Meest

Kraków

Opinie o Meest

Całkiem nieźle. Jak mi się wydaje stabilna sytuacja finansowa i wielu kontrahentów pozwala nie martwić się o pracę. Wynagrodzenia przeciętne.

Firma ta to mikroprzedsiębiorstwo, do 2011-03 AZM (Administracja Zasobami Mieszkaniowymi) Podgórze w Krakowie. Administracja z tradycjami sięgającymi czasów PRL wtedy funkcjonująca jako PGM Podgórze. Od 1990 systematycznie ograniczająca zatrudnienie pracowników do niezbędnego minimum. Pracują w niej ludzie bez których firma nie byłaby w stanie funkcjonować. Można się w niej coś nauczyć, aczkolwiek bez perspektyw na dalszy awans czy rozwój.

Zostaw opinię o Meest - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meest