Opinie o Rosiek Development Krzysztof Rosiek w Syców

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rosiek Development Krzysztof Rosiek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rosiek Development Krzysztof Rosiek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosiek Development Krzysztof Rosiek w Syców

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Rosiek Development Krzysztof Rosiek?

Czy pracownicy Rosiek Development Krzysztof Rosiek chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Bezzębny ząbek Nowy wpis

Jak najbardziej pracownicy integrują się. Impreza codziennie rano pod magazynem wódki. Tylko jelenia trzeba dobrego znaleźć, który nie zauważy jak ,,setki" mu znikają. Osobiście przez ,,ząbki" przesacze parę setek

Czy można liczyć w Rosiek Development Krzysztof Rosiek na prywatną opiekę medyczną?

Rosiek

Nie licz na wiele oni tylko wykorzystają pracowników zdzierają tylko na własną rękę

Driver

Chłopie nawet tam nie idź do pracy, pracowałem w oddziale pruscie prawie rok, gorzej niż tam być nie mogło. Pracownicy okropni jeden gada na drugiego, przy tobie koledzy aa jak się odwrócisz to jaki to nie jest zły i najgorszy. Kierownik ściemniacz okropny, ogólnie nie polecam. Zwalniając ludzi oczywiście wymówka jaka była to pandemia, ale zapomnieli jak ci ludzie zasuwali po dwa kursy od rana do wieczora, ale jak było mniej wywozu to nagle redukcja etatu. Oni tam potrzebują fizoli którzy dostaną marna wypłatę i nic się nie będą odzywać. Na umowie najniższa krajowa oczyścić reszta do ręki. To jest praca dla typowego murzyna auta przeładowane 5 ton na busie to jest minimum. Ciagle im coś nie pasuje na sam koniec pracowników których zwolnili potraktowali jak ostatnie (usunięte przez administratora) podłożyli do podpisania wypowiedzenia za porozumieniem stron. Aa żeby tego było mało kierownik tego co miał zwolnić poinformował swojego przydupasa żeby za każdym z nas wychodził jako świadek ze dobrowolnie to podpisujemy. Ogólnie z całym szacunkiem nie polecam.

Driver Nowy wpis
@Driver

Dodam Jeszcze ze inspekcja w końcu się weźmie za te przeładowane auta, bo na busa ładują tyle co na mała solówkę. Co z tego ze zapłacą mandat jak złapią kogoś przeładowanego, aa ciekawe kto odpowie przy kolizji nawet nie z twojej winy aaa komuś coś się stanie. Oni umyją ręce aa ty zostaniesz z kłopotem na głowie. Mam nadzieje ze ITD się weźmie w końcu za nich i za te przeładowane samochody!

Andrzej klient

Witam Moja opinie dotyczy sklepu Grześ w Rudnikach woj. opolskie , pisze tutaj bo niestety nr telefonu do sieci sklepów Grześ nie odpowiada. A na sklepie jest logo też Państwa firmy. Moja opinia dotyczy pracownicy która była w niedzielę w pracy o godzinie 14:00 ( młoda blondynka ) Jest bardzo nie miłą wulgarną osobą która niema szacunku do klienta a szczególne do osoby starszej. Na normalne pytanie o towar nie potrafi odpowiedzieć ( odpowiada z strasznym wstrętem tak jakby dla niej było to problemem że klient o coś pyta ) tak jakby nie miała wogole pojęcia co sprzedaje. A jeszcze mianuje się kierowniczką co szczerze mówiąc nie dał bym tej pani nawet koszenia trawnika pod nadzór. Naprawdę właściciele tej sieci chyba wogole nie sprawdzają kompetencji pracowników. Ja osobiście odradzam ten sklep , za brak podejścia do klienta a z tego co mówił sąsiad to ta pani jest właśnie często w godzinach popołudniowych i już wiele osób z naszej okolicy stwierdziło że będą ten sklep omijać wielkim łukiem. Bardzo proszę o wpłynięcie na tą osobę bo najważniejszy jest szacunek i kultura do klienta.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Rosiek Development Krzysztof Rosiek? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Nie polecam. Wszystko zależy od tego czy grupa cię zaakceptuje a atmosfera w pracy nie ciekawa. Szefostwo nikogo nie szanuje. Mało płacą a pracownika wykorzystają i obsmarują. Nie warci uwagi.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Rosiek Development Krzysztof Rosiek?

