Opinie o O.W Jantar w Darłowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy O.W Jantar. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie O.W Jantar o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O.W Jantar w Darłowo

Mieszkałem w budynku Meduza/pokoje studio/. WC po przyjeździe brudne zaś łazienka obskurna i nieprzyjemnie pachnąca . Brakuje tam uchwytów na ręczniki-musiałem sam dokupywać i naklejać oraz wystarczająco dużej półki na akcesoria higieniczne. Z założenia mają tam mieszkać 4 osoby a półeczka jak dla kawalera. Brak uchwytu na papier toaletowy. W korytarzu wieszaczek jak dla jednej osoby i nie ma gdzie powiesić okryć czy usiąść aby zdjąć buty/na szczęście miałem krzesełko plażowe własne/ . Balkon z jednym krzesełkiem zaś miejsce w pokoju dla 4 osób i przydałoby się co najmniej drugie krzesełko. Jest tam tzw pokój zabaw dla dzieci z totalnym, bałaganem wewnątrz i zdekompletowanym wyposażeniem. Było raz ognisko(kiełbaski po 5 PLN sztuka/. Jedzenie na stołówce kiepskie. Szkoda pieniędzy-lepiej zjeść na \"mieście\" bo wybór b.duży i rozrzut cen spory.Żartem jest pobieranie dodatkowych opłat za parkowanie na terenie tym bardziej ze miejsc mało. Plusem internet wi-fi oraz fakt iż blisko do plaży no i tzw plac zabaw na powietrzu dla dzieci. Ogólnie jak za koszt pobytu to standard niezbyt wysoki, taki późny Gierek i można lepszy standard znaleźć bez kłopotu. Ładnie to tylko wygląda w internecie i z zewnątrz.Gdyby chociaż zainwestowali w obskurne obrzydliwe łazienki to by się jakoś przebolało . Drugi raz bym nie pojechał!

justyna w

do ośrodka Jantar trafiliśmy z polecenia - znajomi byli tam i bardzo chwalili ten obiekt, my przed przyjsciem na swiat dziecka jezdziliśmy za granicę 2 - 3 razy w roku, teraz szukamy miejsc przyjaznych dla rodzin z dziećmi , takie właśnie jest Centrum Zdrowia i Wypoczynku Jantar. Pięknie położone, czyste pokoje, smaczna kuchnia i ciekawe animacje, w tym roku też już dokonałam rezerwacji i gorąco polecam Justyna

Jantar Darłówko

Nasza rodzinka miło wspomina pobyt w Jantarze. Panie recepcjonistki i pokojówki były miłe i pomocne. Plac zabaw wymaga konserwacji. Niepodobały nam się głośne ogniska, na których ochroniarz bawił się z turystkami.

Wczasowicze

W tym roku wybraliśmy się do ośrodka Jantar w Darłówku i ... nigdy więcej. NIE POLECAM ! Jedzenie fatalne, bardzo słabo urozmaicone (chyba wina kucharzy), np. 4x w tyg. na śniadanie jajecznica, poza tym jajka, smażona kiełbasa ... Na obiad zupy i sosy do mięs doprawiane sztucznościami z proszku. Na deser rozwodniony bez smaku kisiel lub kwaśne jabłko. Dzieci nie chciały nic jeść. Kelnerek za mało, nie mogły się wyrobić, więc często były kolejki.Ogólnie słaba organizacja posiłków. Ognisko rozpalane lakierowanym krzesłem, w którym mieliśmy piec kiełbaski zakupione u nich w cenie 5zł za sztukę. Animacje dla dzieci bez rewelacji (tzn. nudne). Jedyny plus, to blisko plaża.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie O.W Jantar? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
mike poznan

Witam serdecznie. Moje, a raczej nasze (wakacje z rodziną) wrażenia z pobytu w Jantarze w Darłówku jak najbardziej poztywyne. Obsługa bardzo miła, smaczna kuchnia, pokoje czyste, plaża na wyciągnięcie ręki, cicho i spokojnie i co najważniejsze zadowolone dzieci- (animacje), za rok nie mamy wyjścia,bo moje córki już nie mogą się doczekać kolejnych wakacji z sympatyczną panią od animacji

NIEZADOWOLONY

Witam. Ośrodek JANTAR w Darłówku - ogólnie OK , osrodek dla rodzin z dziećmi. Jednak obsługa ośrodka ma wiele do życzenia.W recepcji wielki bałagan organizacyjny. Opisze moje wrażenia : podczas lipcowego pobytu zaskoczyła nas wielki organizacyjny bałagan. Klucze do pokoi tylko po wpłacie gotówki !!!. Człowiek jedzie 700 km i nie może sie rozpakować, wyspać tylko od razu musi zapłacic goitówka za pobyt.Po wreczeniu kluczy i wypakowaniu sie , niespodzianka- błednie wydane klucze . Musimy opuscic pokój i isć do następnego. Zero zorganiozowania czasu dla dorosłych. brak miejsca na pognisko ( w ofercie pisze ,że jest Gril i miejsce na ognisko) Podczas mojego pobytu NIESTETY nie było ani GRILA do uzytku ani miejsca na ognisko. Po kilkunastu wręcz atakach na obsługe recepcji w ostatni dzień pobytu Szefowa ośrodka zorganizowała OGNISKO, racząc ostatniego dnia swoich gości piwem przed drogą !!! na pytania Emailowe NIE ODPOWIADAJĄ. !!! .NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o O.W Jantar - Darłowo

• Jak się pracuje w O.W Jantar?

Zobacz opinie na temat firmy O.W Jantar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O.W Jantar?

O.W Jantar