Opinie o Hydragaz Serwis Janusz Szczepański w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hydragaz Serwis Janusz Szczepański. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hydragaz Serwis Janusz Szczepański na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydragaz Serwis Janusz Szczepański w Szczecin

Na jakie benefity można liczyć w Hydragaz Serwis Janusz Szczepański?

G.W Szczecin

Nie polecam firmy (usunięte przez administratora) pracowników na pieniądze. Jeśli chodzi o jakość wykonywania usług to wszystko robione po kosztach, materiały najgorszej jakości. Pozdrawiam

Zbyszek
@G.W Szczecin

I pisze to (usunięte przez administratora) który siedział na gierkachi liczył godziny i po którym została (usunięte przez administratora) poprawek i niedoróbek (usunięte przez administratora).Nie polecamy Grzegorza z Pod Gryfina.

Bożena
@Zbyszek

Potwierdzam

Darek
@G.W Szczecin

Pan Grzegorz wnuk!!! Bak kultury o czym świadczą jego wpisy ,bardzo dużo poprawek, niedomalowań,niedoszlifowane miejsca po szpachlowaniu zamalowane farbą, mnóstwo dziur,rys ,nierówności. Na zwrócenie mu uwagi ,wymyśla niestworzone histotie i własne wersje .posiada typowy syndrom osoby uzależnionej .Otrzymał od nas 8500zł, a po jego fuszerce musiliśmy wziąść inną firmę do poprawek i wydać kolejne pieniądze.Nie polecamy p.Wnuka Grzegorza

Włodzimierz ze Szczecina
@G.W Szczecin

U mnie jak się okazało potem firma użyła najtańszych meteriałów, kupionych z odzysku lub pozostałych po innych remontach. Tynk po kilku miesiącach zaczął odpadać, musiałem brać innego wykonawcę na poprawki. Próba zgłoszenia usterki nie powiodła się bo Pan nie odbiera tel. Pozdrawiam.

Aneta Nowy wpis
@G.W Szczecin

Ale to jak? Nie widzę całego wpisu. Coś z pieniędzmi tak? Udało się je odzyskać wreszcie?

Am12347 Nowy wpis
@Aneta

Szanowna Pani Aneto. Ten wpis jest odnośnie najtańszego materiału i usług tej firmy jest stworzony przez osobę, która mocno naraziła się tej firmy. Firma nie świadczyła usług osobom prywatnym.

Jaki jest wkład kierownictwa Hydragaz Serwis Janusz Szczepański w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Firma już nie prowadzi swojej działalności

Joanna
@Zainteresowany

Jak to? Od kiedy? Co się stało?

Włodzimierz ze Szczecina Nowy wpis
@Zainteresowany

I bardzo dobrze, że firma została zamknięta. Potencjalnym klientom Państwa Szczepańskich zostaną pieniądze w kieszeni bo nie będą musieli brać innych fachowców na poprawki po nich.

Pomocna

Nie polecam firmy. Wchodzi na mieszkanie w celu wyceny i szuka szybkiego zarobku chcąc robić wszystko po łepkach. Potem nie odbiera tel i zero kontaktu. Na stronie FB o mieszkaniach że Zbilku jest polecany tylko i wyłącznie przez swoją żonę. Więc coś tu śmierdzi. Nie polecam. Szkoda czasu na zawracanie sobie ta firma głowy

Krzysztof Szczecin
@Pomocna

Przykro się czyta taki postawione i bezpodstawne słowa. Hydragazserwis wykonała cały remont poddasza na ul.Dubois ,mieszkamy tu już drugi rok i jesteśmy bardzo zadowoleni .Jesteśmy wdzięczni naszym znajomym że ich nam polecili.pozdrawiamy

Szymon Orzechowski
@Pomocna

Czy wykonywali jakiekolwiek prace dla pani ?Tak myślałem!!! Po pani Niku widać, że jest pani udającą klienta brawo!!!

pomocna
@Szymon Orzechowski

Na szczęście nie wykonywali u mnie żadnych prac. Byli na wycenie to mi wystarczy brak profesjonalizmu.

Mario
@pomocna

Dziekuję za podbijanie nieprawdziwych opinii beż tego też mamy pracę. Pozdrawiam

Nina
@Pomocna

Nie ładnie komuś psuć opini z zawiść. Firmę poleciła mi sąsiadka , jestem bardzo zadowolona i również będę polecała Pana Szczepańskieg Nina Tomczak

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Hydragaz Serwis Janusz Szczepański.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Nina

Firma usługę wykonała bez zastrzeżeń ,polecam ponieważ byli pomocni i profesjonalni

Ewelina

Bardzo solidna i profesjonalna firma. Pan Janusz dba o każdy szczegół. Serdecznie polecam.