Jaką potrzebujesz 1/1 etatu a może 1/4 wszystko idzie im na rękę czym niższa tym lepiej dla nich ale oczywiście pracujesz tyle ile oni chcą 8-9 godz. I więcej.

Szaronowicz

Pracowałem u Rośka jakiś czas i stwierdzam że nie można trafić do gorszej firmy. W firmie panuje bardzo niemiła atmosfera. Praca pod ciągła presja za śmieszne pieniądze. Kasa oczywiście pod stołem A na umowie najniższą krajowa. Szef ciągle drze się na pracowników. Pracownicy nie są docenieni. O chociażby najmniejszą podwyżkę trzeba walczyć miesiącami

Ta firma powinna nazywać się przekręt i przekręt wszystko robią żeby dla nich było dobrze a reszta ma (usunięte przez administratora) za darmo na wypłatach (usunięte przez administratora) a urlop to liczą że stawek 10 lat wstecz piwo po terminie każą wkładać w rogi skrzynek żeby się tylko pozbyć tańszy towar dokładają do droższego żeby tylko się pozbyć jak pracownik coś potrzebuje to jest problem ale żeby towar wywieść nawet do 22.00 to jest dobrze najgorsza firma jaką znam przełożeni piwo sobie biorą i nikomu innemu nie pozwolą

Tośka

Pracuję u Gośka od 4 lat. Jeżeli nie musisz nie zaczynaj... płacą jak wszędzie, nie licz na wiecej...A wszystko i tak zależy od atmosfery w grupie.

Gabriela
@Tośka

Napisałaś, że nie ma co liczyć na podwyższenie zarobków w Rosiek. Naprawdę nie ma żadnych podwyżek? A co z premiami?

Helmut

@Sabor Możesz uzasadnić ten wpis bo trudno to określić jako opinia? Mam inne zdanie choć wiem, że idealnie nie jest.

Aga

@oligarcha możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w tej firmie ?

Kn

Pracowałem kilka miesięcy w oddziale w Prusicach. Oczywiście na czarno, bo umowa 'będzie jutro będzie jutro'. Magazynierzy zawsze na fazie(kilka piwek, setka itp) kierowcy też czasami nie odmowia 'urodzinowego'. Praca czasami po 12 godzin dziennie 6 dni w tygodniu i wypłata 2000 śmiech na sali. Przeglądy techniczne samochodów załatwiane za dobrą flaszkę. Auta przeładowane nie nadają się do jazdy. Pan kierownik (usunięte przez administratora)ogólnie normalny gościu, ma głupią załogę więc z tego korzysta.

oligarcha

Pracownicy rzadko tu piszą bo firma jest bardzo dobra więc nie ma na ma narzekających!

PAN ROSUA

KOHAM PANA ROŹKA Moje sugestie dla Rosiek: KOHAM GO I TYLE Lubię atmosferę w Rosiek za: WRZYSTKO

PH

Bo.......handlowiec który tyra w terenie na prowizję ma czas na pisanie na forum:))::))

Zw

Pewnie!!!

ertyu

hej ja np. teraz znalelm ogloszenie z oferta pracy na stanowisko przedstawiecila handlowego w Opolu @anonim oferuja umowę o pracę na pełny etat,atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

ok

ok

Zostaw merytoryczną opinię o Rosiek Development Krzysztof Rosiek - Syców

• Jak się pracuje w Rosiek Development Krzysztof Rosiek?

Zobacz opinie na temat firmy Rosiek Development Krzysztof Rosiek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rosiek Development Krzysztof Rosiek
3.1/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Jana Pawła II 16
    56-500 Syców