KKF S.A.

Rybnik

Opinie o KKF S.A.

Dostawca

Witam wszystkich, Przestrzegam wszystkich przed ta firma. Kupili od nas surowiec i odmawiają zapłaty. Nie dajcie sie zwieść ich obietnica, jak coś to tylko gotówka albo przedplata. Żadnego terminu, bo umoczycie jak ja. Pani [usunięte przez moderatora] niewiele może, a w sumie to nic, bo puzniej leci do prezesika a ten nie ma kasy. Świeci oczkami, albo nie odbiera telefonów. Podaje jej prywatny dla wszystkich którzy nie mogą dodzwonić sie na firmowy: [usunięte przez moderatora]. Nie dajcie sie zwieść.........

Zostaw opinię o KKF S.A. - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KKF S.A.