Opinie o Redos w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Redos. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Redos na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redos w Nowy Tomyśl

kandytat

Ostatnio pojawiła się oferta na Magazyniera Części Zamiennych ? Mógłby ktoś coś więcej na ten temat powiedzieć?

@kandytat

Dzień dobry, zachęcamy do kontaktu z działem HR, chętnie udzielimy więcej informacji o ofercie. W procesie rekrutacji jeden z etapów przewiduje czas spędzony na magazynie, podczas którego można zaobserwować specyfikę pracy oraz porozmawiać bezpośrednio z Osobami pracującymi na tym stanowisku.

Karol

Czy jeśli firma wypowie umowę to podaje powód ?

Florian

Zabudowy marnie wykonane przecieki itp. Błędy w projektowaniu. Zły dobór rozstawu osi NIE POLECAM!!!

Klient
@Florian

Zamówiłem na razie 4 zestawy i wszystko jest ok. Latają na międzynarodówce od 6 miesięcy i żaden z kierowców uwag nie zgłasza. Nie ma przestojów więc zakładam, ze zakup udany. Co do deklarowanej trwałości się nie wypowiem, bo sprzęt puki co jest nowy. Wrażenia jak na razie bardzo pozytywne :) Wszystko na czas i zgodnie z umową, ale opinie jak widzę bardzo podzielone...

Klaudia

Może firma nie jest aż tak zła?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
gostek

Jakie zarobki na stanowisku kontroler jakości? Warto?

cnc
@gostek

Mama to samo pytanie, jest ogłoszenie więc może warto aplikować? Jednak był okres kiedy opinie o firmie nie były najlepsze...

nowotomyślanin
@gostek

Nikt się nie kwapi z odpowiedzią? Ja też jestem ciekaw zarobków na tym stanowisku...

@gostek

Są stanowiska w naszej firmie, które posiadają widełki wynagrodzeń, jednak stanowisko kontrolera jakości na ten moment nie ma określonego przewidywanego zakresu wynagrodzenia. W tej sytuacji wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie z potencjalnym Kandydatem, biorąc pod uwagę jego oczekiwania i kompetencje. Nie jest to jednak czynnik determinujący decyzję o zatrudnieniu.

Mateusz

Faktycznie nie płaca na czas?

@ Mateusz

Firma wypłaca wynagrodzenia terminowo, do 10. każdego miesiąca.

Czy często w firmie Redos zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Redos

Tak, w firmie prowadzimy również rekrutacje wewnętrzne jeżeli jest szansa, że u członków naszego zespołu znajdziemy poszukiwane kompetencje.

Karol

jak wygląda obecnie praca praca przy tych upałach? Skrócony czas pracy? Klimatyzacja ? Zgodnie z wymogami nie wolno pracować przy temperaturze powyżej 28 C ... a w biurach powyzej 30 c

Jacek

Pewni jesteście, że nic pozytywnego nie można napisać?

SzaraMysz

Nie polecam tej firmy nikomu! Jeden wielki haos, nierzetelność, obłuda. Płacą dostawcom z olbrzymim opóźnieniem, najczęściej jak już wstrzymają dostawy. Produkcja staje, a za chwile karzą zostawać po godzinach lub robić w soboty by nadrabiać. Atmosfera taka ze można siekierę w powietrzu powiesić. Szkoda czasu i energii.

Developer

Oceniając to wszystko na chłodno z dłuższej perspektywy kilku lat, powiem krótko i druzgocąco szczerze - tę firmę lepiej usunąć z cv, gdyż po prostu ... wstyd!

Wielki

Z płatnościami to dziadoska firma lepiej z nimi nie współpracować bardzo przeciągają płatności Moje sugestie dla Redos: Dziwna firma

Monter
@Wielki

Wielki, a ty czasami nie jesteś ten wielki gość ktorego pożegnali niedawno, bo był „ w stanie wskazującym” :-)) ? Pytam, bo takie pierdoły piszesz. Nie pracuje długo, ale sprawdzałem i wiem, że nigdy nie zalegali z wypłatami. A to dla mnie najważniesze.

Szczęśliwy:)

"Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą" - taki baner powinien wisieć nad wejściem do firmy Redos. Tam nikt nie liczy się z ludźmi! Nie ma miesiąca żeby ktoś się nie zwolnił, albo nie wyleciał, bo źle się odezwał do któregoś z przydupasów Prezesa. Nieważne ile godzin dziennie pracujesz i jakie efekty przynosi Twoja praca. Ważne jest to, że wytrzymać dwa lata w Redos to prawdziwy cud! Zanim wyślecie tam swoje CV dobrze się zastanówcie, bo zaczyna powoli brakować ludzi którzy chcieliby tam pracować i w związku z tym biorą wszystkich. Pozdrawiam

'RADOSNA'
@Szczęśliwy:)

@Szczęśliwy - pewnie należałeś do grupy pracujących po 'naście' godzin dziennie, harujących w pocie czoła, osiągających wspaniałe wyniki a w nagrodę niesłusznie rozstano się z tobą albo stwierdziłeś, ze jesteś za dobry i sam odszedłeś.... Mimo wszystko, życzę Tobie abyś w nowym miejscu znalazł akceptację, satysfakcję i atmosferę jakiej do tej pory nie miałeś.

Paulina

@Spawarka na stronie http://www.redos.pl/praca/ pojawiło się ogłoszenie z ofertą pracy dla spawacza, myślę, że możesz śmiało aplikować. Pochwal się później czy udało się dostać i jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna. Pozostałych pracowników firmy Redos zachęcam do pozostawienia opinii o tym pracodawcy.

Waldi

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie?

Spawarka

Witam mam pytanie czy na produkcji na spawalni/ślusarni pracują kobiety?

Danuta

Jaka jest aktualnie atmosfera w firmie? Dawno nikt nie pisał, mam wrażenie że powinno być dobrze inaczej maruderzy nie byliby tacy spokojni.

Paulina

@Smerfons, z pewnością wszystkiego dowiesz się bezpośrednio od Redos podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Będziesz aplikował?

Smerfons

Można wiedzieć ile średnio zarabia tutaj uczeń?

Redos

@kandydat zapraszamy na naszą stronę internetową www.redos.pl, gdzie w zakładce Kariera znajdują się aktualne oferty pracy, z informacją o zadaniach na stanowisku :) Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania do oferty - zachęcamy do bezpośredniego kontaktu!

Zostaw merytoryczną opinię o Redos - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Redos?

Zobacz opinie na temat firmy Redos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Redos?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Redos?

Kandydaci do pracy w Redos napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Redos
1.7/5 Na podstawie 87 ocen.
  • Kolejowa 31
    64-300 Nowy Tomyśl