Herbapol S.A. Pruszków

Pruszków

Opinie o Herbapol S.A. Pruszków

bzyku

czy herbapol Pruszkow zatrudnia magazynierow ?

Anonim

Tak to świeta prawda.

Wacek

Pracowałem w WZZ Herbapol Pruszków 26 lat, super zakład, bardzo dobre fachowe kierownictwo, fantastyczna atmosfera pracy, dobre zarobki, mozliwość rozwoju zawodowego i nie tylko to nie bujda, eksportowe przedsiębiorstwo i to tam skad kupujemy gaz i ropę, tu się naprawdę z przyjemnością pracowało... . (Szkoda taki zakład prywatyzować, zakład podatki płaci, niezadłużony, rozwojowy) Dyrekcja na poziomie - np. już niestety były [usunięte przez moderatora] toć to przedsiebiorca z prawdziwego zdarzenia, poprzednicy też nie byli gorsi). Ja teraz na zasłużonej emeryturze.

Zostaw opinię o Herbapol S.A. Pruszków - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Herbapol S.A. Pruszków