SKLEP ODZIEŻOWY MARKOWA ODZIEŻ

Kielce

Opinie o SKLEP ODZIEŻOWY MARKOWA ODZIEŻ

tutu

czy ja wiem... raczej jak jest obrotny szef takiego miejsca to firmy tego typu się super utrzymują, teraz jest moda na odzież używaną i wszelkiego typu grzebaluchy, ludzie nie chcą już tak bardzo to drogich salonów chodzić, as tutaj fajnie i tanio jest

Estera

Witam:)ja z ogłoszenia czy to jest aktualne?prosze o dopwiedz,pilnie poszukuje pracy jestem mloda dzieczyna z okolic Kielc bez nalogow .Pozdrawiam;)

Słowa kojarzące się z SKLEP ODZIEŻOWY MARKOWA ODZIEŻ "J&Ł" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w SKLEP ODZIEŻOWY MARKOWA ODZIEŻ "J&Ł": Najbardziej nie podobało mi się w SKLEP ODZIEŻOWY MARKOWA ODZIEŻ "J&Ł":

Zostaw opinię o SKLEP ODZIEŻOWY MARKOWA ODZIEŻ - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKLEP ODZIEŻOWY MARKOWA ODZIEŻ