Perfekt Plus Sp.z o.o.

Szczecin

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Perfekt Plus Sp.z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfekt Plus Sp.z o.o.

admin

Witam wszystkich, dawno nikt nie dodawał opinii w sprawie atmosfery i zatrudnienia. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firmie Perfekt Plus Sp.z o.o.?

Krystian
@admin 18.06.2015 21:00
Witam wszystkich, dawno nikt nie dodawał opinii w sprawie atmosfery i zatrudnienia. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firm...

Firma Prefekt plus to to samo co Wera na Bohaterów Warszawy 26 nie mają żadnych pracowników korzystają z firm zewnętrznych które co chwilę się zmieniają długie terminu oczekiwania zła jakość dostarczonych towarów problemy z płatnościami odbija się na jakość usług lepiej omijać szerokim łukiem obie te firmy

Zostaw opinię o Perfekt Plus Sp.z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfekt Plus Sp.z o.o.