Jaka atmosfera jest między działami w Hydragaz Serwis Janusz Szczepański?

Bożena

Bardzo mili ludzie ,dużo pomocy bezinteresownej w urzędach enei itp, polecam

Alicja prawnik firmy

Firma nasza około 2% dochodów,przeznacza na " siepomaga " oraz inne organizacje pomagające chorym dzieciom .Pozdrawiam Alicja

Irena Frankowiak

POLECAM!!!proszę samemu sprawdzić jak działają, doradzają ,szukają korzystnych rozwiązań i korzystnych cenowo materiałów za które nie biorą żadnych prowizji.Wszystko uzgadniają i nic nie jest narzucane.To że zawsze mają pracę i zlecenia o czymś świadczy,a opinie konkurencji zawsze będą. Polecam Irena Frankowiak

Hosse

Firma pana Janusza i Agnieszki bardzo solidna kakret,sprawnie wszystko załatwiają,POLECAM

A Szczecin

Firma Pana Janusza specjalizuje się w remontach mieszkań z miasta z programu do remontu. Wykonywał u mnie instalacje ogrzewania gazowego. Jak się potem okazało w okresie grzewczym z pieca zaczęła lecieć wodą i zostałam w najgorsze mrozy bez ogrzewania z dwójką dzieci. Pan fachowiec oczywiście nie odbierał telefonu. To gdzie jest ta gwarancja o której tyle mówi.......

Alicja prawnik firmy

A można wiedzieć nazwisko imię i adres ,panie Grzegorzu wnuk

Barbara
@A Szczecin

Myślę że za fałszywe opinie pan Wnuk z Gryfina,będzie pociągnięty do odpowiedzialności

Alicja
@A Szczecin

Bardzo ciekawe ,bo firma nie wykonuje Centrego Ogrzewania .

G.W z pod Gryfina
@Alicja prawnik firmy

Niby prawnik firmy, a poprawnie zdanie ciężko napisać;) Przykro mi nie pomogę, ponieważ tylko jedną opinię napisałem z prawdziwym nickiem, nie to co Pani kilka komentarzy z fałszywymi nickami w zbliżonym czasie.

Wiktor Szczecin
@G.W z pod Gryfina

Zwykły narkoman ,który zaczyna pracę od 10 godziny.Niszczy powierzony materiał,pozostawia dziury ,niedomalowania ,krzywizny, plamy,niedoszlifowania ( są zrobione zdjęcia jego fuszerki ).Pracował pierwszy raz i ostatni dla naszej firmy.Pan Wnuk z Gryfina już zgłoszony do urzędu skarbowe, nie pracuje w naszej firmie i posiada typowy syndrom zaburzeń osobowości dla osób uzależnionych.

Bogdan
@G.W z pod Gryfina

Typowy narkoman,pracę zaczyna od godziny 10.00. Ma problemy z organizacją pracy, niedoróbki ,brak kultury i fachowości, bardzo dużo poprawek, niedomalowań,niedoszlifowane miejsca po szpachlowaniu zamalowane farbą, mnóstwo dziur,rys ,nierówności. Na zwrócenie mu uwagi ,wymyśla niestworzone histotie i własne wersje .posiada typowy syndrom osoby uzależnionej .Po jego fuszerce musiliśmy wziąść inną firmę do poprawek.Nie polecamy p.Wnuka Grzegorza

Maria Zgorzelska

Antoni

Niepowazna firma, umawia sie na robote, przestaje odbierac tlf, brak kontaktu, proponuje prace bez fv... nie wiem co o tym myslec...

@Antoni

Miałam tak samo. Nie poważna firma

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne informacje na temat przedsiębiorstwa Hydragaz Serwis Janusz Szczepański w mieście Szczecin. Czekamy na newsy od pracujących.

Bożena ze Szczecina

Bardzo solidna firma, mimo że prace wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, do tego pomagają bezinteresownie w załatwieniu wielu skomplikowanych spraw ,godni polecenia.

Kajtek

Mam tu szansę na pracę jako student?

Rafo

Bardzo solidna Firma. Polecam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hydragaz Serwis Janusz Szczepański - Szczecin

• Jak się pracuje w Hydragaz Serwis Janusz Szczepański?

Zobacz opinie na temat firmy Hydragaz Serwis Janusz Szczepański tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydragaz Serwis Janusz Szczepański?

Hydragaz Serwis Janusz Szczepański
  • Jana Kazimierza 6 lok. 1