Scanpartner AB

Gdynia

Opinie o Scanpartner AB

Pozdrawiam

Pracuję w tej firmie od kilku miesięcy, wszystko jest w jak najlepszym porządku, pieniądze na czas, wszystkie przejazdy odpłacone, praca w Skandynawii w zawodzie.

nikos dyzma-prezes

Witam,czasy jakie nastały zmuszają nas do nabijania kasy takim i owakim ( usunięte przez administratora ) u.Pracować każdy powinien ale jeśli już musi prosze omijać firme w gdyni.pozdrawiam wszystkich którzy wybrali inną drogę do kariery.

PI

To wszystko prawda!! ( usunięte przez administratora ) Wiem ze sytuacja ciezka, ale prosze sie zastanowic przed podjeciem z ta firma pracy....

Zostaw opinię o Scanpartner AB - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Scanpartner AB