Rosiek

Syców

Rosiek
4 10

Opinie o Rosiek

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Rosiek? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

PH

Bo.......Handlowiec który tyra w terenie na prowizję ma czas na pisanie na forum:))::))

Czemu pracownicy firmy Rosiek nie chcą wypowiadać się na forum? Pamiętajcie, że Wasze odpowiedzi mogą komuś pomóc.

Zw

Pewnie!!!

ertyu

hej ja np. teraz znalelm ogloszenie z oferta pracy na stanowisko przedstawiecila handlowego w Opolu @anonim oferuja umowę o pracę na pełny etat,atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

ok

ok

Zostaw opinię o Rosiek - Syców

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rosiek