Personalservice.pl

Gubin

Opinie o Personalservice.pl

Iza

Personalservice.pl ma teraz oferty pracy na: pracownika biurowego, kierowcę ADR i spawacza w Gubinie, ale jest też oferta pracy w Niemczech, czyli stanowisko elektryka. Ktoś zainteresowany? Może ktoś z Was pracował, na którymś ze stanowisk i chciałby opowiedzieć o swojej pracy? Wszystkie wiadomości są przydatne.

Everybso

Na doradcę klienta to się teraz nie załapiesz @dorian, ale szukają elektryka budowlanego do Niemiec. Wymagane jest wykształcenie min. zawodowe elektry/elektromonter/elektroinstalator lub aktualne uprawnienia SEP, min.3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie, znajomość j. niemieckiego min. na poziomie podstawowym oraz prawo jazdy kat. B i własny środek transportu.

Hammond

Ja z nimi wyjechałem do NIemiec, trochę się rozwinąłem i wylądowałem w stanach - oczywiście za każdym razem było tylko lepiej

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Personalservice.pl - Gubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Personalservice.pl