Wanda
@alex

Możecie powiedzieć coś więcej na temat stanowiska, na jakie aplikowaliście? Czy na rozmowie rekrutacyjnej zadawaliście pytania, jeśli dana kwestia nie była dla Was klarowna lub chcieliście dowiedzieć się czegoś więcej? Na stronie firmy w zakładce Kariera można przeczytać o benefitach, jakie oferuje Hoop. Mowa tu między innymi o bonach świątecznych, prywatnej opiece medycznej, czy nagrodach za staż pracy. Czy na rozmowie kwalifikacyjnej poruszany był temat także innego rodzaju benefitów? Dla zainteresowanych podaję link do strony: https://hoop.pl/kariera/

Obserwstor
@alex

Wybrali osobe ktora bardzo do nich i tego "managera" pasuje czyli niezbyt profesjonalna osobe do zarzadzania zespolem ....

GasiŚwiatło

I nadal bez zmian. Dobrzy ludzie odchodzą. Ci co zostają mają dosyć. Ile jeszcze potrwa ta zabawa?

Aneta

@Leonidas123 opisany przez Ciebie stan rzeczy był rekompensowany w postaci dodatkowych benefitów albo możliwości awansu? Czy oprócz premii firma dopłaca do karty sportowej albo innych benefitów pozapłacowych? Nie wiesz, czy obecnie poszukują pracowników?

Aneta

@Robinson miałeś okazję pracować dla tej firmy, czy swoją opinię budujesz tylko i wyłącznie na podstawie przeczytanych opinii innych użytkowników? To ważne w perspektywie Twojej wypowiedzi.

Leonidas123
@Aneta

Ja pracowałam/em. Ostatnie 9-10 miesięcy pracy to był kabaret... Targety nieadekwatne do realiów, zmiamy zasad premiowania na 3 dni przed zamknięciem miesiąca (lub nawet zmiany na początku nowego!!!). Mam porównanie bo kilka lat zeszło mi w hoop i niestety lecimy w dół bez planu pomysłu i wigoru.

GoGoGo

I co teraz będzie jak Królowa Lodu odchodzi?? A wszyscy mysleli że jest niezatapialna...

Banana
@GoGoGo

Mówisz o LS?

Kierownik regionalny Kamil z Górnego Śląska nie potrafi się nawet przedstawić, kiedy dzwoni do potencjalnych kandydatów na współpracowników. W trakcie rozmowy pyta o okres wypowiedzenia, chociaż wszelkie info ma podane w cv. Prawdopodobnie nawet go nie przeczytał. Rekrutacje w tej firmie to ustawki - mają już wybranego kandydata, więc zwisa im, kto przyjdzie na rozmowę, dlatego zapraszają każdego, kto się zgłosił. Szkoda czasu i fatygi. Nie miejcie nadziei na zatrudnienie i nie dajcie się zwodzić.

Karel
@Adam

100% prawdy.

Kierownik regionalny Kamil
@Adam

Rozumiem, że ta wypowiedź wynika z frustracji. Na stanowisko Przedstawiciela Handlowego aplikowało w okresie 15.12.2017-15.01.2018 314 kandydatów (!) Wszystkim szczerze dziękuję. Na rozmowy rekrutacyjne zaprosiłem 42 osoby. Z nikim nie rozmawiałem przez telefon na temat okresu wypowiedzenia. Co i innego na spotkaniu. Sami dobrze wiecie, że od momentu wysłania CV do właściwej rozmowy sytuacja może zmienić się diametralnie. Pytanie więc o to, w trakcie pierwszej rozmowy jest jak najbardziej na miejscu. Na ten etap poświęciłem prawie 5 dni roboczych. Do drugiego etapu zaprosiłem 10 aplikantów. Jeżeli ktoś twierdzi, że jakąkolwiek firmę stać na takie ustawki to serdecznie gratuluję poczucia humoru. Ostatecznie zatrudniłem 2 osoby, którym serdecznie gratuluję.

ghost
@Kierownik regionalny Kamil

Kamil , żle znosisz krytyke co każe mi się głęboko ale to głęboko zastanowic czy aby napewno masz jakiekolwiek pojęcie o byciu managerem

U
@Kierownik regionalny Kamil

Kierownik w styczniu podobno poświęcił aż 5 dni roboczych tylko na pierwszy etap rekrutacji. Zatrudnił 2 osoby - na Sosnowiec i Rybnik. Cały ten wysiłek jednak na nic, bo właśnie pokazało się ogłoszenie na Rybnik. Pytanie: czy zatrudniony pracownik był tak słaby, czy jednak kierownik regionalny Kamil nie jest tak znakomitym menedżerem ? A może jednak rekrutacja nie była tak profesjonalna, jak deklarował na forum ?

Zostaw merytoryczną opinię o Hoop Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Hoop Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Hoop Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hoop Polska?

Kandydaci do pracy w Hoop Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hoop Polska