GPF Generalny Partner Finansowy Odszkodowania Sp. j.

Tarnów

Opinie o GPF Generalny Partner Finansowy Odszkodowania Sp. j.

DR

Poszukuję kontaktu z byłymi oraz z odchodzącymi z firmy agentami . Mam bardzo ciekawą i konkretną propozycję. Korzystna oferta także dla początkujących w tej branży. Napisz do mnie na maila agenci.odszkodowania@interia.pl Zapewniamy pełną dyskrecję.

Życzliwy

Zupełnie nie zgadzam się z krzywdzącymi opiniami na temat firmy GPF Sp.J. Sam mam bardzo wielu zadowolonych klientów a Ci co piszą negatywnie to zapewne "życzliwa" konkurencja. Odszkodowania wypłacane są bardzo szybko i w kwotach najwyższych z możliwych. A co do umowy, wizytówek, szkoleń czy ulotek to bardzo prosta sprawa. Ci co aktywnie współpracują - wszystko mają bezpłatnie. Widocznie Ci co piszą negatywnie nic nie robili i chcieli aby za nich wszystko robić i za nich płacić. Niech idą na etat, tam będą mieć wszystko "za darmo".

dobrodziej

Stanowczo odradzam. Firma która nie ma zielonego pojęcia o wycenie szkody i prowadzeniu sprawy. Wszelkie dokumentacje trzeba załatwiać samemu i jeszcze dostarczyć do "firmy". Ja się pytam po co jest pełnomocnictwo skoro nie umieją z niego korzystać. Fakt że prowizje mają małe ale i odszkodowania też niskie. Za częściowy niedowład jednej kończyny u dziecka 7 tyś kwoty bezspornej i wycieczka do sądu po 20 tyś! To jest mniej niż minimum.... Konkurencja zrobiła dogrywkę i wywalczyli stałą rentę i prawie 100 tyś. GPF? Nigdy więcej i nikomu nie polecę.

Daga

Zdecydowanie nie polecam, jedyna osoba która tam zarabia to właściciel, brak wsparcia, odpłatne ulotki i wizytówki - żenada. Właściciel uważa że to nagroda że dostaje się możliwość współpracy oczywiście umowa u prace czy nawet zlecenie nie wchodzi w grę bo z tym maił by za dużo kłopotów. Jak już coś zrobicie bo z wypłata kasy też nie jest łatwo. A umowa o współpracy z zakazem konkurencja który sie wyklucza w swojej treści z przepisami prawa o zakazie konkurencji najlepiej przedstawia jak ta firma jest kompetentna i jaka ma wiedze prawną.

Zostaw opinię o GPF Generalny Partner Finansowy Odszkodowania Sp. j. - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GPF Generalny Partner Finansowy Odszkodowania Sp. j.