Opinie o Twój Dom Firma Budowlana Andrzej Burko w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Twój Dom Firma Budowlana Andrzej Burko. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Twój Dom Firma Budowlana Andrzej Burko o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Twój Dom Firma Budowlana Andrzej Burko w Szczecin

Zuzka Nowy wpis

Czy firma nie zatrudnia żadnych pracowników, usługi budowlane wykonuje tylko właściciel? Bo mąż szukał jakiś ogłoszeń o pracę i nic niestety nie znalazł, chodzi dokładnie o stanowisko murarza. Zna ktoś wymagania jakie trzeba spełnić żeby na pewniaka dostać tu pracę?

Adam Nowy wpis

Jesli mialby ktos jakiekolwiek pytania prosze pisac sky.walker@op.pl

Adam Nowy wpis

Moja opinia jest zupelnie inna niz pana ktory mial problemy z ta firma wspolpracuje z panem Andrzejm juz okolo poltora roku znaczy zlecilem budowe domu robie etapowo chcialem zeby wszystko dobrze wyschlo jestem w 100% zadowolony kierownik budowy niema zadnych zastrzezen Tak jak moj przedmowca pisal sa pobierane zaliczki ale systematycznie praca postepoje kontakt jest super nie trzeba ich pilnowac jesli pan ktory pisal ze mial duzo problemu z ta firma I to jest prawda to znaczy ze pan Andrzej faktycznie mial ciezszy okres ale widac ze wyciagnal wnioski I teraz robota jest robiona zgodnie ze sztuka mam w planach jeszcze budowe innych pomieszczen I z cala pewnoscia powieze je panu Andrzejowi pozdrawiam Adam.

Bart83 Nowy wpis

Miałem okazje w tym roku korzystać z usług pana Andrzeja przy budowie domu murowanego i wszystko było wykonane zgodnie z projektem. Kontakt był również bardzo dobry z panem Andrzejem.

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
ozi

Miałem okazję współpracować z firmą Andrzej Burko Twój Dom przy budowanie domku jednorodzinnego. Niestety nie polecam p. Andrzeja jako wykonawcy jakiegokolwiek domu/remontu/usługi budowlanej. Składa się na to kilka elementów: - pomimo podpisanej umowy wyszczególniającej konkretne materiały z jakich ma być budowany dom, wykonawca bez informowania stosuje inne zamienniki (oczywiście tańsze), - nie słuchają kierownika budowy (w moim przypadku mieli zaizolować 2 warstwami izolacji, a zrobili tylko jedną warstwę), - p. Andrzej popełnia szkolne błędy w czytaniu projektu i wykonastwie (przepust wodny w strefie przemarazania gruntu, nierówne ściany fundamentowe, pomimo że w projekcie miałem płytę garażową na innym poziomie niż w strefie mieszkalnej- chcieli wylewać jedną płytę na równym poziomie), - gdy przyszło do murowania ścian robili to krzywo, stosowali różnej grubości spoiny... Kier bud załamał się jak zobaczył... Tłumaczenie p. Andrzeja było następujące: "ludzie mi odeszli z pracy, nie miałem kim robić, więc dałem słabego murarza i go nie dopilnowałem"... ręce mi opadły. - ocieplenie fundamentów odpadło po kilku tygodniach... - wymieniać inne pomniejsze fuszerki mógłbym jeszcze długo.... Generalnie każdy kto zdecyduje się na współpracę z Twój Dom Firma Budowlana Andrzej Burko niech liczy się z mnóstwem nerwów, fuszerek, koniecznością codziennego nadzorowania budowy i nierzetelnością i nieuczciwością. Każdy etap budowy mam udokumentowany zdjęciami w razie czego więcej informacji udzielę pod adresem mailowym ozi200@wp.pl A i najważniejsze - pod żadnym pozorem nie przekazujcie temu Wykonawcy zaliczek. Gdy pojawią się problemy najpewniej ich nie odzyskacie...

Zostaw merytoryczną opinię o Twój Dom Firma Budowlana Andrzej Burko - Szczecin

Twój Dom Firma Budowlana Andrzej Burko