B.T.B. SP. Z O.O. INŻYNIERIA, BUDOWNICTWO, INSTALACJE.

Świętochłowice

Opinie o B.T.B. SP. Z O.O. INŻYNIERIA, BUDOWNICTWO, INSTALACJE.

Denwer

Zatrudnili mnie około 3 tygodnie temu, dostałem umowę, nic na czarno, ubrania robocze, kask dostałem. Chce zostać na stałe ale pewnie tylko na sezon mnie zostawia. Polecam

Racibórz

Wymieniają teraz sieć co w Raciborzu na osiedlu gdzie mieszkam, robis szybko i wydaje sie profesjonalnie. Zatrudnili " koleżków" z osiedla i tez sobie chwała robotę u nich. Sam jestem budowlaniec i wszystkim narzekającym o kasę mowię idź sie doucz albo zacznij pracowac to zarobisz. Za podpieranie łopaty jeszcze w Polsce nie płaca.

EDI

Firma totalna porażka,chamstwo,głupota i jałmużna. Nie polecam nawet wrogowi.

robol

Praca w obowiązkowych nadgodzinach w sezonie, bez szans na urlop, za L4 zwolnienie

Adam_876

Dziadostwo niemożliwe odstawiają w Rybniku przy modernizacji sieci ciepłowniczej. Nie ubita ziemia, zakopany gruz, zakopane fragmenty ocieplenia poprzednich rur.

Orkan

Pracuje w tej firmie od 7 miesięcy, kasa dobra, roboty pełno, szczególnie w sezonie letnim. Wydaje mi sie ze jak ktos chce pracować w budownictwie to moze zapomnieć o urlopie w lato albo nie pracować na budowie. Kazdy by chciał zarabiać grube tysiące ale narobić sie jak najmniej, w tej firmie sie tak nie da, pracujesz dobrze, dobrze zarabiasz i to jest uczciwe

Sasza

"Pracują" w Radzionkowie. Rozkopali wiele ulic na "domkach" nic nikomu nie mówiąc. Wjazdy do garaży, a tym samym samochody w nich będące, ludzie mieli uziemione na parę tygodni. a wystarczyło tylko dac znać ! Chłopaki, którzy tam pracują są ok., ale "kErownik - mlody koleś... tragedia !!!

zgrzewacz

za 240 h w misiacu 2500 zł z premia itd

Zgrzewacz

Pracowałem w tej firmie w 2007 roku dokładnie to samo roboty w [usunięte przez moderatora] a kasy nic wiecej

uwaga

Uważajcie na tą Firmę!!! Legalny [usunięte przez moderatora]. Dopóki milczysz jesteś oki ale jak upomnisz się o swoje prawa jesteś bee... Układy i [usunięte przez moderatora] to podstawa!!!

Firma, która nie przestrzega Kodeksu Pracy. Pracownicy pracują w nadgodzinach bez ustawowej drugiej przerwy. Rządzi Syneczek Prezesa p. Witold nie znający się na pracy. Pracujesz minimum 10 h a na umowie o pracę stawka 9 zł (brutto albo netto). Nie masz prawa do urlopu (chyba, że w lutym). Jedyny plus to to, że możesz na legalu pić w pracy. Nie polecam tego pracodawcy!!!

Zostaw opinię o B.T.B. SP. Z O.O. INŻYNIERIA, BUDOWNICTWO, INSTALACJE. - Świętochłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B.T.B. SP. Z O.O. INŻYNIERIA, BUDOWNICTWO, INSTALACJE.