Opinie o Mariusz Staszak S T A M A R Hurtownia Artykułów RTV i Agd w Lubsko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mariusz Staszak S T A M A R Hurtownia Artykułów RTV i Agd. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Mariusz Staszak S T A M A R Hurtownia Artykułów RTV i Agd o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Staszak S T A M A R Hurtownia Artykułów RTV i Agd w Lubsko

Aneta Nowy wpis

Kto w firmie zajmuje się stroną internetową ?

wikary Nowy wpis

a co konkretnie? o zarobkach coś może powiesz jakie netto są?

kinia Nowy wpis

pracowałem tam długo i trż mam dużo do powiedzenia

pawel Nowy wpis

To prawda sprzet sie konczy,wymagania jak w jedynej firmie swiata, bezczelnosc, chamstwo, i balagan w organizacji pracy nagminne. O pieniadze trzeba sie upominac i bardzo pilnowac swego bo szybko zapominaja co obiecali, a w razie gdy jest nie po ich mysli wymysla cos zeby nie wyplacic wogole......dnoooo totalne,jak najdalej od tej firmy!!!!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mariusz Staszak S T A M A R Hurtownia Artykułów RTV i Agd, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Lubsko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU (m / k) blisko granicy (087)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
ktoś

I jeszcze sami się podpisujecie za kogoś nie ładnie !! Wystarczy popytać ludzi na mieście a wszyscy mówią jedno głośnie co sądzą cytat "omijać dużym łukiem"

Nie dodałem wcześniej firma poniżej dna istne zero nie liczą się z pracownikami, wypłaty nie na czas traktują ludzi jak bydło o swoje zarobione pieniądze trzeba się prosić, za drobne przewinienie odciągają pieniądze od wypłaty. Jak to mówią nie ma ludzi nie zastąpionych, szef to cyniczny prymityw, dają gwarancję lecz gdy się coś zepsuje jak to szef określił z (usunięte przez moderatora) nie wykapie i trzeba się zadowolić zepsutym sprzętem istne dno. (usunięte przez moderatora)

Były Pracownik

Polecam pracę dla tych co chcą pracować ponad godziny pracy i nie chcą dostawać pieniędzy za nadgodziny, bowiem godziny nie udokumentowane później tylko puste obietnice że uregulują płatność i jak to bywa z oszustami nie odbierają później telefonów. Nie polecam

Roman

Firma spełniająca wymogi każdego pracownika. Pracownik dla firmy a nie firma dla pracownika. Naprawdę polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Staszak S T A M A R Hurtownia Artykułów RTV i Agd - Lubsko

Mariusz Staszak S T A M A R Hurtownia Artykułów RTV i Agd