PSS "SPOŁEM"

Stalowa Wola

PSS "SPOŁEM"

Opinie o PSS "SPOŁEM"

Pol

SERNIK DOMOWY TO NAJGORSZY (usunięte przez administratora) JAKI JADŁEM, POŁE CIASTA OD SPODU MOKREGO I CENTYMETR SERA .PŁACISZ ZA CIASTO SUCHE I NIC WIĘCEJ. STRASZNE OSZUSTEO ...PRZRSTRZEGAM PRZED ZAKUPEM .

edi24

tragedia ze względu na warunki i atmosferę w pracy wykorzystują ludzi jak tylko mogą grafik jest prawidłowy wymieszany w razie kontroli z PIP a tak to chodzić trzeba z drugiej zmiany na pierwszą to jest wbrew przepisom człowiek dla nich to śmieć liczy się tylko biały murzyn do pracy

panna joanna

Większego dziadostwa nie widziałam, pensje głodowe a wymagania europejskie. Pracownicy są zastraszani przez kadre ''kierownicza'' która w najlepszym wypadku jest po szkole zawodwej. A zapomniałabym o premiach motywacyjnych ktore plasują sie w granicach 20-60 zł raz na rok po inwentaryzacji oczywiście jak sklep dobrze stoi.

Zostaw opinię o PSS "SPOŁEM" - Stalowa Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PSS "SPOŁEM"