PSS "SPOŁEM"

Stalowa Wola

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 3 ocen.

PSS "SPOŁEM"
2 3

Opinie o PSS "SPOŁEM"

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PSS "SPOŁEM"

edi24

tragedia ze względu na warunki i atmosferę w pracy wykorzystują ludzi jak tylko mogą grafik jest prawidłowy wymieszany w razie kontroli z PIP a tak to chodzić trzeba z drugiej zmiany na pierwszą to jest wbrew przepisom człowiek dla nich to śmieć liczy się tylko biały murzyn do pracy

   
panna joanna

Większego dziadostwa nie widziałam, pensje głodowe a wymagania europejskie. Pracownicy są zastraszani przez kadre ''kierownicza'' która w najlepszym wypadku jest po szkole zawodwej. A zapomniałabym o premiach motywacyjnych ktore plasują sie w granicach 20-60 zł raz na rok po inwentaryzacji oczywiście jak sklep dobrze stoi.

   

Zostaw opinię o PSS "SPOŁEM" - Stalowa Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PSS "SPOŁEM"