Sanitex Sp.z o. o.

Chełm

Opinie o Sanitex Sp.z o. o.

Iwona

@Olej co rozumiesz mówiąc, że wynagrodzenie jest ucinane? Czy chodzi o wysokość dodatkowej premii? Na co konkretnie można liczyć pracując w firmie? Co więcej możesz powiedzieć o samej pracy?

Olej

No to jest koszmar pracowałem tam przez 2 miesiące. Nawet Ukraińcy narzekają. Kasa praktycznie ciągle ucinana. Nawet najniższej w tej brązy nie dostaniesz. We Wrocławiu to ponad 5000 na rękę wyciągnąłem a tu jak na Sybize 2 tys.

Iwona

@Berys mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego co obecnie dzieje się w firmie? Co sprawia, że masz aż taką negatywną opinię na jej temat? Chętnie też dowiemy się jak wygląda Twoja codzienna praca w Sanitex.

Berys

Firma nic nie warta psie pieniądze prezes ucina kasę bo mu się tak podoba kadra kierownicza do niczego szczególnie jeden od którego wszyscy uciekają

jacek

masz racje @kunek, aktualnie nie mają żadnych ofert pracy, ale nie rezygnuj, może po prostu wyślij swoje cv do nich.

alicjaxxx

Odradzam!! mój chłopak pracował tam prawie rok co miesiac mial mniejsza wyplate.. doszlo do tego ze zarabial 1000zl psie pieniadze.. wykorzystuja jak sie da i szukaja glupich.. nie polecam...

mitoman

Widzę, że bardzo nieodpowiednie jest tutaj się pytać o cokolwiek bo nikt za bardzo nei chce opowiedzieć czego tam się mozną spodziewać. Zarobki to chyba najistotniejsza sprawa- tak na prawdę to chciałbym się dowiedzieć jakiś szczegółów. no jakichkolwike. proszę powiedzcie mi cośo tym. z góry dziękuje za informcje o wszystkim.

markus

JA WYGRAŁEM W TOTOLOTKA , PRACUJĘ, MAM WYPŁATĘ NA CZAS , ALE WKURZA MNIE TO ŻE SIĘ NIE MOGĘ SAMOREALIZOWAĆ I MUSICIE TO ZROZUMIEĆ ŻE KAŻDY Z NAS POSIADA NIESAMOWITĄ WIEDZĘ KTÓRĄ MOŻEMY WYKORZYSTAĆ , LECZ TYLKO I WYŁĄCZNIE ZA SPRAWĄ KIEROWNICTWA "POLITYKI KIEROWNICZEJ" NIE MAMY MOŻLIWOŚCI WYKONYWAĆ DOBRZE I RZETELNIE SWOJEJ PRACY. FIRMA JEST PRĘŻNA ALE SPĘTANA KAJDANAMI. POZDRAWIAM.KAŻDA INFORMACJA NEGATYWNA O TEJ FIRMIE POWINNA BYĆ ZWERYFIKOWANA CO DO ORGANIZACJI PRACY.

OLO

GENERALNIE ZNAM TAM WSZYSTKICH PRACUJE TAM KILKA LAT (OCZYWIŚCIE O DZIEŁO) DOSTAĆ TAM UMOWĘ TO JAK WYGRAĆ W LOTKA !!! ATMOSFERA CAŁKIEM SPOKO PORAŻKA DOJAZDY CAŁE ŻYCIE LUBLIN ALE IDZIE PRZYWYKNĄĆ ZAROBKI 1700-2000 ZŁ SIANO ZAWSZE NA CZAS CHOCIAŻ Z TYM NIE WALĄ W PRĘTA CO DO PANA [usunięte przez moderatora] JAK DO PRACY TYLKO DO NIEGO PRZYNAJMNIEJ PŁACI NAJLEPIEJ ZE WSZYSTKICH A ŻE GNA ROBOTE TO INNA BAJKA A JAK SIE ZATACZACIE O 7 RANO TO SAM BYM WAS CISNĄ

alex

pracuje tam już kilka lat i jestem zadowolony. wszedzie sa umowy o dzieło wiec nie ma co sie dziwic. [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda ze robia tandetę, wiem bo widze z jakich materialow korzystaja. wszystko jest zawsze na czas - wyplaty, dowoz do miejsca pracy za darmo, paczki na swieta. polecam atmosfera jest spoko. Ci co sie nie znaja niech sie nie wypowiadaja..

xxxl

A jednak nic sie nie zmienilo ,pracowalem w tej firmie pare lat temu, porazka wielka porazka, nie polecam i wiecej [usunięte przez moderatora] tez juz byl po odwyku, szkoda gadac...

martal

Sanitex jednym slowem poraszka zarobki beznadziejne [usunięte przez moderatora]pracowników jak moga na wyplatach kadra kierownicza poraszka szczegulnie jedem [usunięte przez moderatora]'alkocholik po odwyku kto tam pracowal wie oczym pisze radze omijac tą firme szerokim łukiem wogule robota na beznadziejnym poziomie prowizorka i okropne partactwo .

wróbel

lipa

Gregor

zarobki pod psem lub tyle co kot napłakał

Zostaw opinię o Sanitex Sp.z o. o. - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanitex Sp.z o. o.