Degro

Kielce

Opinie o Degro

Ewa

Pracowała w firmie degro zaledwie pół roku ale mogę coś napisać. Moim przełożonym był Pan (usunięte przez moderatora). Pracowałam nie tylko na swoim stanowisku, musiałam robić też pracę które do moich obowiązków nie należały. Otrzymywałam wynagrodzenie jak na kielce dobre ale zawsze zamiast 10 jak było na umowie to zapwsze po 11, 12, 15. Zawsze były 3-4 dni opóźnienia ale zawsze pieniądze były. Na święta są bony (na jedno święto się załapałam). Ogólnie warunki pracy dobre, atmosfera bardzo dobra, terminowość wypłat jak pisałam a sama wypłata wyższa od najniższej więc jak dla mnie dobra.

Zostaw opinię o Degro - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Degro